Şimdi Ara

HDMI to VGA Dönüştürücü PC-PS3-PS4-Xbox360-XboxOne *Ücretsiz Kargo* (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
315
Cevap
19
Favori
19.890
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Ben de siparişimi verdim. Asus VH196D monitörüme ps4 için aldım bakalım ne olacak sonucu burada paylaşacağım.
  • Arkadaşlar gönül rahatlığıyla satıcıdan alışverişinizi yapabilirsiniz. Piyasadaki çoğu ürün ps4 için uyumlu değil ben çok çevirici denedim hepsini geri iade etmek zorunda kaldım, monitörümden görüntü alamadım. Son çare bu ürünü aldım şuan sıkıntısız kullanıyorum. Görüntü cam gibi ayrıca 2+1 ses sistemini de bağladım sorunsuz çalıştı. Satıcının ilgi ve alakası da cabası. Kısacası böyle bir şey düşünüyosanız bu ürünü almalısınız beni full hd tv almaktan kurtardı :)

HDMI to VGA Dönüştürücü PC-PS3-PS4-Xbox360-XboxOne *Ücretsiz Kargo*HDMI to VGA Dönüştürücü PC-PS3-PS4-Xbox360-XboxOne *Ücretsiz Kargo*HDMI to VGA Dönüştürücü PC-PS3-PS4-Xbox360-XboxOne *Ücretsiz Kargo*

• maverickoe kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Hayırlı olsun. :)

• ürün için satıcı arkadaşa telefon ile ulaştım, stoklarında ürün kalmamıştı, 1 haftaya kadar geleceğini söyledi, nitekim ürün gelince mesaj attı sağolsun.. bir adet ürünü cuma gününe kadar rezerve ettirmiştim ama kendisi dün arayıp elinde bir adet kaldığını bildirip ürünü ödemesini almadan kargoladı, ürünü deneyip çalırşır sa parasını gönderirsiniz diyede mesaj attı. Piyasada görmeye alışkın olmadığımız nadir esnaflardan birisiymiş kendisi, tekrar tekrar teşekür ederim ilginiz ve güveniniz için
  • husmenus H kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Güzel yorumunuz için teşekkürler. Akşam denediğinizde görüşmek üzere, iyi günler.

• ürün elime geçti ve akşam deneme fırsatım oldu. daha önce birçok ürün denedim hiçbiri çalışmamıştı dolasi ile bununda çalışmıyacağını düşünüyordum ama takır takır çalıştı, Tv almaktan kurtuldum... Görüntü ve ses orjinalinden farksız. kullandığım ekran gerçi monitör tv samsung' un daha önce hdmi ile görüntü alıyordum ama oyun modundaki görüntüden memnun değildim. Şimdi görüntü umduğumdan daha iyi , renkler daha gerçekçi, köseler daha net ve düzgün sanki aa varmış gibi
    almayı düşünen arkadaşlar varsa hiç düşünmeden alabilirler performansı boyutlarına göre çok iyi
  • husmenus H kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun =)

• Arkadaşlar gönül rahatlığı ile bu arkadaştan alışveriş yapabilirsiniz. Ciddi anlamda çok ilgili bir arkadaş. Zaten size ürün çalışmazsa iade edebileceğiniz garantisini veriyor; dolayısıyla herhangi bir riskiniz yok. Çoğu kişide de çalışmış zaten. İlerisi için referans olması adına bilgi vereyim Samsung SyncMaster 932NW gibi oldukça eski bir monitörde sorunsuz görüntü alıyorum.

Satıcı arkadaşın kendisiyle bir ürün değişimi süreci de yaşadık; yine çok anlayışlı davrandı hemen değiştirdi ürünü. 10 Ağustos gibi aldığım ürün Ağustos sonunda birden görüntü vermemeye başladı. Ben de arkadaşa yazdım. Ürünü yollayın dedi; kendisi aldı baktı; hiç beni uğraştırmadan defalarca kendimi anlatmaya çalıştırmadan hemen ürünün yenisini yolladı.

Dediğim gibi gönül rahatlığı ile ürünü alabilirsiniz. Görüntü, ses kalitesi ve satış öncesi & sonrası destek ile ilgili tereddütünüz olmasın.

• abarrach A kullanıcısına yanıt
    Yorumunuz için teşekkür ederim. =)

• Hdmı to vga çevirici aldım her zaman değil ama ara sıra görüntü 1 saniye geliyor sonra tekrar gidiyor bu sorun 10 dakika sürüyor

• trgametr34 T kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Nereden, hangi modeli aldınız? Ayrıca hangi cihazda kullanıyorsunuz?

• Playstation 4 için aldım kadıköyden almıştım .. acaba bu cihazı alsam görüntü gidip gelme sorunu olurmu. .. benim aldığım dönüştürücü bazen sorun çıkarıyor

• trgametr34 T kullanıcısına yanıt
    Monitör dönüştürücü desteklediği sürece bir sorun olmaz. Ps4te sorunsuz, kesintisiz çalışıyor çünkü bu dönüştürücü. Çalışmazsa ya da görüntüde bir bozukluk olursa sürat kargo ile ücretsiz olarak iade edebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elberp -- 10 Eylül 2015; 17:55:10 >

• Ürün LG 1952S model monitorümde sorunsuz çalıştı.Satıcı alışveriş öncesi ve sonrasında inanılmaz ilgili ve güven veriyor.Kendisine teşekkür ediyorum.
    HDMI to VGA Dönüştürücü PC-PS3-PS4-Xbox360-XboxOne *Ücretsiz Kargo*

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi egee89 -- 10 Eylül 2015; 13:30:31 >
  • egee89 E kullanıcısına yanıt
    Ben teşekkür ederim. Güle güle kullanın.

• Mükemmel bir satıcı harika bir ürün. Her sorunuza cevap var,ilgi alaka konusunda daha iyisini görmedim. Tekrar Teşekkürler.
  • Versace precious kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Güle güle kullanın.

• Ürünün GET versiyonundan sipariş verdim ancak mesajlarıma cevap alamadım.Ne zaman kargoya verirsiniz ?
  • Windy is H4U W kullanıcısına yanıt
    Merhaba. Bugün yoğunum ilgilenemedim kusura bakmayın. Bayram dolayısıyla kargo firmaları kapalı olduğu için pazartesi günü kargoya verebileceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elberp -- 25 Eylül 2015; 16:58:56 >

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.