Şimdi Ara

Mahoutsukai no Yome(The Ancient Magus' Bride) - (2017)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hatori Chise 16 yaşındadır ama herkesden çok kaybetmiştir. Ne ailesi ne de umudu vardır, bütün kapılar ona kapalı gibidir. Ama kaderin şans çarkı onun için dönmeye başlar. En karanlık saatinde gizemli magus Chitose'nin arkasında belirir, ona geri çeviremeyeceği bir şans verir. İnsandan çok şeytana benziyen magus, ona ışığın umudunu getirebilecek midir yoksa onu daha çok karanlığa mı çekecektir.

Not: Metin Türkanime TV'den alıntıdır.

Yapım OVA şeklinde 3 bölüm olarak açıklandı ve sonra 24 bölümlük dizisi duyuruldu. 2 OVA bölümü yayınladı. 3. bölümü 9 eylülde geliyor. Açıkçası beğendim ve konusunu açmak istedim. Özellikle çizimler mükemmel ve izlemesi oldukça keyifli. Dizisi ekim ayında başlıyor. Nasıl olacak merak ediyorum. Mangasına bakmadım

Mahoutsukai no Yome(The Ancient Magus' Bride) - (2017)Mahoutsukai no Yome(The Ancient Magus' Bride) - (2017)Mahoutsukai no Yome(The Ancient Magus' Bride) - (2017)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 9 Kasım 2017; 1:9:40 >

• Yeni video ve karakter görselleri geldi
    http://www.animenewsnetwork.com/news/2017-09-01/the-ancient-magus-bride-tv-anime-3rd-promo-video-previews-junna-theme-song/.120826

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 1 Eylül 2017; 19:52:51 >

• 3. Ova yayınlandı. Kendi türünde efsane olabilecek bir seri kesinlikle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu an kaç bölüm yayınlandı toplamda?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rasyonal Sosyalist kullanıcısına yanıt
    3 OVA bölümü yayınlandı. Ekim ayında 24 bölümlük TV serisi başlayacak. Tavsiye ederim farklı bir tat veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dürüstİnsan -- 10 Eylül 2017; 23:21:2 >
  • OVA neden 8.24 gibi bir puan almış MyAnimeList'te anlayamadım. Kanımca bu puan fazla OVA için fakat seri umut vadedici duruyor. Preview, OVA'lardan daha güzeldi bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rasyonal Sosyalist

OVA neden 8.24 gibi bir puan almış MyAnimeList'te anlayamadım. Kanımca bu puan fazla OVA için fakat seri umut vadedici duruyor. Preview, OVA'lardan daha güzeldi bence.

Puanlara çok takmamak lazım. Ergenler çok var myanimelistte Zaten şu zamanlarda bu tarz izlenebilecek kaliteli çizimlere sahip bir anime bulmak zor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dürüstİnsan

quote:

OVA neden 8.24 gibi bir puan almış MyAnimeList'te anlayamadım. Kanımca bu puan fazla OVA için fakat seri umut vadedici duruyor. Preview, OVA'lardan daha güzeldi bence.

Puanlara çok takmamak lazım. Ergenler çok var myanimelistte Zaten şu zamanlarda bu tarz izlenebilecek kaliteli çizimlere sahip bir anime bulmak zor.

Hangi tarz?

• quote:

quote:

quote:

Hangi tarz?

Miyazakinin filmleri tarzında söylemek istedim. Karakterler, konunun işlenişi ve çizimlerin kalitesi ben de bunu hissettirdi. Tabi Mushishi ve Natsume kadar değil ama zevkle izlettiriyor.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Hangi tarz?

Miyazakinin filmleri tarzında söylemek istedim. Karakterler, konunun işlenişi ve çizimlerin kalitesi ben de bunu hissettirdi. Tabi Mushishi ve Natsume kadar değil ama zevkle izlettiriyor.

Kütüphanedeki küçük yaratıklar bana da Miyazaki'yi hatırlattı. Bakalım artık, umarım güzel bir seri izleriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rasyonal Sosyalist -- 13 Eylül 2017; 13:59:2 >

Umarım iyi olur

• Sonbahar sezonun en beklenen animesiymiş AniList'e göre:

https://anilist.co/browse/anime?sort=popular&year=2017&season=fall&type=TV
    Umarım güzel olur. Merakla bekliyorum.
  • kimse uplamamış ama ilk bölüm çıkmış
    Buradan <.<
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dir Ko Maar

kimse uplamamış ama ilk bölüm çıkmış
    Buradan <.<

Ben birkaç bölüm biriktikten sonra başlayacağım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Elias her "Boku no puppy" dediğinde animeden tiksiniyorum. İlk bölüm fena değildi ama OVA'ları da hesaba katınca ağır bir nekrofili+zoofili kokusu alıyorum. Enteresan bir karışım. Hayırlısı bakalım.

• önce köpeğim dedi sonra çırağım şimdi evlencez diyo
  • Bana da spirited awayı andırdı özellikle 2.fotoğraf ile

Başlarım

• Biraz geç olsa da başladım. Tatlı ve izlenesi bir anime olmuş. İlerleyen bölümlerde böyle devam eder umarım.
  • duvar kağıtlarını ararken burayıda buldum ekleyeyim dedim. isteyen olursa burada wallpaperlar var.
    http://www.4kwallpapersapp.com/the-ancient-magus-bride-wallpapers-hd/
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.