Şimdi Ara

silinsin (193. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.087
Cevap
55
Favori
238.484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ilterv

NETFLIX bu cihaza kurulup izlenebilir mi acaba yardımcı olabilecek var mı? Bir de bu cihazın wifi özelliğini kullanarak telefon, tablet ve pcdeki görüntüyü tvye aktarmam mümkün müdür? Yada illa chromecast gibi bir aparat mı almak gerekir?

selam google play storedan yukluyebılırsınız

cıhazda uygulamalarda mıracast ozellıgı var acıp

android tel tabletten screen mırrorrıng acıp eslestırebılırsınız
  • fatihmc kullanıcısına yanıt
    Super aradigim buydu tesekkur ederim :-)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Menüye giremiyorum. Maalesf InnoSathybird durduruldu diyor. Tamam deyince ekran kararıp geri geliyor. Yeşil tuşla girebiliyorum anca. Bunu nasıl çözeceğim. Yardım edin, teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: birey112

Menüye giremiyorum. Maalesf InnoSathybird durduruldu diyor. Tamam deyince ekran kararıp geri geliyor. Yeşil tuşla girebiliyorum anca. Bunu nasıl çözeceğim. Yardım edin, teşekkür ederim

fabrıka ayarına donun
  • selamlar
    benim G4 mini den memnunum ama gecen gun RF kumanda bir anda calismamaya basladi,
    pili bitmistir dedim ama yeni pilleri taktim hala tik yok, temassiz filan degil hic calismiyor.

ne yapabilirim nereye gonderiyim, Bursadayim
  • quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

selamlar
    benim G4 mini den memnunum ama gecen gun RF kumanda bir anda calismamaya basladi,
    pili bitmistir dedim ama yeni pilleri taktim hala tik yok, temassiz filan degil hic calismiyor.

ne yapabilirim nereye gonderiyim, Bursadayim

menu
    ayarlarda daha fazla yazan yere gırınce eşleşme var

kumandanı eslestırınce duzelır
  • merhaba arkadaşlar
    acaba laptoptaki filmleri tasınabılır harddısk kullanmadan wifi üzerinden g4 minide izleme şansımız varmıdır
    sanki vardı ama bi türlü bulamadım arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: trclocker_satis

merhaba arkadaşlar
    acaba laptoptaki filmleri tasınabılır harddısk kullanmadan wifi üzerinden g4 minide izleme şansımız varmıdır
    sanki vardı ama bi türlü bulamadım arkadaşlar

EZcast uygulaması yapabilir diye düşünüyorum
  • herhangi bir file explorer ile ağ üzerindeki harddiski seçip oradan filmleri isim isim görme imkanımız yokmu pcdeki gibi acaba ?
  • quote:

herhangi bir file explorer ile ağ üzerindeki harddiski seçip oradan filmleri isim isim görme imkanımız yokmu pcdeki gibi acaba ?

harddıskın dlna ozellıg varmı ?
  • eğer gerçekten filmlerin bulunduğu dizini paylaşıma açtıysanız xbmc ile sorunsuzca ulaşırsınız.

çoğu kişi windows 7,8, 10da paylaşıma açmayı beceremiyor.

esfile explorer da çok iyi bir alternatif. Bir arkadaş es file üzerine gelip "kısa yola" ekle tuşu ile kumandadaki yıldız tuşuna
    atamıştı. esf direk son dizinden açılacak şekilde ayarlanabiliyor
  • arkadaşlar 7 adet atlanta g4 mını stoklarımızda

http://urun.n11.com/uydu-alicisi/atlanta-smart-g4-mini-full-set-P53047053
  • aksam es file ile bir deneme yapalım ozaman
    sağolasın arkadaşlar

ama sanki biri anlatmıştı adam laptoptakı videoları mx den açıodu yada benmı yanlış hatırlıyorum bilmiyorum

hayır hard diskte dlna yok direk laptopa bağlı ..
    laptop ve uydu cihazıda birbirine baglı tabıkı ag uzerınden
  • laptop ve uydu cihazıda birbirine baglı tabıkı ag uzerınden

bu ifaden yeterli değil. diğer bir laptoptan veya android cihazdan c: hardiskin içinde gezip gezemediğin önemli.

yapamazsan burada eski açıklamam vardı. onu buluruz

1) PC'DE G4 NİN KLASÖRLERİNE ULAŞMAK
    G4 mini'de Samba servisini aktif ederek,G4 mini'nin kendi dahili belleğini ve üzerine takılı harici sd kartınızı ve USB belleğinizi bilgisayarınızda ağ bağlantılarım üzerinden görmek mümkün.
    Böylece bu aletleri hiç yerinden çıkarıp pc'ye takmadan içine iptv m3u listenizi,güncelleme dosyanızı,foto,müzik,video ne isterseniz oturduğunuz yerden atabilirsiniz ya da silebilirsiniz.
    Unutmayın önce Samba Servisi aktif edilecek:
    Menü-Kurulum-0000-Sistem içine girip yukarı doğru çıkarak Samba yazan yere tıklayıp aktif hale getirin.
    Win XP de Bilgisayarım-Ağ Bağlantılarım-Android_4321(Android_4321) üzerinde share tıklayın.
    Bunu daha kolay kullanmak istiyorsanız bilgisayarınıza TOTAL COMMANDER programını kurun.
    Bir diğer yol da hem PC'ye hem G4 mini'ye AIRDROID uygulamasını kurmaktır.
    Bu uygulama sayesinde PC'nizde G4 mini'in klasörlerini görün.Birşeyler kaydedin ya da silin.Sırf dosya değil ayrıca uygulama gönderip,uygulama silmek te mümkün.

2) G4 DE PC'NİN KLASÖRLERİNE ULAŞMAK
    PC'nize PS3 Media Server isimli ücretsiz programı kurarak ve Navigasyon/Paylaşım Ayarları kısmında istediğiniz klasörlere paylaşım vererek bunları DLNA uygulaması üzerinden G4 mini cihazınızda izleyebilirsiniz.PC'nizdeki videoları,fotoğrafları,müzikleri oturduğunuz yerden hiçbir harici medyaya kopyala,yapıştır yapmadan G4 üzerinden kullanmak için bire bir.

Pphammer Hoca'nın İlaveleri:

windows 7 de
    harddiskinizde film diye bir dizin açıp sağ tıklayın.
    özelikler_paylaşım_paylaşım a geçin.
    everyone ı seçip ekle deyin.
    Aynı yerdeki "ağ ve paylaşım merkezi" ne tıklayın.
    Şu seçenekleri yapın:
    ağ bulmayı aç.
    dosya ve yazıcı paylaşımın aç.
    ortak klasör paylaşımı ... paylaşımı aç.
    parola kullanımı paylaşımı kapat.

Bu sayede windows7 yüklü pcdeki filmleri xbmc ie çalıştırabilirsiniz.
    videos_files_add videos_browse_windows network (smb)_pcnizin ismi_"film" seçip "ok" ye basın. Bu aşamada filmleriniz görülmeyecek. Bu dizin ekleme işlemi. 3 kere daha "ok" e basın.

artık video_files_film yoluyla tüm filmlerinizi görebileceksiniz.

Altyazı ile işim olmadığı için deneyenler yazsın.

windows 8 de de mantık aynı. Daha önceki bir yazımda yazmıştım.
    tek fark şifrelemeyi kaldırmak için
    Denetim Masası\Tüm Denetim Masası Öğeleri\Ağ ve Paylaşım Merkezi\Gelişmiş paylaşım ayarları
    yolundan tüm ağ_parola korumalı paylaşımı kapat demeniz. Yoksa erişmek isteyince şifre sorar.

3) G4 DE PC'NİN MASAÜSTÜNÜ GÖRMEK
    PC'nize Google Chrome ve sonra da Chrome Uzaktan Masaüstü uygulamasını kurun.Gerekli izinleri verin ve şifrenizi belirleyin.Sonra G4 mini cihazınıza Google Play'den aynı isimli uygulamayı kurun.Bu uygulama sayesinde PC'nizin ekranını G4 mini cihazınızda görün.İstediğiniz uygulamayı sanki bilgisayarınızın başındaymış gibi çalıştırın.İstediğiniz klasöre,fotoğrafa göz atın,istediğiniz belgeyi açın.G4 mini'nin mavi oku ekran üzerindeki minik oka kumanda edecek ve asıl bu minik ok uygulama üzerine getirilecek unutmayın.

4) IPHONE-IPAD CİHAZINIZDAKİ MÜZİK,FOTO,VİDEOLARI G4 ile İZLEME
    Bunun için Iphone-Ipad cihazınıza Imediashare isimli uygulamayı yükleyin.Uygulamayı çalıştırdığınızda cihazınızdaki ses,müzik,video dosyalarınızı G4 mini'de oynatabilirsiniz.Bunun için G4 mini'de birşey yapmanıza gerek yok.DLNA özelliği sayesinde içerik otomatikman oynuyor.
    Bu uygulama ekran görüntüsünü yansıtmıyor sadece ilgili içeriği karşı cihazda oynatıyor.
    Kendim test etmemekle beraber aynı konuda kullanabileceğiniz diğer programlar:
    Connect
    Media Pay
    TV Assist

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pphammer -- 20 Mayıs 2016; 22:02:04 >

• Yaklaşık 1 aydır foruma girmiyordum dur bir girip bakayım kimbilir kaç sayfa eklenmiştir dedim o da ne konu aynen bıraktığım sayfada bir iki mesaj ilavesiyle devam ediyor.Buralara ne oldu böyle çok sessizleşmiş ?
  • quote:

aksam es file ile bir deneme yapalım ozaman
    sağolasın arkadaşlar

ama sanki biri anlatmıştı adam laptoptakı videoları mx den açıodu yada benmı yanlış hatırlıyorum bilmiyorum

hayır hard diskte dlna yok direk laptopa bağlı ..
    laptop ve uydu cihazıda birbirine baglı tabıkı ag uzerınden

Hapycast uygulamasını kurarak. laptop'taki videolarınız android tvbox'unuzdan izleyebilirsiniz.
    Atlanta'da denemedim ama Android tvbox cihazlarda çok rahat kullanılıyor.
  • merhaba bu atlanta cihazlar ıçın en iyi youtube uygulaması nedir?
    kullandıklarımın hepsı donuyor nedense arkadaşlar ...
  • facebook uygulaması aşağı inmiyor tavsiye edeceğiniz varmı ayrıca youtube
  • seyirturk 1.0.3.6 çıktı.

http://seyirturk.com/yeni/?q=tr/download

- bazı problemler düzeltildi | some bugs fixed
    - Adult full dvd kısmı | düzeltildi |is fixed,
    - vimeo parser | düzeltildi | is fixed,
    - videoraj parser düzeltildi | is fixed
    - ATV parser | eklendi | is added.
    - uptostream parser | eklendi |is added
  • ATLANTA 4K

g4 mininin açamadığı

dt dilediğin yerde : filmler, belgeseller 1004 hatası vermeden açıyor.

tivi bu
    dsmart
    dt play,
    uydunet,
    turkcell tv+
    netflix

hesabınızı pm ile gönderirseniz onları da kontrol ederim.
  • 
Sayfa: önceki 191192193194195
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.