Şimdi Ara

PES 2015 MYCLUB MODE [ANA KONU] (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.532
Cevap
19
Favori
98.515
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: angelsbjk

hergün birşeyler için bonus verirdi bugün sanah bonus vermemiş day one bonusuna dair de birşey yok hala

aynen iyice saçmaladılar
  • Yeri burası değil ama savunma yaparken sağ analogla yakın mücadele olayı yok mu artık arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andaluz -- 20 Kasım 2014; 13:31:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: efehanpes

quote:

hergün birşeyler için bonus verirdi bugün sanah bonus vermemiş day one bonusuna dair de birşey yok hala

aynen iyice saçmaladılar

valla iyiden iyiye sinirim bozulmaya başladı 5 tane menajer açtım peş peşe sadece 1 tane siyah top çıktı gerisi hep 75 lik oyuncular işmi yani bu toplamda 20 menajerde 2 siyah top çıktı hayır kolay da kazanılmıyor ki paralar onu da geçtim hadi antrönör modunda 5ten 6ya düştüm klasmanlarda çünkü benim takım ruhum 95 rakiplerimin takım ruhu 70 benim takım gücüm de yüksek rakiplerden e bu durumda da mağlup olmam gerekiyor ya da sürekli berabere kalmam bu nedir ya

• quote:

Orijinalden alıntı: jigsaw79

quote:

Orijinalden alıntı: Fernandina

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: istanblue001

quote:

Oyun başında aldığım menejerle devam ediyorum. Takım ruhu 69.
    İstediği taktik bir tek onda var şuan. 4-2-1-3 yok arkadaş elimdeki menejerden başka oynatan. Olsa yüksekticem menejeri. Belki ozaman takım ruhuda yükselir.

Benimde istediğim taktik o 4-2-1-3 oynatan t.d yok şuanda mecbur 4-1-2-3 oynuyorum orta saha boş kalıyor

Aynen dostum. Bulsam alıcam ama yok. İlk seferde nasıl denk geldiyse, istediğmi taktikle oynatan vardı onu seçtim.
    4-2-3-1 e dönsem, Ribery ve mesut 3 lünün sağına soluna koysam olur mu sence ortada da götzse??

hocam 4-2-3-1 süper sistemdir ben de 4-3-2-1 ile oynuyorum; kısacası 4-5-1 tarzı sistemler her zaman sağlamdır yalnız bu sistemlerde sistemi işletecek nokta santrafor çok önemli... lewandowski diego costa tarzı bi forvet çıksın diye belki de 80 000 gp harcadım ama bulamadım bi türlü, en son dün forlan çıktı oda fena değil ama istediğim forvet değil ... siz de santrafor kim..

4-2-3-1 taktiğine yeni geçtim hocam ve konami yüzünden 1 maç yapabildim şuana kadar. Dediğin doğru 3lünün önündeki ST önemli. Bende şuan 75 overil lık bir adam var, ama ilginçtir her maç golü var adamın. Bu taktiğe geçtikten sonra ki maçta da tek golümü o attı. Kiralıklara baktım geçen gün Totti vardı. Benin 75 lik adamı çıkarıp Tottiyi koydum ama daha maç yapamadım Tottiyle. Allahtan forvet arkası 3lüm çok sağlam. Menejerle olan uyumlarıda iyi. Bana 400 altın paraya patladı menejer. Umarım bir faydası oluyordur.

her şey etkiliyor oyuncuların formunu en önemlisi de takım kimyası bende oran şu an 92.. santraforum 74 gücünde diabate .. mesela forlanı santrafor mevkiine koyamıyorum kimya düşüyor belki maç yapa yapa forlanı monte ederim ama oda zamanla .. mesela bu td değişirse her şey silbaştan olacak o yüzden td konusunda istikrar çok önemli.. hayır diyemeyeceğim bir oyuncu çıkana kadar takımın ideal onbirini değiştirmeyi düşünmüyorum.. forlan da yedek bekleyecek takıma uyum sağlayana kadar yapacak bir şey yok

92 mi??? Çok iyimiş hocam. Benim 70. nasıl artıracaz bunu?

Hocam fazla maç yapmakla alakalı diye düşünüyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: fantastik74

Mario götze + 2 tane yılın futbolcusu ile o oran yakalanır. yoksa sıfırdan başlayıpta 92 olacak ve st 74 gücünde olacak o iş o kadar basit değil hocam :)

Dostum götze ve diğer iki oyuncu varken 70 lerde idi takım kimya oranı.. td değiştirdim yeni td götze ve baleye uygun oldu sanırım bu arada neuer da var ama o takım kimyasını düşürdüğü için ilk onbire koymuyorum.. birde onbiri bozmadan defalarca maç yapıyorum gerçi pahalıya patlıyo her 10 maçta bale ve götze sözleşme yeniliyr (5500 gp ikisinin sözleşme bedeli diğerleri de eklelnince her 10 maçta 12000 gp maliyet ödüyorum ) ama kimya oranı artıyor..
  • Fernandina F kullanıcısına yanıt
    hocam siz demek istediğimi anlamadınız. o oyuncular olmasa siz istediğiniz kadar t.d değiştirin 92 olmaz takım gücü :)
  • quote:

hocam siz demek istediğimi anlamadınız. o oyuncular olmasa siz istediğiniz kadar t.d değiştirin 92 olmaz takım gücü :)

ben de diyorum ki o oyuncuların biri hiç oynamıyor bile, yani illaki katkıları vardır ama tek başına yeterli değil o oran için adamlar güzel düşünmüş .. sonuçta defalarca maç yaptım öyle rakipler geldi ki karşıma bakıyorum götze var ribery var lahm var diego costa var takım kimyası 70.. demeki onlar oluncada olmuyor..
  • Beyler ekranın üst kısmında gp filan olan bölümün hemen yanin EXGP DİYE BİSEY YAZiyo.o nedir bilen var mi?
    Bende 600 EXGP YAZİYO
  • quote:

bu arada takım gücü demişsin o farklı bi olay takım kimyası 92 bende .. o oyuncu güçlerinden ziyade uyumlu kadroyla alakalı dostum
  • Fernandina F kullanıcısına yanıt
    takım gücü bin küsürlerde haklısınız takım kimyası dicektim. hocam o oyuncunun kadronuzda olması hani derler ya ismi bile yetti. işte öyle bir şey o adamların takım kimyasına katkısı çok fazla. bende de 80 lik 2 adam var ama takım kimyası 62-66 larda. kardeşime bi yaya toure çıktı siyah toptan adam 90 overal, takım kimyası 80 lere çıkmıştı. ama dediğiniz gibi kimya için t.d oyuncunun mevkisi falan bunlar çok farkediyor.
  • quote:

takım gücü bin küsürlerde haklısınız takım kimyası dicektim. hocam o oyuncunun kadronuzda olması hani derler ya ismi bile yetti. işte öyle bir şey o adamların takım kimyasına katkısı çok fazla. bende de 80 lik 2 adam var ama takım kimyası 62-66 larda. kardeşime bi yaya toure çıktı siyah toptan adam 90 overal, takım kimyası 80 lere çıkmıştı. ama dediğiniz gibi kimya için t.d oyuncunun mevkisi falan bunlar çok farkediyor.

hocam elbette etkisi var ki olmalıda zaten bi bale ile bi gökhan töre aynı olamaz elbette .. ama dengeyi iyi kurmuşlar yıldızlarla dolu da olsan uyumlu değilsen başarı zor harmanlamak gerekiyor kadroyu generaller ve askerler tabiri cazise .. lewandowski gibi forvet çıkana kadar forvet menagerini satın alıcam aslında bana stoper ve defansif orta sahada lazım ama işte oda çıkmıyor .. kardeşin şanslıymış valla sağlam topçu çekmiş..

• quote:

quote:

hocam elbette etkisi var ki olmalıda zaten bi bale ile bi gökhan töre aynı olamaz elbette .. ama dengeyi iyi kurmuşlar yıldızlarla dolu da olsan uyumlu değilsen başarı zor harmanlamak gerekiyor kadroyu generaller ve askerler tabiri cazise .. lewandowski gibi forvet çıkana kadar forvet menagerini satın alıcam aslında bana stoper ve defansif orta sahada lazım ama işte oda çıkmıyor .. kardeşin şanslıymış valla sağlam topçu çekmiş..

iyi güzel bence de takıma uyum sağlayan oyuncu önemli ama nasıl alacaz o oyuncuyu problem orda konami=türk takımı yöneticileri gibi birşey oldu menajer ne verirse ona eyvallah

• quote:

quote:

quote:

iyi güzel bence de takıma uyum sağlayan oyuncu önemli ama nasıl alacaz o oyuncuyu problem orda konami=türk takımı yöneticileri gibi birşey oldu menajer ne verirse ona eyvallah

aynen öyle oluyor vallla :) bizim ülkede önce transfer yapılıyor sonra hoca geliyor burada böyle olmuş ama üyü tarafı şu parası olan da istediği takımı kuramayacak yoksa parası az olan çok ezilirdi bu myclub içinde

• Puanım 2 gün öncesine kadar 500e dayanmıştı 2 günde 400e düştü zaten rakiple baglantı kurulamadı hatası alıyorum birini yakalayıncada maç yarıda kesilip serverdan atıyor mypes coinde ucuz olcak deniyodu fiyatlar uçuk myclub moduda tamamen saçmalık 3 yıldır pesi mlo oynarım bu sene nefret ettim fifaya geçmemek için zor tutuyorum kendimi
  • bir duzgun forvet cikmadi ya, 3 tane 10000lik agent denedim, sacma sapan adamlar geliyor.

soyle duzgun bir forvet ciksa birakmiycam ama gelmiyor bir turlu

loandada yok, 5i bekliyoruz artik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: evs4evs

bir duzgun forvet cikmadi ya, 3 tane 10000lik agent denedim, sacma sapan adamlar geliyor.

soyle duzgun bir forvet ciksa birakmiycam ama gelmiyor bir turlu

loandada yok, 5i bekliyoruz artik.

10000 gplik 10 tane falan forvet actirdim bi tane siyah top denk gelmedi bugun ise 2 tane defans actirdim Boateng cikti:) ama onunda maliyeti yuksek ust liglere cikana kadar oynatmayabilirim.
  • ARKADASLAR TAKIMLARI ILK SECTIGIMIZDE ULKEDE SECMISTIK BEN ARJANTINI SECTIM TRANSFERLERDE SACMA SAPAN GUNEY AMERIKA TOPCULARI GELIYOR BOYNA BUNU NERDEN NASIL DEGISTIREBILIRIZ BILGISI OLAN ACIL YAZABILIRMI:

BIRDE GP BONUS BOLUMUNDE YENI TAKIM KURMAK DIYE BIR BOLUM VAR YENI TAKIMI NASIL KURUYORUZ VE YENI TAKIM KURULDUGUNDA SUANKI TAKIMIMIZ KADROMUZ SILINIYORMU

BILGISI OLAN ARKADASLAR BIR ZAHMET PAYLASIRLARSA SEVINIRIM
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhrkc44

ARKADASLAR TAKIMLARI ILK SECTIGIMIZDE ULKEDE SECMISTIK BEN ARJANTINI SECTIM TRANSFERLERDE SACMA SAPAN GUNEY AMERIKA TOPCULARI GELIYOR BOYNA BUNU NERDEN NASIL DEGISTIREBILIRIZ BILGISI OLAN ACIL YAZABILIRMI:

BIRDE GP BONUS BOLUMUNDE YENI TAKIM KURMAK DIYE BIR BOLUM VAR YENI TAKIMI NASIL KURUYORUZ VE YENI TAKIM KURULDUGUNDA SUANKI TAKIMIMIZ KADROMUZ SILINIYORMU

BILGISI OLAN ARKADASLAR BIR ZAHMET PAYLASIRLARSA SEVINIRIM

Sectigin ulke baslangic kadrondaki oyuncularin genelini olusturuyor. Sonradan gelen oyuncular rastgele.
    Takim yonetimi kismindan ucgen yada kareye basinca cikiyor yeni kadro olusturup kaydediyorsun eski kadro silinmiyor.
  • Eyw. Kardes saol ulke degismiyor yani?
    Bana gelen adam ya bolivya ya peru ya arj.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhrkc44

Eyw. Kardes saol ulke degismiyor yani?
    Bana gelen adam ya bolivya ya peru ya arj.

Ben Ispanya'yi sectim ama benim kadroda bir suru G.Amerikali doldu.
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.