Şimdi Ara

5s 5c 5 4s 4 benchmark test

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dikkatimi çekti paylaşıyım dedim ve 5s ile 5 arasaındaki fark şaşırttı
     5s 5c 5 4s 4 benchmark test

• Harbi İkiye Katlamış. A7 - M7 İşbirliği.
  • ByGalaxyS3 kullanıcısına yanıt
    Bu değerler neyi ifade ediyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • veyiss_18 kullanıcısına yanıt
    Egomuzu tatmin etmeyi ifade ediyor.
  • 5S ölümsüz performans sunacak gibi görünüyor fakat apple işin ****liğine giderek ekranını büyütüğü iphone ile tüm diğer iphone ların ipini ikişer ikişer çekecek gibi bir psikoloji oluşturma derdinde . sonuçta her telefon için ayrı ayrı yazılım dosyası verildiğinden bu biraz daha kolay olacak gibi görünüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: veyiss_18

Bu değerler neyi ifade ediyor.

Genel sisteme puan veriyor bildigim kadarıyla

• veyiss_18 kullanıcısına yanıt
    Telefonun gücünü ifade ediyor.

• İşte bunlar hep A7 sayesinde
  • beyler 2 haftadır kullanıyorum telefonu, bu M7'nin A7'ye yardım etmesi şarjı ciddi manada olumlu etkiliyor iphone 5s yazılımsal sıkıntılar dışında gerçekten çok güçlü bi telefon bunu anladım gerçekten. Hele ki benim gibi 3gs den 5s'e geçiyosanız daha fazla anlıyosunuz ios 7.1 çıksın stabilite sorunları çözülsün bi de yeni uygulamalar ile eski uygulamalara 64bit desteği gelsin o zaman görün siz 5s'in gücünü. Gerçekten adamlar yapmış diyorum. fakat touch id ile sürekli sorun yaşıyorum benim elim çok terler fizyolojik yapım böyle sanırım elim terlediği için terden dolayı parmağımı algılamıyor sensör sürekli elimi silmem gerekiyor 2-3 defa okutmam gerekiyor çok canımı sıktı bu neyseki sadece tuş kilidine yaradığı için kullanımda sıkıntı oluşturmuyor

• Şu ekranı büyütsel neyin inadı bu yaw

İphone 5sle 5 i yanyana test etme imkanı buldum aynı be abi yalan yok oda hızlı oda hızlı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hi Guy -- 8 Aralık 2013; 23:24:07 >
  • allah aşkına ne ile test ettin bi söylesene ne yaptın mesela da bu kanıya vardın ?
  • Heyt be benim 4 de bak koçum benim salı günü benim 5sde gelicek acaba nasıl bir his yaşıycam bakalım o puanların hakkını vericek mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperq

allah aşkına ne ile test ettin bi söylesene ne yaptın mesela da bu kanıya vardın ?

aynı anda bi programa basmıştır hangisi hızlı açılırsa garibim
  • *Whisky kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperq

allah aşkına ne ile test ettin bi söylesene ne yaptın mesela da bu kanıya vardın ?

Ne bilim vay oyun açıyon nerdeyse aynı anda internet sayfası açıyon oda aynı şekilde

• Adam foruma üye olalı 1 gün olmuş 55 mesaj atmış.gereksiz gereksiz bi ton yorum yapmış.ciddiye alıp cevap vermeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: ayyan

Adam foruma üye olalı 1 gün olmuş 55 mesaj atmış.gereksiz gereksiz bi ton yorum yapmış.ciddiye alıp cevap vermeyin

Gereksiz mesajlarımı sayarmısın

• quote:

Orijinalden alıntı: ayyan

Adam foruma üye olalı 1 gün olmuş 55 mesaj atmış.gereksiz gereksiz bi ton yorum yapmış.ciddiye alıp cevap vermeyin

Gereksiz mesaj nedir ya burası forum adamın mesajına karışmayın bari karışıyorsanda şikayet et gereken yapılsın dillendirme.

• 65 bit islemi ancak 64 bit uyumlu uygulamalar ve arttirilmis ramle adam gibi performans sunar.

• Adamlar 2 kat daha hızlı derken dalga geçmiyorlarmış 😏

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.