Şimdi Ara

Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV (452. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
40.432
Cevap
65
Favori
1.209.518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 450451452453454
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: blabla08a8

quote:

Orijinalden alıntı: D.

Manchester United menajeri Louis van Gaal , Sergio Romero transferinin bu yaz David de Gea ’nın olası gidişine bir hazırlık niteliğinde olduğunu söyledi.

Pazartesi günü resmen Manchester United’lı olan Romero, 2+1 yıllık sözleşmeyi resmen imzaladı.

Iker Casillas’ın gidişinden sonra De Gea’nın Real Madrid’e transfer olacağı dünya gündeminden düşmüyor.

De Gea’nın gitmesi durumunda Romero’nun ünlü futbolcunun yerine geçeceğinden bahseden Van Gaal “Romero’yu iyi tanırım ve bence bu durumda De Gea gitse de gitmese de Romero’yu aramızda görmek olası tehditlere aldığımız bir önlem. Ayrıca Romero ben Alkmaar’da teknik direktörken takımımdaydı ve çok yetenekli bir futbolcuydu. Küçük bir kulüpte büyük başarılara imza atmıştık.” açıklamasında bulundu.

http://www.goal.com/tr/news/447/ingiltere/2015/07/27/13921032/romero-de-gean%C4%B1n-yerini-doldurur?ICID=TP_HN_HP_RI_0_2

LVG diyoki ben alkmaar ı yönetirken romeroyla başarılara imza atmıştık. Ulan orası hollanda burası İngiltere

Hakkaten ya hollanda ile ingiltereyi kıyaslıyordu bir ara

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Rica etsem konu başlığını değiştirir misin? Sergio'dan sonra Romero'yu okumak moral bozuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: blabla08a8

Rica etsem konu başlığını değiştirir misin? Sergio'dan sonra Romero'yu okumak moral bozuyor

Sergio'yu duyan direkt konuya geliyor romero olunca ağzı açık kalıyor

• Lig başlıcak hala stoper yok aptal yönetim.
    Otamendiden de vazgeçmiş.
    Bu kafayla çok maç verir takım.

• Stoper almazlarsa maçları izlemicem.
    Jones evans kanseri yeter artık.

• Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV
    Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV

• Bu sabah kalkıp 4'teki maçı izlicem umarım değer.
    Blind yine stoper. Bastian'ı merak ediyorum.
  • Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanatom

Lig başlıcak hala stoper yok aptal yönetim.
    Otamendiden de vazgeçmiş.
    Bu kafayla çok maç verir takım.

kg var oynadım ibo oynarsa yazar 1 tane bizden kim atar allah büyük.
  • de gea bey ne yapıyorsunuz?
  • sol kanat ateş ediyor resmen

kim bu darmian leş leş
  • Van gaal'in amacı ne anlamadım.
    4-5-1 mi 4-4-2 mi van gaal ne istiyor.

• ulan 1 gol atamadılar be yazıklar olsun geniş bir şeyler yazacaktım vazgeçtim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

ulan 1 gol atamadılar be yazıklar olsun geniş bir şeyler yazacaktım vazgeçtim.

Bunlar adı üstünde hazırlık maçları yeni takım yeni oyuncular vs vs vs uyum süreci zaman alacaktır

• PSG'ye yenilmemiz hayırlı oldu.takımın ayakları yere basar bu sayede.geçen sezon başında hazırlık döneminde sürekli kazanınca herkesin gözü boyanmıştı.güzel bir uyarı.
  • Phil Jones beklenen patlamayı yapamadığı sürece 2 tane stoper şart takıma. Yapacak gibi durmuyor şu haliyle.
    Young için Tottenham ve Aston Villa lafları var inşallah gerçektir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Galatasaray kalecisi Fernando Muslera'ya, Manchester United taraftarlarından veto geldi.

Kırmızı Şeytanlar'ın 24 yaşındaki kalecisi David de Gea'nın takımdan ayrılması durumuna karşın, İngiliz futbolseverlere kaleci tercihleri soruldu.

The Red Cafe internet sitesi üzerinden yaptığı ankette, "David de Gea giderse Manchester United hangi kaleciye imza attırmalı?" sorusu yöneltildi. Sarı-kırmızılıların Uruguaylı file bekçisi, üç aday arasında en az oyu alan isim oldu. Takımın mevcut kalecileri arasında yer alan Sergio Romero'ya ise ManU'lu taraftarın güvenmediği ortaya çıktı.

İşte oylama:

%69 Hugo Lloris
    %19 Jasper Cillessen
    % 7 Sergio Romero
    % 5 Fernando Muslera

• Sinirim geçti yazacaklarımı yaziyim. Öncelikle takım stoper ve forvet diye bas bas bağırıyor jones, evans la olmaz bu iş bi de gitmiş blind'i stoper oynatıyor kusacam artık şu blind'i gördükçe. Takım fizik olarak hazır herkes koşuyor ilerde basıyor top çevirme sorunu yok shaw iyi bindiriyor depay çok iyi ama roooney aynı bir türlü istediklerini yapamıyor. Ama baya zayıflamış fit konuma gelmiş rooney hiç bu kadar zayıf görmemiştim. otamendi, lacazette, volland al şu 3 oyuncuyu keyfine bak ama nerde.
  • Muslera, Cillessen, Romero bunlar tırı vırı. De Gea giderse yerine gelebilecek tek isim Lloris'tir.
  • kaleci konusunda Oblak der geçerim.
  • 
Sayfa: önceki 450451452453454
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.