Şimdi Ara

Denizbonus kampanyalar-sıcak fırsatlar (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.988
Cevap
130
Favori
192.783
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: melih06

Anlaşılan yatan lukoil. Başka yerde kullandıysanız borç olarak yansıtılma ihtimali yüksek.

Peki lukoil de kullancagim 30 tl indirim ne olcak
    Hocam teb veya ing seker bonusta 30 tl lik akaryakit aliyorsun tek cekim ordan extrede dusuyor bonus gozukmuyordu hatta yapikredi ve vakifworld petrol.kampanyalari da ayniydi siz nasil anladiniz o oldugunu ben anlayamaedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wernice

Aynı şekilde banada 30tl bonus extradan yatmış. Neden yattığını bilen biri bizi aydınlatırsa memnun oluruz.

Dun 63 tl lik bonus vardi 30 tl si beles idi nerden geldiyse 52 tl lik kullandim yarin kullabirim dedim kendi kendime sabah markete gittim alisveris yaptim 11 tl bonusu kullanin dedim baktilar sıfır tl dediler sorgulattilar yine sıfır hüsranla bitti haydan gelen huya gitti

• Beyler bu ilk yıl kart ücretini iptal ettirmenin bir yolu yok mudur ? allem ettik kallem ettik 70 lira bonusla bastırdık kartı ama bütün çabalar boşa gitti böyle olunca :)
  • garanti bonustan denizbank bonusa geçmeyi düşünüyorum. tavsiye eder misiniz?
  • Denizbank'tan "KAZAN" kampanyası bonusu yatan var mı? 40 liraya kadar bonusu iade eden kampanya hani? bu gün yatması gerekiyordu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sükût

garanti bonustan denizbank bonusa geçmeyi düşünüyorum. tavsiye eder misiniz?

asla geçme
  • quote:

Orijinalden alıntı: ergin45

Denizbank'tan "KAZAN" kampanyası bonusu yatan var mı? 40 liraya kadar bonusu iade eden kampanya hani? bu gün yatması gerekiyordu...

DENİZ TF ŞEKER TEB VE GARANTİ ile katıldım. yalnızca garanti yatırmış

• quote:

Orijinalden alıntı: Batistuta

quote:

asla geçme

WHY?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Batistuta

quote:

asla geçme

WHY?

bonus kampanyalarında her 5 kampanyanın 3ünde ya bonus yatmıyor ya eksik yada yanlış yatıyor
  • şimdiye kadar her kampanyanın bonusu sorunsuz yattı...ben memnunum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sivribey

şimdiye kadar her kampanyanın bonusu sorunsuz yattı...ben memnunum...

garanti bonustaki kampanyalar denizde de oluyor mu?
  • garanti bonusun yaptığı kampanyaların çoğunda oluyor...kampanya şartlarını okuyup orda deniz bonusilgili maddelere bakmak lazım..ayrıca deniz bonusun kendi ayrı kampanyalarıda oluyor akaryakıt--market...vs

takıp etmek lazım
  • Beyler ben yeni kullanıcısıyım kartın. Kampanyalar güzel 70-80 liralık alışverişlerde bile puan kampanyalarıyla puan kazanmak güzel geldi fakat bir problem var. Bu kart ile yaptığım hiçbir alışverişten puan kazanamıyorum. Zamanında bir burger kingden puan verdi 10 kuruş.

trendyol taksit falan yapıyor üye işyeri dedim puan gelmedi. denizbank poslarından geçirdim yine bonus gelmedi ne yapmak lazım acaba ? Kampanyalar haricinde kullanmayacağım bu gidişle.
  • denizin anneler günü kazan bonusları hala yatacak
  • can33tokat C kullanıcısına yanıt
    benymkyde yatmamy?...öglenden sonra arayyp soruyum.....???
  • quote:

Orijinalden alıntı: melih06

Anlaşılan yatan lukoil. Başka yerde kullandıysanız borç olarak yansıtılma ihtimali yüksek.

Konustum luoil puani yatmis ve kulanmisim gecen gun 32.33 krs bonus varken bir gun sonra 62.33 krs gozuktu markette 40 tl sini ardina watsonda kalanini kullanmis mh dedi dün ama lukoil bonusu sadece lukoilde kullanilir dedim hayir dedi lukoil bonusu her yerde kullanilir dedi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sivribey S kullanıcısına yanıt
    sonuçtan haberdar edersen sevinirim hocam ben 2 kez aradım bi sonuç alamadım
  • Denizbonus anneler günü kampanyası için carrefour da kullandığım bonusları kabul etmedi denizbank, sebebi mc kodunun ev elektrik malz. olarak gözükmesiymiş, benzer durumda olan varmıdır ???
  • ugrkrdmn kullanıcısına yanıt
    Ben de carefourda harcamıştım bana da yatmamış kayıt oluşturdum ama dönmediler 2 gün oldu arasam mı acaba, eğer carefouru kabul etmiyorlarsa ben onların yapacağı kampanyaya..

• jebaha J kullanıcısına yanıt
    Bana mc kodu farklı olduğu için kayıt bile açamayacaklarını söylediler, carrefor müşteri hizmetlerini aradım, kayıt oluşturdular bugün geri dönecekler.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.