Şimdi Ara

Manchester City Taraftarları ⚪🔵 KDB IS BACK (893. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.870
Cevap
36
Favori
475.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 891892893894895
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 11-11 olsa citynin fark atacağı maçtı. Mendy yüzünden gitti maç at taca ne gerek var. Adama omuz atıyo arkadan en kötü kendini yere atsan faul alacaksın citye yakışmayan oyuncu. 1. Yarı belli etti zaten ben buradan golü yediricem diye pepin yerinde olsam fodeni oraya koyardım zekasıyla pas kalitesiyle rahatlatırdı o bölgeyi yada rodriyü sağ beke çeker mahrezi oyunda tutup ilkayı alırdım. Pep gibi bir hoca nasıl süzemedi bunu ilginç adama bütün 1e1 leri aldı mendy den ama adamanın karşısına fernandinho gelince ilerleyemedi biraz zekası olan oyuncu adamayı durdurabilirdi adamanın tek özelliği hız emenike gibi 2 sezon sonra emenike muamelesi görecek adam city maçını aldı. Özet mendy çöp.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guardiola en son isyanda idi sanırım domestik kupa ve clye çevirdi yüzünü.Eldeki sıkıntılarda cabası
  • city real madridi zor eler...stoperde yok city de cl maçlarına yetişir mi bilmem pep şu beklere ayar çekemedik liverpool beklere bak birde city fark orda zaten.

saçma sapan hatalar yapan oyuncular city de oluyor büyük takımda sözde cl de defansın yaptığı hataları hatırlıyorum tothem maçında felan geçen ki maç sonra..

real madrid boru değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sen Aydınlatırsın Geceyi

Tüm marifet Arteta'daymış demek ki.
    Tüm marifet Titodaymis desek,sanki daha doğru olur. Titonun ölümünden sonra, Barça La Masia futbol kültürünü kaybetti. Dünyanin en iyi hocasi Pepse, ŞL'de defans yapamayan, ligde önde baskiyla iş yapan siradan bir hocaya dönüştü.

Sane ve Laporte sakatliklari şampiyonluk kaybettirebilir, fakat, bir takimi bu kadar fazla etkileyemez.Pepin takim içinden çözüm bulmasi gerekiyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gladyo38

city real madridi zor eler...stoperde yok city de cl maçlarına yetişir mi bilmem pep şu beklere ayar çekemedik liverpool beklere bak birde city fark orda zaten.

saçma sapan hatalar yapan oyuncular city de oluyor büyük takımda sözde cl de defansın yaptığı hataları hatırlıyorum tothem maçında felan geçen ki maç sonra..

real madrid boru değil
    Liverpool'un beklerinde birşey yok normal bekten farkı değersizdi hatta ancak belki potansiyelli diyebilirsin robertsonu küme düşen hullden aldılar arnold ise altyapıdan çıkan bir genç asıl mesele bu altyapıdan çıkan yada bu düşen gelen takımlardan gelen oyuncuyu şekillendiremk inançvermek güven vermek azim sağlamak yetiştirmek bir bakıma guardiolada bu vardı çünkü oda altyapıdan gelme ve ne yaşadıklarını biliyordu barcelona tekrara ayağa kalkarsa buda yine onun gibi la masiadan yetişmiş biri ile yönetilmeye başlayınca olur yada okul öğretmen ilşkisini seven bir antrenörle yoksa uzun süre daha ciddi başarı gelmez.

Aha bu sezon barcelona gene clde grup birincisi olur normaldir ama gideceği max çeyrek o kadar gene vahim şekilde elenecek biliyoruz liginde gidişatından belli zaten.Ha valverde olurda ligi clyi katbederse sezon sonu kovulur ancak öyle çünkü başında klüp yetisi ile değerlendirmekten öte kupa odaklı ve bunun büyüklüğü ölçekliğini ele alan bir yönetim var

• Kean girdikten sonra Everton pres yaparak golü buldu.
  • Şampiyonlar ligi için Boateng alınabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-078AFC984

Şampiyonlar ligi için Boateng alınabilir.
    Aynen alınsın çalım reyis
  • quote:

Orijinalden alıntı: gladyo38

city real madridi zor eler...stoperde yok city de cl maçlarına yetişir mi bilmem pep şu beklere ayar çekemedik liverpool beklere bak birde city fark orda zaten.

real madrid boru değil
    Marcelo, Benzema ve Hazard gününde olursa rencide eder Real City'i derdim ama sorun şu ki gününde Benzema 5 pozisyonun 2'sini zor gol yapıyor. Marcelo da yüksek ihtimalle bu seviyedeki son sezonunu geçiriyor. Mendy-Bale falan olursa gol atamaz Real.

• quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Marcelo, Benzema ve Hazard gününde olursa rencide eder Real City'i derdim ama sorun şu ki gününde Benzema 5 pozisyonun 2'sini zor gol yapıyor. Marcelo da yüksek ihtimalle bu seviyedeki son sezonunu geçiriyor. Mendy-Bale falan olursa gol atamaz Real.

Alıntıları Göster
    Mendy'i gömmüşsün ya, ona gelene kadar çöp kutusunu kafasına kadar dolduracak çöp var.Kaldı ki mendy arada sırada iyi işler yapıyor arada sırada da takıma uyuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fluox

Mendy'i gömmüşsün ya, ona gelene kadar çöp kutusunu kafasına kadar dolduracak çöp var.Kaldı ki mendy arada sırada iyi işler yapıyor arada sırada da takıma uyuyor.

Alıntıları Göster
    Saydım hepsini zaten. Mendy ortalama yine de hücumda hiç beğenmiyorum. Baklavada gol atmakta zorlaniriz oynarsa.

• Pep hocam yönetime mesaj mı veriyor nedir yedeklerde cancelo olduğu halde sağ beke rodriyi koymuş

• Mahrez attı 2-0.
  • de Bruyne pazara yolladı 3-0.
  • konu niye uplanmamiş ? aguero rekoru kırdı. mahrez de çok iyiydı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

konu niye uplanmamiş ? aguero rekoru kırdı. mahrez de çok iyiydı.
    Mahrez bu sene çok iyi de bruyne ile beraber city'nin oyun vitesini arttırıyorlar diğerleri sadece konuk oyuncu.
  • Şampiyonlar liginde şampiyon olacağız.

• Arsenal Stones ile ilgileniyormuş.
  • Cenk Tosun deplasmanda City taraftarını coşturuyor.
  • Penaltı yok, City taraftarı boşuna bekledi.
  • 
Sayfa: önceki 891892893894895
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.