DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yardım(Harf VE Renk Birleştirme Oyunu NE İdi Adı)
3
Cevap
0
Favori
3.393
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Oyun Genel ve Diğer türler >> Yardım(Harf VE Renk Birleştirme Oyunu NE İdi Adı)
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      2479 Mesaj
      30 Eylül 2006 00:26:38
      bi ara böyle bi oyun vardı harfler ve renkler vardı mavi sarı pembe falan.
      ne kadar büyük birleştirip yok edersen o kadar çok puan veriyodu neydi acaba o oyunun adı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gorod -- 28 Haziran 2012; 12:38:41 >

Artık arabaların "Citroen C6 ve diğerleri." diye ikiye ayrıldığını düşünmekte.
    • Yarbay
      2624 Mesaj
      30 Eylül 2006 20:53:23
      Eğer şu DOS oyununu soruyorsan adı "ABCD Same" hani şu direk exe dosyasından çalışan.

Not: Diğer adı da "same game"miş. Sen sorunca biraz araştırdım. Google'da abcd.exe diye aratınca bulunuyor. Ayrıca bu küçük mantık oyununu (47.5KB) herkese tavsiye ederim. Basit oyunların da zevkle oynanabileceğinin güzel bir örneğidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caadas -- 2 Ekim 2006; 22:46:22 >

• Yarbay
      2479 Mesaj
      10 Ekim 2006 15:00:51
      sağol kardeş..... ben konuyu unutmuştum bile

Artık arabaların "Citroen C6 ve diğerleri." diye ikiye ayrıldığını düşünmekte.
    • Yarbay
      2364 Mesaj
      10 Ekim 2006 18:11:59
      teşk bilgi için..bakıyorum şimdi...
      quote:

Orjinalden alıntı: caadas

Eğer şu DOS oyununu soruyorsan adı "ABCD Same" hani şu direk exe dosyasından çalışan.

Not: Diğer adı da "same game"miş. Sen sorunca biraz araştırdım. Google'da abcd.exe diye aratınca bulunuyor. Ayrıca bu küçük mantık oyununu (47.5KB) herkese tavsiye ederim. Basit oyunların da zevkle oynanabileceğinin güzel bir örneğidir.

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Oyun Genel ve Diğer türler >> Yardım(Harf VE Renk Birleştirme Oyunu NE İdi Adı)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.