Şimdi Ara

Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 3-0 Watford | #MUNWAT

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
46 Misafir Kullanıcı, 11 Masaüstü Kullanıcı, 35 Mobil Kullanıcı ( 35 Mobil Cihaz )
31.218
Cevap
54
Favori
790.075
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Dünyadan Futbol >> Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 3-0 Watford | #MUNWAT
Giriş
  • Maçı izlemedim 90 dakika bir isabetli şut çekmiş takım. 11 maçtır 2 gol atamıyorlar. Her şey çok iyiymiş gibi hiçbir haberin bile çıkmaması hiçbir değişikliğin olmaması.. Daha ne kadar batabiliriz diye merak edip onu bekliyorlar herhalde.
    |
    |
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Chelsea ve Arsenal son zamanlarda çok doğru işler yapiyor.özelllikle Chelsea.Gençleri ikinci lige kiraladilar, orada geliştiler ve şimdide oynatiyorlar.OGS hazir olmayan gençleri oynatiyor, aradaki fark bu.Abraham,Tomori,Hudson Odoi ve Mount. 4 tane ilk 11 oyuncusu kazandilar bedavaya. Tomori olmasa da 3ü İngiliz milli takim seviyesi oyuncu.Klopp ve Pep gitmedikçe top 2 belli.Chelsea, Arsenal, Tottenham ve United diğer 2 pozisyon için aday.Piyasada world class yetenekler için bile çok fazla rekabet var, Unitedi son tercihlerinden biri olarak görürler.Mecburen Wan Bissaka,Maguiere gibi ingiliz oyuncu transferlerine devam edip, scout transferlerine ve altyapiya yönelmek zorundalar.

Orijinalden alıntı: Mbappe7

Ffp varken Mbsde M.unitedi alsa bir sey degismez.M.unitedin yapacagi belli.Ten Hag reisi getirip, 250-300 butceyle Ajaxtan 4-5 topcu ve bir forvet alip Ajaxtaki sistemi M.unitedta kurmak.

Allegri sistem kurup, gelistiremez.
    Bize klopp gibi bi hoca lazım. Eldeki her topçudan maksimumu alacak ve transferde karavana atmayacak bi hoca lazım. Başka türlü bu bataklıktan kurtulabilmeye ihtimal dahi vermiyorum.

Orijinalden alıntı: -BurakBey

Bize klopp gibi bi hoca lazım. Eldeki her topçudan maksimumu alacak ve transferde karavana atmayacak bi hoca lazım. Başka türlü bu bataklıktan kurtulabilmeye ihtimal dahi vermiyorum.

Alıntıları Göster
    Kloppun sozlesmesinde fesih bedeli var, 32 milyon sterlin olmasi lazim.

Klopp haricinde en iyi secenek Ten Hag hoca gibi gorunuyor.Ajaxtan Tagliafico,Van de beek,Ziyech ve Neresi de alirlar.Dembele ve Haaland gibi bir forvetle transferi kaparlar.Ten Hag hoca sistemi de kurar, topculardan en yuksek verimi de alir.

• Uzaklaştırılmış 27 gün cezanın, 26 gün 14 saat 7 dakika kadarı kaldı.
    1 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: Mbappe7

Kloppun sozlesmesinde fesih bedeli var, 32 milyon sterlin olmasi lazim.

Klopp haricinde en iyi secenek Ten Hag hoca gibi gorunuyor.Ajaxtan Tagliafico,Van de beek,Ziyech ve Neresi de alirlar.Dembele ve Haaland gibi bir forvetle transferi kaparlar.Ten Hag hoca sistemi de kurar, topculardan en yuksek verimi de alir.

Alıntıları Göster
    Aynen öyle hocam ffp olduğu sürece bu bataklıktan kurtulamayız, tek seçenek belli başlı bi sistem kurmak ve o sisteme uyacak futbolcular almak. Takımda imkan ve para var gerekli adımları bir an önce atmak lazım. Pep ve Klopp olduğu sürece bu ligde ilk 2 zaten değişmez ama en azından 3-4 sene üst üste düzenli cl ye gidip genç topçuları gelmeye ikna etmek lazım. Bu yaz sırf cl olmadığı için kaç topçu kaçtı Allah bilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -BurakBey -- 25 Ekim 2019; 20:46:33 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    381 Mesaj
    Bakalım 1 gol üstünü ne zaman atacağız.
    |
    |

Orijinalden alıntı: N. Chomsky

Tr liginden bahsediyorum, Epl zaten başını aldı gitti, bir asyadan bir ortadoğudan sürekli yatırım alıp duruyorlar. Aradaki makas çok açıldı, çok değil 10 sene öncesine kadar La liga, Ligue 1 gol krallarını alabiliyorduk şimdi ikinci liglerinden oyuncu alamıyoruz. Bunca taraftarla 3 büyükler rahat yatırım alır bence, şu eskimiş zihniyetten çıkılabilirse. Tabii öncesinde borçlarını da biraz hafifletebilirlerse.
    Alamamanın sebebi kur farkı kur farkı olmasa emin olan alan saf takım illa olurdu.

Zamanında €=1.5 TL idi sanırım guiza 25 € mi ne alınmıştı ayrıca o zamanlar ffp diye birşey yoktu .

Şuan istesende alman ffp kalksa bile € 6.5 aynı kalibre bir oyuncu şuan 30 Milyon TL değil yaklaşık 160-170 Milyon TL şu paraya türkiyede hiçbir oyuncu değmez.Ligin kalitesi zaten o kadar etmiyor.
    |
    |

• Yüzbaşı
    678 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Kenshin12

Chelsea ve Arsenal son zamanlarda çok doğru işler yapiyor.özelllikle Chelsea.Gençleri ikinci lige kiraladilar, orada geliştiler ve şimdide oynatiyorlar.OGS hazir olmayan gençleri oynatiyor, aradaki fark bu.Abraham,Tomori,Hudson Odoi ve Mount. 4 tane ilk 11 oyuncusu kazandilar bedavaya. Tomori olmasa da 3ü İngiliz milli takim seviyesi oyuncu.Klopp ve Pep gitmedikçe top 2 belli.Chelsea, Arsenal, Tottenham ve United diğer 2 pozisyon için aday.Piyasada world class yetenekler için bile çok fazla rekabet var, Unitedi son tercihlerinden biri olarak görürler.Mecburen Wan Bissaka,Maguiere gibi ingiliz oyuncu transferlerine devam edip, scout transferlerine ve altyapiya yönelmek zorundalar.
    Arsenal konusuna katılmıyorum. Hücum hattı üst düzey olduğu için sonuç alabiliyorlar yoksa diğer bölgeleri bizden iyi değil. Alt lige kirala olayına gelirsek geçen sene alt ligde önemli iş yapan iki isim vardı united oyuncusu. Henderson ve tuanzebe. De gea takımda kaldığı için Henderson tekrar kiraya verildi bu sefer epl de. Tuanzebeye sezon başı şans verilmemesi bizi Chelseaye göre eksi duruma düşürebilir.

Transfer politikasına gelirsek sonda dediğiniz durum söz konusu. Britanya hedef. Britanya havasını bilen potansiyelli isimlere yönelindi. Bunun ilk parçası olarak maguaire, bissaka, James alındı. İkinci parça olarak devre arası düşünülen isimler chilvell, maddison, rice, wilson var. Bu isimler olur olmaz bilemem ama bu şekilde yönelinelecek transferde

• Leicester'ı izleyince iyi bir hocanın ilk sezonunda bile nasıl fark yarattığını görüyoruz. Takımın başına iyi bir hoca gelse şu kadro o kadar da kötü değil diyecez ama o hoca ne zaman gelecek Allah bilir.
    |
    |

Manchester United have scored 10 Premier League goals all season.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    İşittim ki bazı arkadaşlar yoksulluğumuzu bahane ederek memleketlerine dönmek istiyorlarmış. Ben kimseyi zorla MİLLİ MECLİSE davet etmedim. Herkes kararında hürdür, bunlara başkaları da katılabilirler. Ben bu kutsal davaya inanmış bir insan sıfatıyla buradan bir yere gitmemeye karar verdim. Hatta hepiniz gidebilirsiniz. ASKER MUSTAFA KEMAL mavzerini eline alır, fişeklerini göğsüne dizer, bir eline de bayrağı alır, bu şekilde Elmadağı’na çıkar, orada tek kurşunum kalana kadar vatanı müdafaa ederim. Kurşunlarım bitince bu aciz vücudumu bayrağıma sarar, düşman kurşunlarıyla yaralanır, temiz kanımı, kutsal bayrağıma içire içire tek başıma can veririm. BEN BUNA AND İÇTİM.
  • Yüzbaşı
    678 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Marty.McFLY

Biz bu Müller'i alırız, bi sürü de maaş veririz Şvaynştayger gibi elimizde patlar.
    Britanya dışından pek transfer olacak gibi durmuyor. Heleki yaşı geçmiş isimler mümkün değil. Benim takip ettiğim kadarıyla Britanya dışından ilgi duyulan 2 isim var. Sancho ve werner.

|
    |
  • Ndidi, Neves, Rice bunlara dünya para isterler şimdi bunların yerine Leeds'den uygun fiyata Kalvin Phillips alınabilir. Güçlü, atletik, kesici ve pasör bir oyuncu. 1 sene içinde fiyatını ikiye katlar. Para öncellikli olarak Maddison/Fernandes ve Sancho için kullanılır. Sol bekte de Brandon oynasın çocuk potansiyelli gelişirse yerine adam almayız. İyi bir hoca ile 2 sene güzel top oynayıp ilk 4'e girsek yeter. Pogba'yı da şutlamak lazım on dakika topu ayağında tuttuğu bir ortamda güzel top falan oynayamayız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 26 Ekim 2019; 17:15:8 >

|
    |
    Muller, Bilde haber sizdiriyor.Transferde, takimda ne olup bitiyor, hepsini Bilde soyluyor.Bildse Mulleri koruyor.Muller propagandasi yapiyor.Mullerin munihle sozlesmesi 1.5 sene icinde bitiyor.Muller, ocakta ayrilmak istemis, Kovac, kadro dar diye birakmak istemiyor.Bild, Inter ve M.united istiyor diye haber yapip, Munihi Mullerin sozlesmesini uzatmaya zorluyor.
    Beni istiyorlar, Ocakta birakmadiniz, magdur ettiniz beni deyip sozlesme uzatmak icin.Muller olayinin ic yuzu bu.Yani, M.unitedin Mulleri istedigi yok.

Bu arada, bence Rose hoca da M.united icin iyi bir secenek olur.Kontra pres oynatiyor.O da sistem kurup topculardan yuksek verim alabilen hoca.

|
    |
    Yeni gördüm. Bu nedir

The Little Magician #19

"It gladdens me to know that Odin prepares for a feast. Soon I shall be drinking ale from curved horns. This hero that comes into Valhalla does not lament his death! I shall not enter Odin's hall with fear. There I shall wait for my sons to join me. And when they do, I will bask in their tales of triumph. The Aesir will welcome me! My death comes without apology! And I welcome the valkyries to summon me home!"
  • quote:

Orijinalden alıntı: D.

Yeni gördüm. Bu nedir

Sorun değil atamıyorlar zaten.

Chelsea ManU kupa maçı fena olacak lig başı 4-0 gibi bir sonuç vardı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hendrik Johannes Cruijff -- 30 Ekim 2019; 1:52:19 >
    |
    |
SEO
SEO
Mobilya Takımları
üniversite
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,688
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.