Şimdi Ara

Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV (630. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
40.432
Cevap
65
Favori
1.209.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 628629630631632
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nerde o göğüs sponsorunda AIG yazan, Nike'in ürettiği efsane formalar

• the wow kullanıcısına yanıt
    hayır çünkü istifasını yönetim kabul ediyo , yönetim kabul etmeden tek taraflı ayrılma durumuna sözleşme fesihi denir
  • Jose Mourinho Jose Mourinho Jose Mourinho Jose Mourinho

The Revenge of Special One Against Former Club !

Sensiz bu lig çekilmiyor reis Hola Jose reis
  • ŞU DOMUZ HERİF ŞU ANDA YANLIZCA TAZMİNAT PEŞİNDE BELLİ OLDU
  • quote:

Orijinalden alıntı: yusei

hayır çünkü istifasını yönetim kabul ediyo , yönetim kabul etmeden tek taraflı ayrılma durumuna sözleşme fesihi denir

Üstad sonuç olarak lvg gerçekten gidiyorum dese kimse kal demez. Başka kişiler ile karşılaştırmaya gerek yok. Demek istediğim bu. Heralde isteyen istediği gibi sözleşmesini fesh edemez. Cezası olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: the wow

quote:

Orijinalden alıntı: yusei

Üstad sonuç olarak lvg gerçekten gidiyorum dese kimse kal demez. Başka kişiler ile karşılaştırmaya gerek yok. Demek istediğim bu. Heralde isteyen istediği gibi sözleşmesini fesh edemez. Cezası olur.

tamam işte adam gidim ben demiştir bunlarda dur biz sana güveniyoruz diyince kalmıştır sonuçta dünya üzerinde hiç bi takım yok ki takımı çalıştırmak istemeyen hocayı zorla tutsun
  • Rooney'in yeni çocuğu olmuş.vatana millete hayırlı evlat olur umarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: the wow

Rooney'in yeni çocuğu olmuş.vatana millete hayırlı evlat olur umarım

Mou gelsin önce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arda ML -- 26 Ocak 2016; 0:29:06 >
  • Böyle bir günde mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doom -- 26 Ocak 2016; 0:35:00 >
  • Yaw Van Gaal kızının doğum günü için antremanı iptal etmiş , Demek oluyor ki kulubu taktığı falan yok.Burnuma tazminat kokusu geliyor , şu kontratta ne var acaba şu yönetimin ağzını açtırmayan.

Sonunda Giggs de dahil alayını kapanın önüne koyacaklar , İZLEYİN GÖRÜN...
  • Van Gaal şerefsizinin amacı emekliliğini garantilemekmiş.
    10 milyon pound tazminatı koydurmuş sözleşmeye niye istifa etsin ki.
    Ama Takım cl'ye gidemezse 50 milyon pound zarar etcekmiş bu yüzden yönetim dayanamayı gönderebilir bu gidişle.

• Bu yönetim dayanır. Bu kadar salak bir şekilde yönetilen başka bir takım daha yoktur dünyada.
  • Van Gaal'in istifa ettiği ama yönetimin kabul etmediğine dair haberler yalan çıktı. Böyle bir istifanın olmadığı geçiyor gazetelerde. Van Gaal tazminatı cebe indirmeden ayrılmaz bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Azor Ahai

Van Gaal'in istifa ettiği ama yönetimin kabul etmediğine dair haberler yalan çıktı. Böyle bir istifanın olmadığı geçiyor gazetelerde. Van Gaal tazminatı cebe indirmeden ayrılmaz bence.

Herifin tazminat pesinde oldugu kac ay onceden anlasildi ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arda ML -- 27 Ocak 2016; 1:34:41 >
  • 250 milyon Euro harcadı , yetmedi güzelim takımın içine etti.Bunun karşılığı 10 milyon Pound şaka gibi.Bir de teknik ekibin de tazminatı olacak.Şu takıma yemin ediyorum otoritesi olan futbolcuların egosunun yetmediği bir adam lazım , bu kişi JOSE 'den başkası değil !

ŞU PEP diye ortalarda zırvananlarda futboldan anlamayanlar yaw gelse ne olacak elinde Bayern ve Barca kalitesinde bir takım olmayacak ve Premier lig burası
  • Maç var kimse yok.

• Rooney astı köşeye 1-0

• Golde rooney ofsaytmış.

• Güzel bir gol yedik 1-1

• 
Sayfa: önceki 628629630631632
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.