Şimdi Ara

Manchester City Taraftarları ⚪🔵 KDB IS BACK (910. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19.870
Cevap
36
Favori
475.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 908909910911912
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Balonu böyle patlatırlar.
  • Agueronun boyalı saçları > sterling + jesus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kadro zayıf hajum, sol bek sağ bek yok hajum. 60 milyona tek bek alan herif hala transfer diye ağlıyor. millet mourinho'ya laf söylüyor, buna gelince ses yok. kovun gitsin, getirin poşet hocayı.
  • adamlar antep de oynayan sol bek ile city yi elediler millet hala guordiola yı savunuyor.
  • Verin ordan bir 300 milyon euro daha, Pep mocam defans düzecek kendine.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • getirin ordan hemen bir watford matford,hozam tiki taka yapacak şimdi

• Liverpoolun sampiyonlar ligi maci ne zaman

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • shenoma kullanıcısına yanıt
    City daha önce hiç şampiyonluk yaşayamadı ama biz en son geçen Şampiyonlar Ligi şampiyonu olduk. Daha bir sürü Avrupa kupamız var ama City'nin Avrupa'da kayda değer bir başarısı yok.
  • pep ne zaman kovulur ?
  • Kevin De Bruyne: Sezon değişiyor ama hikaye aynı kalıyor.
  • iyimis de ben basit bi soru sordugumu saniyodum

• Hocamızı Barcelona'ya yollayalım en iyisi.
    Biz elendik ama siz de elendiniz ayrıca bu sene EPL şampiyonu da olamadınız. Eski yardımcınız Arteta ise sizi eleyip finalde Chelsea'nin elinden FA Cup aldı. Bunların yanında 2 tane değersiz kupa kazandınız gerçi Liverpool istese o kupaları da alır ama yedek kadroyla çıkıyor.
  • David silva

• KdB ters konuşmuş, keşke liverpool yapsa. Yoksa cl göremeden kariyeri bitecek.
  • siz derken ben cityi tutmuyorum bide bazi seyleri yaristirman cok sacma hadi her seyi gectim son 10 senede kac tane pl sampiyonlugu var liverpoolun 1 citynin kac 4

City taraftarı değilsin ama transferde harcadığı paralar usulsüz olan bir takımı savunuyorsun. O kadar para harcayan başka bir takım olsa 4 sene üst üste Şampiyonlar Ligi şampiyonu olması lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2CE6EA6FE -- 16 Ağustos 2020; 0:53:57 >
  • Kevin De Bruyne after the game: "New season, same story."

• Ben izledigim maclardaki seyid zevkine bakarim adamlar bunu duzgun yapan az takimlardan niye savunmiyim bir suru takim yuksek paralar harciyo ama gor ki lyon ve leipzig yari finalde

• 
Sayfa: önceki 908909910911912
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.