Şimdi Ara

PES 2015 MYCLUB MODE [ANA KONU] (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.532
Cevap
19
Favori
98.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Form grafikleri haftalik guncelleme ile degisecek.
    Ayni diziliste farkli teknik direktorler takim ruhunu degistirir cunku taktikleri farkli eger oyuncularla daha uyumluysa takim ruhu artar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msty85 -- 25 Kasım 2014; 13:24:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesuty85

quote:

Orijinalden alıntı: makina_muh

Kaardeşim serverler dolunca ilk Türk oyuncuları atıyor. Bizzat araştırıldı. Ve bilgi konamıdan geldi. Onun haricinde Yunanistan ve Portekiz serverlarında sorun var. Şu an Yunanistan serverları hallediliyor. türk serverlerin halledilmesi ise 2 ayı bulacak.

Bilemiyorum sorun sadece bu 3 ulkeyle sinirli degil yabanci forumlarda, twitter ve facebook'ta cok fazla baska ulkelerdende sikayetleri olanlar var. Ama sorunun kaynaginda Konami'nin server sisteminin oldugu kesin. Ilk bizi eliyorlarsada fazla sasirmam.

Gözümde düştüler iyice. 2 ay deniyor bekle anam bekle. Momentum olsada fifaya kayıyorum iyice

• quote:

Orijinalden alıntı: kanarya75

quote:

quote:

Kaardeşim serverler dolunca ilk Türk oyuncuları atıyor. Bizzat araştırıldı. Ve bilgi konamıdan geldi. Onun haricinde Yunanistan ve Portekiz serverlarında sorun var. Şu an Yunanistan serverları hallediliyor. türk serverlerin halledilmesi ise 2 ayı bulacak.

Bilemiyorum sorun sadece bu 3 ulkeyle sinirli degil yabanci forumlarda, twitter ve facebook'ta cok fazla baska ulkelerdende sikayetleri olanlar var. Ama sorunun kaynaginda Konami'nin server sisteminin oldugu kesin. Ilk bizi eliyorlarsada fazla sasirmam.

Gözümde düştüler iyice. 2 ay deniyor bekle anam bekle. Momentum olsada fifaya kayıyorum iyice

Bence 2 ay cok uzun bir sure. Bhatti yeni icerikten once online sorunlarini halletmek istiyoruz demis. Aralik'ta guncelleme gelecek. Onun oncesinde sorunlarin giderilmis olmasi lazim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bence 2 ay cok uzun bir sure. Bhatti yeni icerikten once online sorunlarini halletmek istiyoruz demis. Aralik'ta guncelleme gelecek. Onun oncesinde sorunlarin giderilmis olmasi lazim.

Hep 2 ay deniyor hocam konularda filan. O zaman Ocak sonuna denk geliyor. Hangisi doğru şimdi?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hep 2 ay deniyor hocam konularda filan. O zaman Ocak sonuna denk geliyor. Hangisi doğru şimdi?

Konami'den yapilmis resmi bir aciklama yok hocam. Bhatti'ye bakarsan guncelleme oncesi halletmek istiyoruz diyor. Ama bu siralar cogu oyunun online altyapisinda sorunlar var. Dedicated server almayip daha ucuza mal edilen p2p sistemini kullaniyorlar. Yani net tarih vermek zor.

• quote:

Form grafikleri haftalik guncelleme ile degisecek.
    Ayni diziliste farkli teknik direktorler takim ruhunu degistirir cunku taktikleri farkli eger oyuncularla daha uyumluysa takim ruhu artar.

acaba diziliş değimese daha iyi olur mu diye düşümüştü..

Zaten takım ruhunu zar zor 78 yapabildim..Bozulsun istemem..

Ben 4-2-1-3 oynuyorum..Yüksek puandaki rakipler hangi taktiği tercih ediyor acaba mutlaka seçilmesi gereken bir taktik var mı??

Bu taktiğe alıstım aslında
  • quote:

hocam ben 4-2-1-3 oynuyorum..

Takım ruhunu zar zor 78 yaptım..

Aynı dizilişle daha iyi olacaksa bu dizilile devam ederdim..

yada hocam bu taktik dahah iyidir ilk 100 dekiler hep bu taktiği tercih ediyor dedidiğiniz bir taktik var mı??
  • quote:

Orijinalden alıntı: deathrider13

quote:

hocam ben 4-2-1-3 oynuyorum..

Takım ruhunu zar zor 78 yaptım..

Aynı dizilişle daha iyi olacaksa bu dizilile devam ederdim..

yada hocam bu taktik dahah iyidir ilk 100 dekiler hep bu taktiği tercih ediyor dedidiğiniz bir taktik var mı??

Hocam bende ayni diziliste oynuyorum su an. Ama taktik olayi oyuncuya gore degisir. Kendi oyun stiline ve elindeki oyunculara en uygun teknik direktoru bulmak gerekiyor. Ben daha oncesindede 4-3-3 oynardim. Takim ruhu 99 olacak diye farkli dizilislerle ugrasamam:)

• quote:

arkadaslar birde teknik direktör değişimi için...

Aynı dizilişe sahip başaka bir TD ile anlaşsam takım ruhu daha iyi m olur?? Yoksa farkemez mi??

Birde devision atladıkça mı teknik direktorler açılacak..Zaten coinslermi harcamıyorum almışken yukardan 640 lık bir direktor almak isterim..

Açılması için en kadar beklemem gerekir?? suanda 7. ligdeyim..

Birkac td ile anlasabiliyorsun al dene bekler en kotu yedekte
  • quote:

quote:

acaba diziliş değimese daha iyi olur mu diye düşümüştü..

Zaten takım ruhunu zar zor 78 yapabildim..Bozulsun istemem..

Ben 4-2-1-3 oynuyorum..Yüksek puandaki rakipler hangi taktiği tercih ediyor acaba mutlaka seçilmesi gereken bir taktik var mı??

Bu taktiğe alıstım aslında

Takim ruhunu benim 84 oldu:)
  • metinoktay-gs

İsteyen arkadaslar keleyebilir US-PSN
  • ben 4-2-3-1 oynuyorum takımda iki yıldız var (Bale+Götze) takım ruhu 97.. neuer var kadroda onu takıma alırsam takım ruhu 92 oluyor enteresan dengeler üzere kurulu bir oyun tam bi strateji oyunu
  • Arkadaslar ben böyel birsey göremedim..Böyle bir hata olabilir mi??

bir oyuncumun kontrtını 3 defa yeniledim..3x1800 gp gitti...adam hala kontratı yenilenmemiş bi şekilde kadroda duruyor..

Lan bağlanmıyor diye söyleniyoruz da bu kadarı da fazla artık...

Oyunda bug mı var arkadas ayıptır günahtır...Yuh diyorum konamii yuhh...

Bu durumla ilgili olarak kime basvurabilirim.. nereye şikayet edebilirim..

Adamın hala kontratını yenileyemiyorum
  • Bugün 4 tane daha 10.000 GPlik açtırdım. Siyah gelmeyi bırak 76-77 ortalamalı adam bile çıkmadı gelenlerin hepsi 75! Bugün resmen boşa oynamış oldum...
  • Valla ben 2 kere actim siyah geldi
    Biri higuian digeri aguero
  • quote:

Orijinalden alıntı: cellturk

Valla ben 2 kere actim siyah geldi
    Biri higuian digeri aguero

Bir tanesini forvet için açtırdım 75'lik Macheda diye biri geldi. Hiçbir ekstra özelliğide yok. Kontratı bitince çöp kutusuna...

• Adamın kadrosu harika. Bilgisayara karşı oynarken denk gelmişti. Sonrasında pesfan forumunda gördüm para ile yaptım demiş.
    Ama videonun sonuna dikkat edin. Adam bildiğin hileci. Deşifre edilmiş muhtemelen banlanır.
  • Soruyu baska konu basligina da yazdim ama buraya da yazayim.
    S.a yeni katildim
    sorum su.
    ps4 e veya pes 2015e mobil veri ile baglanabiliyoruz sanirim ama ne kdar faydali oluyor.
    o kdar para verdim bi de internet almak istemiyorum. Tasinabilir wifi ile telefondan baglanarak online nasıl olur
    siz de benm icin dener misiniz varsa eger.
  • Arkadaşlar az önce playstation storeden kredi kartımla plus aldım .kredi kartım kaydedildi bunu nasıl silebilirim.Çok sağolun
  • quote:

Orijinalden alıntı: memati2626

Arkadaşlar az önce playstation storeden kredi kartımla plus aldım .kredi kartım kaydedildi bunu nasıl silebilirim.Çok sağolun

https://account.sonyentertainmentnetwork.com/liquid/login.action

bu linke girip psn adresinizi ve şifrenizi giriyorsunuz giriş yaptıktan sonra sol taraftaki menüde "fatura bilgileri"ne tıklayın orada kreti kartı bilgileriniz olacak sağ tarafta düzenle ve sil diye iki seçenek olması lazım sil derseniz silecektir

• 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.