Şimdi Ara

Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV (628. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
40.433
Cevap
65
Favori
1.209.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 626627628629630
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• twitter olmasa burdan sövmek zorunds kalıcaktım iyi sövdüm sakinim şu an

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!! YETER!!!

• o değil de dele alli ne yazmış be.

• Tüm hesaplardan giydirdim rahatladım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Liverpool maçındaki mükemmel oyunumuzun bu maçta da tutacağını, son dakikalarda bir gol atıp kazanacağımızı düşünmüştüm ama yanılmışım. Defansif futbol oynamamız iyi bir şey ama LVG ile olacak iş değil bu, bu işin uzmanı Mourinho'yu takıma getirmemiz lazım.
  • Big Boss LVG önderliğinde çakma Hanri Martial yine döktürmüş. Bu adam 36 milyon pound etmez. Monaco iyi kitledi bu adamı. Adamın sanırım 3 maçtır kaleyi bulan topu yok. Tek artısı her zaman dediğim gibi ikili mücadele kazanması. LVG ile birlikte Martial'de postalanmalı. Zararın neresinden dönersen kardır.
  • Oh beee yenilmişiz valla sevindim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 23 maç sonunda Premier Lig tarihindeki en kötü puan aldığmız sezondayız, Moyes yönetiminden daha kötü durumdayız ama bu ciğeri beş para etmez hala takımın başında. Yönetim de ne yaptığını, yapacağını bilmiyor, işin en kötüsü o.
  • Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV
  • Bu adamın başarısız olduğunu kabul etmesi için daha ne olması lazım?
    Başarısızsın kardeşim biraz delikanlı ol istifa et artık.Takımın rızkını yedin.

• Yarın Glazer'ler ve Woodward takımın geleceği hakkında toplantı yapacakmış.

Jorge Mendes, Mourinho için yönetimle temasa geçmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasanatom

Bu adamın başarısız olduğunu kabul etmesi için daha ne olması lazım?

Yardımcısı Koeman'dan bile tokat yedi insan utanır be.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

quote:

Orijinalden alıntı: hasanatom

Bu adamın başarısız olduğunu kabul etmesi için daha ne olması lazım?

Yardımcısı Koeman'dan bile tokat yedi insan utanır be.

Ne alakası var? Aynı şeyi Mourinho ya diyecek miydiniz?

• THE REEDEMER ONE ! You are Welcome !
  • Ağlancak halimize gülüyorum

Manchester United Kıraathanesi | Manchester United 2-2 Liverpool | #MUNLIV
  • şopar soruda almamış basın toplantısında.yemez tabi.
  • 
Sayfa: önceki 626627628629630
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.