Şimdi Ara

Citroen Bx 15 kullanıcıları (175. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.999
Cevap
17
Favori
336.186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sibop ayarları 20emme 30, egzoz diye hatırlıyorum gelen ses şırıltı ise ayar ister yada avansını bibaktır ondanda yapar illede yapılacaksa ankarada recai usta var iyi anlıyo bu işlerden numarasınıda vereyim 05323522977 recai usta sana yardımcı olur
  • MERHABA ARKADAŞLAR ,,,
    BİR BX TUTKUNU OLARAK BENDE İSTANBUL BAYRAMPAŞADAN ARANIZA KATILIYORUM.
    FORUMU UZUN SÜREDİR TAKİP EDİYORUM AMA BİR TÜRLÜ GİRMEK NASİP OLMAMIŞTI.KİSMET BUGÜNEYMİŞ,,,
    BENDE BX 14 TGE KULLANICISIYIM.FORUMDA VERİLEN BİLGİLER GERÇEKTEN ÇOK FAYDALI.HERKEZE TEŞEKKÜR EDİYORUM.
    İNŞALLAH DAHA DA GÜZEL BİLGİLER PAYLAŞIRIZ BERABERCE,,,,
  • Hoşgeldiniz foruma
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayazerkoca

MERHABA ARKADAŞLAR ,,,
    BİR BX TUTKUNU OLARAK BENDE İSTANBUL BAYRAMPAŞADAN ARANIZA KATILIYORUM.
    FORUMU UZUN SÜREDİR TAKİP EDİYORUM AMA BİR TÜRLÜ GİRMEK NASİP OLMAMIŞTI.KİSMET BUGÜNEYMİŞ,,,
    BENDE BX 14 TGE KULLANICISIYIM.FORUMDA VERİLEN BİLGİLER GERÇEKTEN ÇOK FAYDALI.HERKEZE TEŞEKKÜR EDİYORUM.
    İNŞALLAH DAHA DA GÜZEL BİLGİLER PAYLAŞIRIZ BERABERCE,,,,

ayazerkoca arkadaşım bayrampaşanın neresindesin bende bayrampaşadayım demirkapı caddesinde :) benimde bx15 tge var sıkıntın olursa yardımcı oluruz ok hem tanışıp görüşmüş oluruz :)
  • SaGolun arkadaşlar hoşbulduk,,,
    Ben murat mah.lesinden.
    Aslında sıkıntılarım var biraz arabayla ilgili.Birebir sorabilecegim birilerini arıyordum... ki musicburger çıktı
    Bayrampaşadan birinin çıkmasıda mucize gibi bişey yaww..
  • istediğin zaman sorabilirsin ne demek :) elimden geleni yaparım :) hem bayrampaşada bir tek biz değiliz 2 kişi daha var paşada ama bende tanışamadım o kişilerle :) hatta çapada çalıştığım yerin üst sokağında var varda var :)
  • Sagol tesekürler..
    Bu benim no 0543 504 61 34 pazar günü müsait olursan bi çayını içerim valla bide senin şu aracı görürüz
    kısmet olursa,,,
  • mrb arkadaşlar bu nedir lhm yağı deyip duruyorsunuz paranızmı fazla fazlalık varsa bana gönderin elbette şaka ama 10 numara yağı 12 senedir kullanıyorum sorunsuz 10 nm yağ zaten hidrolik sistem yağıdır kim ne derse desin inanmayın 10 nmraya devam edin kesinlikle
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayazerkoca

Sagol tesekürler..
    Bu benim no 0543 504 61 34 pazar günü müsait olursan bi çayını içerim valla bide senin şu aracı görürüz
    kısmet olursa,,,

ok erken çağırmazlarsa ararım seni bende tatil yok devamlı çalışıyorumda :S :)
  • ARKADAŞIM CİTROEN PARÇALARINI İST AKSARAYDA AR OTOMOTİV DEN TEMİN EDEBİLİRSİN RAMAZAN BEY TEL02125878701
  • slm arkadaşlar perşembe gününe gün aldım benim bx in motorunu hidroliğini komple yenileyeceğim bülent ustada bakalım ne masraf çıkacak :)

genellikle motorda hangi problemler baş gösteriyo bizim araçlarda yaptıranımız bilenimiz varmı ??????????

ortalama 600 ila 1000 tl arası tutar dedi bülent usta ama ben açılmışken komple segmanları pistonlarınıda a dan z ye herşeyini yaptırayım diyorum :D haziranda muanesi var zati olmuşken muaneye hazır olmuş olur bülent ustadan çıktıkdan sonrada kaportacıya götürüp ufak tefek ezik büzükleri yaptıracam mahallenin çocukları sağ olsun sağlam top oynuyorlar kapıları içne göçürmüşler :S

• arkadaşlar herkese Ankara dan selamlar. BX im olmasa da siteyi hemen hemen başından beri (son 10 sayfa hariç) sürekli okuyrak takip etmekteyim. Bu arabaya meraklıyım. Ayrıca otomatik tutkunu biri olarak şu linkteki araca bakıyorum uzun zamandır. Ancak aklımda çekincelerim var. Siz değerli BX kullanıcıları ile bu endişelrimi paylaşıp bir nebze gidermek dileğindeyim.
    İlk olarak otomatik şanzumanı 4 ileri midir acaba ? İnternette yaptığım araştırmada möaalesef bunu bulamadım.
    Yakıt tüketimi olarak beni çok yorar mı acaba. şu anda mevcut aracım opel astra otomatik ş içi 12 lt LPG tüketimi mevcut.
    fiyat olarak nasıl acaba
    son olarak 85 model olması dolayısıyla arıza riski çok üste çıkar mı ?
    Dğerli dostlara şimdiden teşekkür ederim.
    Ankara dan selamlar.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-araba-citroen-bx-sahibinden-orjinal-citroen-bx-36454700/detay/

• selam arkadaslar uzun süre oldu ama artık sürekli beraber oluruz ben ömerefe:))))))))))))))))))))))
  • hoş geldin ömerefe arkadaşım nerelerdesin sen gerçi :) kayıplara karıştın
  • tayın olunca uzak kaldık artık beraberiz ha birde bx ım ıkıkez motor yedi simdi motorlazım :)
  • valla bende yarın sabah bülent ustaya götürecem motor yapılacak birde hirolik sistemini komple elden geçirtecem ön takım falan da yaptıracam artı benim direksiyonun dişlileri dağılmış artı aldığımdan beri 3 pistonla çalışıyormuş hberim yok :D yinede maşallah 2 sene iyi dayandı :D halada gidiyo :D
  • Barış koç kardeşim merhaba....
    son 10 sayfayıda oku bu arabaların nasıl olduğunu anlarsın....sana almanı tavsiye ederim...vaktin ve merakın varsa..şunu kendim için belirteyim...aynı ayar arabalar
    hariç hiçbiri benim gözümde değildir.elimden geldiğince bu arabaları yürüteceğim....yolda insanlar güvendikleri ile gitmeliler...benim için bx o anlama geliyor...

Ömer efe......hoş geldin...çok uzun zaman oldu ....özlemişim seni....derincede bx parçalamış bir abi var..fuatkırıktaş...tel..hepsi var arayabilirsin...ondan bulabilirsin...
  • yumuf kardes nasılsın ıyısın ınsallah
    araba aksarayda ankarada bulabılırsem ıyı olacak
  • bx15 arka stop ve 14 jant orjinal gerekli yardımcı olacak arkadas varmı 0533 511 30 11
  • ve nihayet dün bülent ustadan bx imi teslim aldım motor canavar gibi hidrolik de canavar gibi hatta bu sabahtan beri daha 1 gr aşağı düşmedi hala normal sürüş modunda nazar değmesin :) o pompanın tıkırtısı ve subab sesleri içeri gelen çiğ benzin kokusu neymiş be eser kalmamış :) ellerine sağlık bülent usta istanbulda 1 numara :)

tek kalan karburatörün ayarı kaldı :) birde termostad takılacak sonra bi 400 bin km yaparım artık :D ömrüm yeterse :D
  • 
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.