DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
FM14 Yenilikler
19
Cevap
0
Favori
2.096
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      5564 Mesaj
      12 Ekim 2013 12:33:36
      Futbol Direktörü başarısız satış girişimlerinin ardından transfer değerlerini değiştirmeyi öneriyor
      Takımın sezon öncesinde yurt dışı turlarına çıkması forma satışlarını arttırıyor
      Yönetilecek takımı seçerken lig pozisyonu geçmişi grafiği
      Televizyon geliri ödemesinde revizyon
      Oyuncuyu “İstenmeyenler Listesi”ne eklerken değerini girebileceğiniz bir açılır pencere
      MLS ve A-League’e özel finans ekranlarında gelişmiş detaylar
      Bir oyuncudan, oyuncu menajerini işten çıkarmasını isteme
      Kendi stadınız çok küçükse, bazı Avrupa kupası karşılaşmalarını daha büyük bir statta oynamak için program yapma
      Viareggio Club World Football Tournament Coppa Carnevale artık mevcut
      Gelecekte transfer etmek üzere anlaştığınız oyuncuların sözleşme ayrıntılarını kontrol etme
      Kasım ayındaki MLS Waiver Draft eklendi
      Antrenmanları yönetmek üzere Asistan Menajer atama
      Sezon özetinde lig adlarına köprü
      Fikstür listesi, kupanın bir sonraki turundaki olası rakipleri içeriyor
      Önceden mevcut olmayan oyuncu ve turnuva sıralama sütunları
      Tanışma toplantısında takım rekorları haber öğesi mevcut
      Daha fazla rapor üreten gelişmiş oyuncu araştırma görevleri
      Yeni bir menajer eklerken favori dizilişini belirleme
      Transfer geçmişinde artık “şimdi neredeler” özelliği mevcut
      Yönettiğiniz takıma göre değişen Mücadele zorluk derecesi
      Oyuncuların genç ve yedek takımlarda oynamasına izin verme
      Boş bir pozisyonla ilgilendiğinizi basına sızdırma
      Tüm şartları ve bonusları transfer bütçesine dahil etme
      FM ve FMC’de Futbol Direktörü‘nün nasıl çalıştığının ayrıntılı açıklaması
      Oyunculara liderlik yönlerini geliştirecek şekilde idman yaptırın
      Takımınızın ilk ve ikinci yarıda kaç tane şut çektiğini görün
      PIK oyuncu kiralama eklendi
      Oyuncu uygunluğu Teknik Tavsiye bölümünde tek bir rapor halinde sunuluyor
      Kulüplerin ilgili sezonda mali açıdan ne durumda olduklarını göstermek için finansal tahmin grafiğinde işaret noktası
      MLS Transfer revizyonu
      Stadyum iyileştirmelerinin veya yeni stadyum taleplerinin kulüp başkanı tarafından onaylandığına/reddedildiğine dair basın toplantısı sorusu
      Oyuncu Ekranındaki ilk seviye “Kısa Listeye Ekle” menü seçeneği kaldırıldı
      FMC’de geliştirilmiş menajer ve kulüp personeli ekranı
      Sezon ortasında zor durumdaki bir ekibe katılındığında, buna uygun basın toplantısı soruları
      Oyuncuyu ilk kaptanlık görevi veya bir milli maçta attığı ilk golü için özel olarak kutlama
      Yeni stadyumlarda hazırlık maçlarına daha fazla seyirci gelmesi
      MLS birinci tur draftında seçilenler “Senior” veya “SEL” sözleşmesi talep eder
      Daha üstün bir takım karşısında alınan yenilgiye daha gerçekçi bir taraftar tepkisi
      Birden fazla oyuncu milli takım kadrosundan çekilirse tek bir haber öğesi oluşturulur
      Taleplerin reddedilmesi halinde, kulüp başkanının takım hakkındaki hedefleriyle ilgili basın toplantısı sorusu
      Hangi takımın menajerliğini yaptığınız veya boşta olmanız fark etmeksizin kısa listelere tam erişim
      Geliştirilmiş Kıtasal Turnuvalara Katılım katsayı sıralaması haberleri
      Birden fazla oyuncunuz milli takıma çağrılırsa fikstürde yeniden ayarlama veya erteleme talep etme
      Lig fikstürünün bir sonraki turuna ait haber öğesine göz atma
      Antrenman takviminde günleri dinlenme ve maç hazırlığı günleri olarak ayırabilme özelliği (Ekran görüntüsü)
      FMC’de bir kulüpte göreve gelirseniz takımınız sizin için önceden seçilmiş olur
      Hazırlık kampı antrenman takviminde gösterilir
      Kulüp başkanı değiştiğinde, yeni kulüp başkanı hakkında basın toplantısı sorusu
      Birden fazla kontrat bitişi destekleniyor
      MLS yedekler ligi güncellemesi
      Endişeli oyuncuyla istenen transfer ücreti hakkında yapılan konuşmada revizyon
      Oyuncu mevki etiketleri ile mevki bölümüne bağlanabilirsiniz
      “Centilmenliğe Aykırı Davranış”, “Sportmenlik Dışı Davranış” olarak yeniden adlandırıldı (Ekran görüntüsü)
      Yeni personelle imzalanan sözleşmelerle ilgili haber öğelerinde önerilen oyuncu düğmesi
      Kısmi takas başarısız olduğunda habere oyuncunun başka takıma katılması/sözleşmeyi reddetmesi/serbest kalması ayrıntıları eklendi
      Özel veritabanı ayarlarının kaydedilmesi
      Kulübün satılması söz konusu olduğunda kulüp başkanının geleceğine dair basın toplantısı sorusu
      Uygun olduğunda, taraftarın sahip olduğu kulüpler iş adamlarına satılmayacak
      Ayrı personel bütçesi
      Basın, belli bir oyuncunun takımın en iyi oyuncusu olmadığını ve bu oyuncuya gereğinden fazla değer verildiğini iddia edebilir
      Futbol ligindeki kulüpler tarafından yapılan tüm transfer harcamalarından alınan vergiler altyapıya yatırılıyor
      Transfer panelinde çoklu oyuncu seçimi (Ekran görüntüsü)
      Menajer profillinde yer alan Gelecek Maç panelindeki kulüp armalarına köprü bağlantı eklendi
      Oyuncular sakatlandığında, geri çekildiğinde veya başkalarının yerini aldığında, artık çoklu haber öğeleri birleştiriliyor
      Aylık Yönetim Kurulu Güveni güncellemesi, FFP’yi içerecek şekilde genişletildi
      Fransız kulüpleri milli takıma çağrılan oyuncuları için tazminat alıyor
      MLS Takas ekranı güncellemesi
      MLS disiplin sistemi güncellendi
      Net transfer geliri yönetim kurulu tarafından takdir ediliyor
      Takım raporu özeti geliştirildi
      Danimarka’da çalışma izni revizyonu
      Prim/Sözleşme Şartı kullanılması toplam transfer bütçesini azaltır veya artırır
      İstenmeyenler Listesi’ndeki ve Transfer Hedefleri listesindeki oyuncular için Transfer Türünü değiştirme seçeneği
      Oyuncular kulübün teklifini yetersiz bulmadıkları sürece ezeli rakiplere transfer olmaya soğuk bakmıyor
      Kendi gerçekçi Pilot Kulübünü seçme
      Forma sponsorluğu revizyonu
      Oyuncuların potansiyel transferlere yönelik tavsiyeleri geliştirildi
      ‘TRN’ ikonu üzerine gelindiğinde transfer ve başlangıç tarihi bilgileri görüntüleniyor
      Norveç’teki yurtiçinde yetiştirilmiş oyuncu kuralı güncellendi
      Deneme günündeki takımlar, A Takım ile aynı dizilişte oynayacak
      Kulüp ekranında İş İlanını Görüntüle düğmesi (Ekran görüntüsü)
      Daha gerçekçi sezon beklentileri
      Transfer şartları, şartı karşılamak için toplam kaç maçta oynanması gerektiğini belirtecek
      Transfer Yasağı Haber Öğesi Genişletildi
      MLS’de garantili kontrat satın alma
      Danimarka’da çalışma izni revizyonu
      Avustralya’daki maksimum transfer ücretleri güncellendi
      Antrenmana genel bakış, belirli alanlarda kaç hafta antrenman yapıldığını içeriyor
      Mali durum ekranına bir FFP sekmesi ve FFP haber öğelerine bu sekmeye giden bir bağlantı eklendi
      Ünlü olmayan takımlarla oynansa bile, lig şampiyonluğu kazanıldıktan sonra seyirci sayısında artış
      FMC’de oyuna başlama tarihini seçme
      Yönetimin beklentilerinin gerçekçi ve kabul edilebilir olup olmadığını sorgulayan basın toplantısı sorusu
      AI kontrolündeki takımlar, önemli bir oyuncuyu satarken yerini alacak olan oyuncular için kısa liste oluşturuyor
      Men cezası nedeniyle maçı tribünden izlediğinizde, maç sonrası basın toplantısına otomatik olarak asistan menajer katılır
      FFP bilgilerini dahil etmek için Kontrat Teklifi ekranını genişletme
      İş spekülasyonlarına son verme
      Yönetimin beklentilerinin gerçekçi ve kabul edilebilir olup olmadığını sorgulayan basın toplantısı sorusu
      Kulüp maaşı bölünecek
      Belçika’da kupa maçlarında gerçekçi seyirci sayıları
      Sezon sonunda oyuncuya yeni kontrat sunma taahhüdü
      Futbolcular MLS yeniden giriş draftından çekilebilecekler
      Taraftarlar gençlerin sahaya sürülmesine tepki verebilecek
      Menajer oynatılamayacak olan bir oyuncu için teklifte bulunduğunda uyarı mesajı
      Takım bir üst lige yükselirse Futbolcu Maaşı Projeksiyonu
      Rekor kıran bir futbolcu hakkında basın toplantısı sorusu
      MLS transfer penceresi dışında imza atan ve bonservisi elinde olan futbolcular hakkında kural güncellemesi
      En yüksek ortalama mesafe analizine ayrıntılar eklendi
      Karşılaşma (versus) modundaki bütün maçlar tarafsız sahada oynanacak
      Yeni futbolcu ve teknik ekip emeklilikleri
      Kiralık olarak başka bir takıma giden futbolcularla görüşme
      Kadro statüsünün değiştirilmesiyle ilgili tavsiyelerde iyileştirmeler
      Ülkede yeni oyuncular oluşturarak küçük ülkeleri oynanabilir hale getirin
      Antrenman tesisi derecelendirmesinde revizyon
      Yedek veya 18 yaş altı takımın antrenöründen bir oyuncuyu belirli bir pozisyonda oynatmasını isteme
      Yurtdışını turlayan ünlü kulüplerin ticari ürün satışlarında artış
      Artık futbolcuların emekli olduktan sonra hedefledikleri kariyerlerin arasında Altyapı Sorumlusu ve Futbol Direktörü de bulunuyor
      “Toplam transfer maliyeti”ni “yıllık toplam transfer maliyeti”ne bölme
      Futbolcunun Pozisyon Panelinde pozisyona tıkladığınızda Pozisyon Değerlendirme Paneli güncellenir
      Bir üst lige yükseldikten sonra gelecek sezona yönelik hedeflerle ilgili basın toplantısı sorusu
      1368×768 pencere modu desteklenecek.
      Bazı karakter özelliklerine sahip regen oyuncular sosyal medyaya kulüp hakkında eleştirilerde bulunabilecek.
      Milli takıma katılmayı reddeden oyuncuya tepki verin
      MLS draft ekranında izleme listesi/kısa liste sekmesi
      U21 bilgileri Oyuncu Bilgisi ekranında görüntülenir
      Oyuncu durumu panelinde tüm oynayamama durumları görüntülenir
      Gol analizi verilerine göre basın toplantısı soruları
      Çevrimiçi bir oyuna katılırken ana bilgisayar sunucusu kuralları görülebilir
      Kulüp başkanı ile yapılan ilk toplantıda kulüp personelinin sorumluluklarını belirlemek için istem
      Yunanistan Futbol Federasyonu cezaları güncellendi
      MLS’nin transfer yapay zekası geliştirildi
      Yeni antrenman genel bakış paneli
      “Milli takıma çağrılmama” haber öğesinde oyuncunun katıldığı son milli maç belirtiliyor
      Oyuncuyu “Geliştirme Listesi”ne eklerken değerini girebileceğiniz bir açılır pencere
      Sözleşme uzunluğu hesaplamasında revizyon
      Transfer bütçesini artırma talebinin kulüp başkanı tarafından onaylanmasına/reddedilmesine dair basın toplantısı sorusu
      B takımı raporları
      Türkiye ligi fair play ödülleri
      Finans ekranında araç ipuçları
      Karşılaşma modu UI temizliği
      Ağ oyunlarında yanıp sönen Devam düğmesi
      Stadyum sponsorluğu ölçeklendirmesi geliştirildi
      Transfer Teklifi Ekranını FPP bilgisini içerecek şekilde genişletin
      Kulüp borçlarının yönetilmesinde revizyon
      Brezilya Paraná Eyalet Şampiyonasının finalinde iki maçın ardından puanlar eşitse, finalin galibi penaltılarla belirlenir
      Maksimum personel limitine ulaşıldığında menajerin iş ilanı vermesine izin veriliyor
      Hızlı Oyuncu Değişikliği yaparken oyuncu rolü ve görevi atama
      “Transfer Hedefleri” kısmına oyuncu eklerken değerini girebileceğiniz bir açılır pencere
      Her bir kıta için turnuva paneli iki listeye ayrılıyor: yerli ve diğer
      Mali Projeksiyonda koşullar kümesinin başlığı olarak “Oyuncu Maaş Toplamları”
      Transfer Teklifi Ekranını FPP bilgisini içerecek şekilde genişletin
      Oyuncuyla ilgili veriler, “Bilgi” alt panelinden “Oyuncu” alt paneline alındı
      MLS kural ekranına draft tarihleri kısmı eklendi
      Türki milletlere ek yabancı oyuncu kısıtlaması
      Maç sırasında, Takım Adına tıklamak sizi Kadro sayfasına götürecek
      Kontrat bitiş paneli hakkında geniş bilgi
      Takım ligden düşerse, Futbolcu Maaş Projeksiyonu, Finans ekranındaki ‘Aylık Maaş Projeksiyonu” sekmesine eklenecek
      Maaş bütçesini artırma talebinin kulüp başkanı tarafından onaylanmasına/reddedilmesine dair basın toplantısı sorusu
      Artık sadece kulüpteki oyuncular hakkında değil, bonservisi kendi elinde olan oyuncular hakkında da basına demeç verebileceksiniz
      Bir oyuncunun zayıf ayağını geliştirme
      Sezon öncesi turlar için gelişmiş ayarlar
      Oyun hızı bilgisi, FMC’deki Lig seçme ekranına eklendi
      FMC’deki finans ekranında daha fazla ayrıntı
      Kalecilerle özel “Son maç” görüşmeleri
      İskoç U20 liginde yaşı 21 ile 23 arasında olan yaşı geçmiş futbolculara dair güncellenmiş kurallar
      Derbi/ezeli rakip maçlarında eski futbolcuların maç öncesi yorumlarında artış
      Lig güçlerini yansıtacak şekilde CA kılavuzlarında güncelleme #FM14info
      B takımı raporları
      Sezon özetinde daha fazla ayrıntı
      Ağ oyunlarında yanıp sönen Devam düğmesi
      Eski futbolcuların menajerin iyi formunu övdüğü maç öncesi yorumlarında artış
      Kaynak: FMgraphics daha eklyeceğim.

Forumun yazılım altyapısı o kadar mükemmel ki imzanın bile tamamı çıkmıyor
      Arrested Development-Band of Brothers-Boardwalk Empire-Black Books-Breaking Bad-Brooklyn Nine-Nine-Chuck-Da Vinci's Demons-Dexter-Eastbound
    • Yarbay
      5564 Mesaj
      12 Ekim 2013 12:34:37
      Bu mesaja yeni roller edi,tlenecektir.
      Yeni oyuncu rolleri: ENganche
      Regista
      False Nine
      Shadow Forward
      limited full back
      Flank Forward

False Nine-Sahte 9
      FM 14- YENİ OYUNCU ROLLERİ/FALSE NINE (SAHTE 9)
      Bu rol messi ile popülerlik kazanmıştır. Bildiğiniz üzere messi tam bir santrafor değildir. Ortasaha oyuncuları için bir pas odağı olur. Verkaçlarla stoperleri üzerine çeker ve arkadaşlarına boşluklar açar.
      Önemli özellikler:top sürme,ilk dokunuş,pas,yaratıcılık,teknik,topsuz alan,takım oyunu,soğukkanlılık,konsantrasyondur.
      Messiden başka örnekler verecek olursak;totti,Euro 12de fabregas ve robben-ribery ikilisiyle beraber oynarken müller.

SHADOW STRIKER (GİZLİ FORVET)
      PES’ten alışık olduğumuz bu rol artık fmde de karşımıza çıkıyor. Bu roldeki oyuncu asla ileri uç oyuncusu olarak kendini göstermez. Ancak sahte forvet olduğu kadar da sahte bir ortasahadır.sürpriz koşularla bir forvet oyuncusu gibi bitiriciliğini gösterir.
      Önemli profil özellikleri kararlar,hızlanma,ilk dokunuş,çalışkanlık,pas,topsuz alan
      Örnek verecek olursak rvpnin gelişinden sonra rooney bu rolde oynamaya başladı.ayrıca şahsi kanaatim alex de fb de bu rolde oynadı.

Bunları FMSCY'den aldım. Daha eklyeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Professional Geek -- 12 Ekim 2013; 12:38:14 >

Arrested Development-Band of Brothers-Boardwalk Empire-Black Books-Breaking Bad-Brooklyn Nine-Nine-Chuck-Da Vinci's Demons-Dexter-Eastbound
    • Yarbay
      3908 Mesaj
      12 Ekim 2013 13:02:26
      Harika bir konu olmuş,yeni oyuncu rollerinin eklenmesine de çok sevindim,iyi düşünmüşler

Yvonne Strahovski

Fan Club
    • Yüzbaşı
      784 Mesaj
      12 Ekim 2013 13:37:53
      Menajeri işten çıkarttırma cuk oturmuş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      5564 Mesaj
      12 Ekim 2013 13:40:28
      quote:

Orijinalden alıntı: C Vitamine

Aynen

• Teğmen
      104 Mesaj
      12 Ekim 2013 18:43:34
      Beyler ben en son yıllar önce cm 03/04 oynamıstım ve türkiyeden bir takım alıyordum yıllar gecıyordu sampıyonlar lıgı falan kazanıyordumm her kılasmanda harıka gidiyordum ama en ilginç olan futbolcularım super performans gösterırken degerleri hiç yükselmıyordu yani diyelımkı adriano yu alıyodum galatasaray dünyadan bütün futbolculardan daha ıyı oynuyordu ama degeri 7,250,00 $ gecmıyordu ama ispanya italya ingiltere gibi liglerde adam top bile oynamıyor degerleri 30,000,00-40,000,00 $ dolar larda gezıyorduu ve futbolculara teklıf gelırken türk ekıplerındekı futboculara komık para teklıflerı gelırken yabancı liglerdeki oyunculara adam hiç oynamasa bile cok büyük rakamlar teklıf gönderıyolardı FM 2014 de demi böyle yada FM 2013 biri lütfen cevap versın su konuyo

• Yarbay
      5564 Mesaj
      12 Ekim 2013 18:45:43
      quote:

Orijinalden alıntı: denntr0

Beyler ben en son yıllar önce cm 03/04 oynamıstım ve türkiyeden bir takım alıyordum yıllar gecıyordu sampıyonlar lıgı falan kazanıyordumm her kılasmanda harıka gidiyordum ama en ilginç olan futbolcularım super performans gösterırken degerleri hiç yükselmıyordu yani diyelımkı adriano yu alıyodum galatasaray dünyadan bütün futbolculardan daha ıyı oynuyordu ama degeri 7,250,00 $ gecmıyordu ama ispanya italya ingiltere gibi liglerde adam top bile oynamıyor degerleri 30,000,00-40,000,00 $ dolar larda gezıyorduu ve futbolculara teklıf gelırken türk ekıplerındekı futboculara komık para teklıflerı gelırken yabancı liglerdeki oyunculara adam hiç oynamasa bile cok büyük rakamlar teklıf gönderıyolardı FM 2014 de demi böyle yada FM 2013 biri lütfen cevap versın su konuyo

Çok iyi oynuyorsa iyi teklif gelir.
      Oynamazsa 1M gelmez

• Teğmen
      104 Mesaj
      12 Ekim 2013 18:48:42
      quote:

Orijinalden alıntı: Professional Geek

Alıntıları Göster

Çok iyi oynuyorsa iyi teklif gelir.
      Oynamazsa 1M gelmez

yok dostum cok iyı oynuyoolardı ama dgeerı yükselmıyodu türkiye liginde oldugu ıcın

• Teğmen
      216 Mesaj
      12 Ekim 2013 20:05:17
      sabırsızlıkla bekliyoruz

• Yüzbaşı
      677 Mesaj
      12 Ekim 2013 20:41:31
      Sağlam değişikler var oyunda.

Her sene birşeyler ekliyorlar ama sonuç genelde hüsran oluyor. Oyun hep devre arası patchi ile düzeliyor. Bu seferki umarım iyi çıkar. Ben artık bomboş pozisyonda kafayla topu kornere atan oyuncu görmek istemiyorum.

• Yarbay
      5564 Mesaj
      12 Ekim 2013 22:47:53
      quote:

Orijinalden alıntı: Darkstrom

Sağlam değişikler var oyunda.

Her sene birşeyler ekliyorlar ama sonuç genelde hüsran oluyor. Oyun hep devre arası patchi ile düzeliyor. Bu seferki umarım iyi çıkar. Ben artık bomboş pozisyonda kafayla topu kornere atan oyuncu görmek istemiyorum.

+1

• Teğmen
      155 Mesaj
      13 Ekim 2013 00:12:38
      quote:

Orijinalden alıntı: denntr0

:)) Dosdum bende senın gıbı cm 03 04 cok oynadm bahsettigin olayi bende yasadim. Fm de oyle degl 19m'a genc harika bi oyuncu aldm 20 yasında oynadikca degeri artiyor sezon sonunda takım iyi sonuclar alirsa degeri artiyo. Oyuncu suan 22m degerinde cok iyi oynuyo mac ortalamasi 8.28

• Yarbay
      4509 Mesaj
      13 Ekim 2013 02:43:02
      beyler bazı gözlemciler alıyorum genelde internetten buluyorum isimleri...potansiyel ve yetenek yargılama çoğunun 20 falan...çok ünlü gözlemciler

ama bunlar hiç güzel oyuncu bulamıyorlar bana ulan yolluyorum herifi brezilya liglerini takip etsin diye...hiç oyuncu bulamıyor..ben girip bakıyorum herhangi bir takıma baya da iyi oyuncular var...

napayım kovayım mı böyle gözlemcileri ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bcan402 -- 13 Ekim 2013; 2:43:18 >

• Yarbay
      3822 Mesaj
      13 Ekim 2013 03:59:00
      yine verdim siparişi ama bu sene de pek büyük beklentim yok
      2-3 senedir yerinde sayıyor oyun

ASUS Maximus VI Extreme | ASUS GTX Titan GDDR5 | Intel i7 4770K | Corsair Vengeance Pro 16GB DDR3 | Corsair Obsidian 550D | Corsair Hydro H100i | ASUS 3D 27" VG278H
    • Yarbay
      2303 Mesaj
      13 Ekim 2013 08:26:23
      Bayağı değişiklik varmış gerçekten 13'te olup 14'te olmayacak özellik var mı ?

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he, who in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who would attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon thee. Ezekiel 25:17
    • Yarbay
      5564 Mesaj
      13 Ekim 2013 16:46:27
      quote:

Orijinalden alıntı: bcan402

beyler bazı gözlemciler alıyorum genelde internetten buluyorum isimleri...potansiyel ve yetenek yargılama çoğunun 20 falan...çok ünlü gözlemciler

ama bunlar hiç güzel oyuncu bulamıyorlar bana ulan yolluyorum herifi brezilya liglerini takip etsin diye...hiç oyuncu bulamıyor..ben girip bakıyorum herhangi bir takıma baya da iyi oyuncular var...

napayım kovayım mı böyle gözlemcileri ?

Hocam ihtiyacınız yoksa önermezler veya gücünüz yetmiyorsa gidipte Lucas Moura'yı önermezler 2.lige.

• Teğmen
      155 Mesaj
      13 Ekim 2013 19:52:52
      quote:

Orijinalden alıntı: C Vitamine

Bu özelliği pek kullanabileceğimizi düşünmüyorum. Böyle bir şey istersek oyuncu mutsuz olur diye düşünüyorum. Tam güvenini almadan oyuncuların.

Trust Nobody, TRUST NOBODY
    • Yarbay
      5564 Mesaj
      13 Ekim 2013 22:00:55
      bu hafta açıklanan yeniliklerin özeti

Bağlantılı kulüpler ekranı revizyonu
      Yeni menajerin doğduğu şehri/kasabayı ekleme
      FMC'de Kulüp/Ülke bilgi ekranına başarılar paneli eklendi
      Oyuncu arama sonuçlarını genel tavsiyeye göre filtreleme
      Gözlemci Görevi Güncelleme Haberlerine "Farklı bir Ülke/Bölge Dene" düğmesi eklendi
      Oyunda İsviçre futbol takvimine Liechtenstein Kupası eklendi
      Artık otomatik kayıtlarda takım adları da yer alacak

Milli takım menajerine bir oyuncunun milli takımdayken gördüğü muamele hakkında şikayette bulunma
      İngiltere ve İskoçya U21 liglerindeki yaşı geçmiş oyuncular için güncellenmiş kurallar
      Oyuncularla son zamanlardaki form durumları hakkında yapılan konuşmalara eklemeler
      İspanyol ve Sırp acil durum kiralama transferi kuralı için güncelleme
      FMC'de Lig seçme ekranına oyun hızı bilgisi eklendi
      FMC'de antrenmanların kontrolünü Asistan Menajere bırakabilme olanağı
      Bir oyuncuyu bağlantılı bir kulübe gönderirken oynatılacağı pozisyonu belirleme olanağı

Antrenman tesislerinin geliştirilmesi talebinin kulüp başkanı tarafından onaylanmasına/reddedilmesine dair basın toplantısı sorusu
      Oyuncunun profil ekranında yer alan Sözleşmeler alt panelinde daha ayrıntılı oyuncu sözleşme bilgileri
      MLS ve A-League için güncellenmiş maaş tavanları
      Etkileşim 'kancaları'
      FMC'de kulüp finans geçmişi ekranı güncellendi
      Taktiksel hazırlık ilerleme çubukları
      Sözleşme dışı sözleşme teklifleri artık daha akıllıca uygulanıyor

Otomatik gözlemci görevlendirmeleri
      Öğreticilerde birden fazla pencere öğesinin vurgulanması gerektiğinde birçok kullanıcı dikkat kutusu
      MLS oyuncu seçiminde, gerçekte olduğu gibi daha değerli/değersiz oyuncuları takas etme
      Bir oyuncu kişisel bir ödül kazandığında kendisini özel olarak kutlama
      Toplam skora dayanan zaferlerde daha gelişmiş maç raporları

• Binbaşı
      1370 Mesaj
      14 Ekim 2013 14:23:26

"Baratheon"
      I never asked for this, no more than I asked to be king. "We do not choose our destinies. Yet we must...we must do our duty, no? Great or small, we must do our duty."
    • Teğmen
      155 Mesaj
      19 Ekim 2013 04:03:23
      Paylasm icin tesekkurler

Sayfa: [1]
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.