Şimdi Ara

Kuzey Irak Telefon Fiyatları GÜNCEL (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.694
Cevap
64
Favori
853.716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba İdris bey cvp verdiğiniz için tşk ederim. bu fiyata HTC M9 alma şansım varmı.. konu ile detayı size pm attım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mesido -- 2 Mayıs 2016; 8:19:55 >
  • Ben getiriyorum sürekli olarak.. Ama kayıtlı değil telefonlar sadece 150 gün çalışıyor sonra da kaydettiriyorsunuz herhangi bi pasaport adına giriş çıkış yapan birilerinin adına...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşin detayını şimdi öğrendim M9 değil M9s imiş 270 dolar olan. Sahibinden 900 tl ye satıyorlarmış zaten. Ama HTC A9 280 dolar, imeisi kırılabiliyor.
  • Takip

• mehmetakifok M kullanıcısına yanıt
    s6 edge plus note 5 s7 ve s7 edge gibi güncel modelleringüncel fiyatlarını paylaşırsanız sevinirim. bende size aldırtabilirim
  • İphone 6 16 gb fiyatı nedir arkadaslar ?

• Arkadaslar iphone 6 fiyatı nedir acaba.

• Bilen varsa 6s 64 gb küresel modelin fiyatı nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mehmetakifok M kullanıcısına yanıt
    Suan galaxy s7 edge ne kadar acaba

• Note 5 çakma imei olanları 1500 e satıyorlar içeride

• s7 edge 660 dolar
  • Nerden getirtebiliyoruz beyler ?? Kesin telefon alıcambu aralar yaklaşık 1 hafta içimde satan varsa ulaşsın

• arkadaşlar dayım ardahanda yaşıyor ve otobüs satın aldı, her gün günde 1 sefer olmak kaydı ile gücistana gidip geliyor. oradan telefon aldırma ihtimalim var mıdır acaba ? eğer varsa hangi telefonu almamı tavsiye edersiniZ? hem satmak hemde kendime kullanmak için
  • s6 edge fiyatı bilen varmı ?
  • S6 edge bugün istettım 460 dolar sizce iyi mı

• ugurundur_21 U kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun. iyi yapmışsın. ıraktan mı aldın?
  • Sağol evet ırakta istettım sıfır belki daha ucuzdur bir tanış aracılığıyla aldık 460 dolara

• iphone 6s plus samsung s7 edge htc 10 nun şuanki fiyatları ne kadar arkadaşlar

• Bende iphone 6s 64gb ve samsung s7 edge fiyatını öğrenmek istiyorum. Birde arkadaşlar uluslararası garanti olayı geçerli mi ? Irak'a telefonlar Amerika'dan mı geliyor Avrupa'dan mı ?

Amerika'dan geliyorsa uluslararası garanti kapsamı dışına çıkıyor o zaman çok riskli 3 kuruş kar edelim derken 5 kuruş zarar etmeyelim !!
  • eveeeet bir çoğunuza malumat veriyim arklar. şu anda asker arkımla görüşüyorum daha önce ıraktan tel aldırdığım kişinin kardeşi. o mardin ırak arası mekik dokuyan birisi. şu an işid filan piyasa karışık. can tehlikesi olduğundan ticaret arka plandaymış. tel alma verme gümrük sıkıntı. peşmerge daha sıkı falan dedi. fiyatları yakında zaho ve dohuka uğrayınca söyleyecek. sizlere yazarım.

şu an tek öğrendiğim z5 480 dolar falandı en son dedi.
  • 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.