Şimdi Ara

Manchester City Taraftarları ⚪🔵 KDB IS BACK (847. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
19.870
Cevap
36
Favori
475.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 845846847848849
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tottenham - ajax ne ya uefa play off maçı gibi şimdi juve city izlemek vardı
  • Guardiola: "Bayern Münih gibi büyük bir takıma gelip, Şampiyonlar Ligi'ni kazanamamak başarısızlıktır, kabul ediyorum. Bununla yaşamak zorundayım ve bu beni daha iyi olmaya zorluyor. Ama City'ye Şampiyonlar Ligi'ni kazanmak için gelmedim. Kendi futbolumu oynatmak için geldim."

Guardiolalı Manchester City'nin Şampiyonlar Ligi serüveni:

2016-17: Monaco, Son 16
    2017-18: Liverpool, Çeyrek final
    2018-19: Tottenham, Çeyrek final

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi M3lank0lik -- 18 Nisan 2019; 0:5:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DisArt5k

city elenmese yari finalde ajaxla oynayacakti ve yari finalde elenirse barcayla karsilasamazdi. hocam kafan karismis ac bi piatek golu izle kendine gel

Alıntıları Göster
    Kafa kalmadı bu gece bende. Bakayım bari.

• Joel Embiid kullanıcısına yanıt
    embiid bostona elenince cityliler gormesin seni

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arap baharı yine erken bitti

• Guardiola harika hoca ama şu saçma sapan kadro tercihleri yüzünden hem münihte hem city de sürekli hezimete uğruyor. Tamam kabul zeki adamsın ama ne bu fantezi merakı hocam ya.

Ayrıca pochettino yu tebrik etmek gerekiyor, city nin sadece tek 1 savunma oyuncusuna harcadığı parayı belkide tottenham da geçirdiği süre boyunca harcamadı. Balon diyenler bi güzel utanıyorlardır umarım, tottenham yönetimi böyle pinti davranmaya devam ederse eğer pochettino hoca gider.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -BurakBey -- 18 Nisan 2019; 0:6:53 >
  • Bu geceki sarsıntı ağır oldu City için. Tottenham alabilir. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raz Muay

City.e yazık oldu gerçekten kendi ligini domine eden bir takım iki yıldır şampiyonlar liginde kendi liginde ki rakiplerine eleniyor.
    City.nin guardiolanın rakip sahaya hücumda pas ile yerleşmesine pozisyonlar bulmasına saygı duyuyorum tebrik ediyorum ama aynı saygı tebrik defans için geçerli değil maalesef. Para ile oynuyorsun ama şu defansın hali nedir arkadaş hala kompany oynuyor. Juventus.un sadece Ronaldoyu alıp orta sahayı boş bırakması gibi City.de sadece hücuma yatırım yapmış.
    Juve ve City yanlış hamlelerin bedelini ödediler. Takımlar ileri gideceğine geriye gitti.

Şu defansın yaptığı hatalar tam komedi. Adam bomboş topu bir açıyor rakibe pas oluyor.

• Joel Embiid kullanıcısına yanıt
    Efsaneydi.

• premier ligde 22 gol yiyen takıma tek maçla defansı berbat cart curt denmeye başlanmış

bu maç öylesine atmosfere heyecana dayalı bir maçtı ki bir yerden sonra planlar bozuldu. inanılmaz maçtı. city bana kalırsa oyunu tek taraflı yavaşlatmalıydı fakat oyunun bu yüksek tempoda devam etmesine izin verdiler. sonra da alışkın olmadıkları defans hataları peş peşe geldi.

daha kontrollü oynamaları gerekirdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Requiem for a Dream

tottenham - ajax ne ya uefa play off maçı gibi şimdi juve city izlemek vardı
    He aynen elenince uefa play off oluyor. Bal gibi, fıstık gibi yarı final eşleşmesi oldu. Bir taraf Ronaldo gibi azmanın olduğu, favoriler arasında olan takımı yendi. Juventus'tan önce son 3 senenin şampiyonunu çatır çatır yendi. Yine Tottenham bir balonu söndürdü bu akşam. Ezik City - Eziktus izleyeceğime Tottenham - Ajax gibi buraları hak etmiş takımları izlemek tercihim.

Elenince play off he ya he

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• VARdiola
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2CE6EA6FE

VARdiola
  • Yaza bir 70 Milyonluk ayağı iyi ama savunma yapmaktan bir haber olan bir stoper daha çeker Pep reis ne olacak yauv. Patlat bir 300 M daha bütçe Pep reis CL alamayacak yine.

• 
Sayfa: önceki 845846847848849
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.