Şimdi Ara

Yeni Opel Astra K (ANA KONU) (709. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
41.266
Cevap
306
Favori
2.350.721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
57 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 707708709710711
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam led işini ben astra haric cok beğenmedim leon ve mondeo da aydinlatma cok zayıf

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar sizdede arka silecek kullanım sonrası su kaçırıyormu?
  • Bu arada malum kazadan yana %0 kusurlu çıktım şimdi bu değer kaybi olayini nasil halledicem

Yeni Opel Astra K (ANA KONU)
     Yeni Opel Astra K (ANA KONU)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 10mehmet -- 25 Temmuz 2016; 20:12:26 >

• Merhabalar geçmiş olsun.Aracınız yeni olduğundan zaten sanayii de değil serviste işlem görmüştür.Forumumuzu takip etmediğimden bilemiyorum.
    Servisinizin sizinle ilgilenen danışmanının size söylemesi gerekirdi değer kaybı olayını ve yardımcı olmalıydı.Söylemediğine göre ve aracınızın işlemi de bittiyse değer kaybı istiyorum deyin orada avukat sizden vekalet alacaktır.Aynı zamanda hasar alan kısımların daha önce hasar almadığını tespit edip gerekli işlemleri yapacaklar.Sıkıntılı bir süreç değil.Halihazırda değer kaybı açtıım bir kaza var.Kırmızı ışıkta beklerken frensiz bir şekilde çarpıp aracımı mahvetti vatandaşın biri.
    -Astra hb dizel 136 hp model ile ilgileniyorum.Başlığınızı takip edeceğim.

• guida kullanıcısına yanıt
    Sonradan takılmaz diye birşey yok siz bütçeden haber verin. Corsa D aracıma sonradan yedek parçadan toplayarak afl far sistemi takmıştım. Tüm fonksiyonları çalışır durumdaydı. Yibe yedek parçadan toplayarak koltuk ısıtma esp off tuşu ve touch and connect navi sistemi takmıştım. Hill holdu da takacaktım arabayı satmıştım.

• TiFoSi_BJK kullanıcısına yanıt
    Hocam afl far sistemini Nasıl takmıştınız parçaları nereden bulmuştunuz ? Nasıl montajı yapılıyor Bi kaynak var mı acaba elinizde? Bende astra j aracım için istiyorum. Maliyeti ne kadar olmuştu?

• turkerp T kullanıcısına yanıt
    Farları valeodan almıştım afl beynini servisten 600 lira civarına almıltım galiba. Farların çiftini servisteki bir far fiyatına almıştım. Tesisat için araba nerdeyse iki gün serviste kalmıştı. İyi ilişkiler doğrultusunda saat ücreti almamıştılar. 400 lira civarında bir işçilik ödemiştim. Astra için arka aksa far yükseklik ayar sensörü taktırmanız lazım ek olarak. Servisin elektrik master techi bu işi yapar ama ikna edebilir misiniz bilmiyorum

• TiFoSi_BJK kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için Teşekkürler hocam

• Ruhumun kullanıcısına yanıt
    Hocam aracimi servise sokmadim servisteki usta cok yetkin değildi suan bulunduğum sehirde vip calisan bir usta var ona emanet ettim servis tamponu değiştireceğini kaputunda 1/4 unu boyayacagini soyledi bu usta bu kadar agir bedeller odemeden duzeltecek yetkinlikte.Degisen tek parca matrix far zaten onunda yan sanayisi yook.

• Öncelikle selam arkadaşlar,

2015 dizel otomatik astra k enjoy aracım var. Bu araca ben de bazı arkadaşlar gibi philips extreme vision yüzde 130 taktırdım. İlk taktırdığımda sanayide çok güzeldi lakin hemen opel bayisine götürüp orda far ayarı yaptırdım, sonrasında eski kötü performans geri geldi. Görüş mesafem aynı kaldı sadece daha parlak oldu. Şimdi bu tip far kullanan arkadaşlar bana yol gösterebilir mi? Farları yükseltirsem karşı tarafın gözünü almaz mı? Serviste iki ustaya sordum biri bu farlar mercekli far karşıdakinin gözünü almaz teknoloji gelişti dedi, diğeri önemli olan senin güvenliğin memlekette durum ortada yükselt, karşı tarafının gözünü alsa da olur dedi. İstediğim şey önümü görmek ve karşıdan küfür yememek, ne önerirsiniz? Sadece karşıdan değil benimle aynı istikamette giden aracın da gözünü almasın dikiz aynasından diyorum. Yardım edin lütfen, 2014 megane 3 üm farları mükemmeldi, onun kullandığı ampulleri bilmiyorum onu aramaya başladım artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: TiFoSi_BJK

Sonradan takılmaz diye birşey yok siz bütçeden haber verin. Corsa D aracıma sonradan yedek parçadan toplayarak afl far sistemi takmıştım. Tüm fonksiyonları çalışır durumdaydı. Yibe yedek parçadan toplayarak koltuk ısıtma esp off tuşu ve touch and connect navi sistemi takmıştım. Hill holdu da takacaktım arabayı satmıştım.

Evet sonradan takıldığını servistende öğrendim. 9.000 TL'ye takılır dedi. Çılgınlık resmen.... İleride fiyat düşermi bilinmez, ama fiyat çok yüksek.
  • Geri görüş kamerasında plaka ekranda gözüküyormu.. Çok çirkin bir görüntü bu, plakanın ekranda ne işi var. Bunun bir çözümü varmı sizce..

• Yotube'da gezinirken IntelliLink R 4.0 USB'den Video'yu Araçta İzleyin adı altında bir video buldum. Belki birilerinin işine yarar. Tabii bu video işi araç yürürken çalışmıyor biliyorsunuz

• Astra K Dizel bir aracın çok sessiz olduğu söyleniyordu, bu videodaki aracın sesi gerçek dizel sesimi, yoksa araç sorunlumu..

gayet normal bence, geri gelirken tamponu çarpmayın diye. benim kullandığım kadjardada kamera tamponu çekiyor.
  • B.A.L B kullanıcısına yanıt
    1. Usta cahil, mercek olsa da göz alır. İknci usta dayaklık

Astra'da diğer araçlardan farklı olarak; geri görüş kamerası tamponda, çoğunda ise bagaj kapağında. Bu konuda araç olarak demiyorum da, bu fonksiyon olarak en iyi I30, bagaj kapağının logosu içerinde gizli, geri vitese takınca logo kalkıyor, kamera çıkıyor, yani kirlenme derdi de yok, yoksa yağmurlu çamurlu yolda kamera perdeleniyor hepsinde. Ben bu kameranın hatta 3. stop lambası yanında olmasını da tercih ederdim, daha geniş alanı göstermesi, yanlardan da yola dahil olacak araç, cisim vs. de göstermesi açısından. Bir de istenildiğinde ileri doğru hareketlerde de bir tuş yardımı ile arkayı göstermesi de iyi olurdu, tüm araçlar için söylüyorum yine.
  • quote:

Orijinalden alıntı: guida

Astra K Dizel bir aracın çok sessiz olduğu söyleniyordu, bu videodaki aracın sesi gerçek dizel sesimi, yoksa araç sorunlumu..

kardeşim merhaba,

videoyu youtubeye ben yükledim :) buraya da koymuştum fikir almak için.

şimdi dizel araç çok sessiz, ısınınca yol ortasında yürüyen insanlara yanaşınca duymuyorlar, korna çalmak zorunda kalıyorum 2-3 defa başıma geldi olay.

sese gelince, ben hediye metal karter koruma aldım aracı alırken, bu karter korumaya eksoz borusu çarpıyormuş servis çözdü. yani şuan ses yok arabamda.

• quote:

Orijinalden alıntı: guida

Geri görüş kamerasında plaka ekranda gözüküyormu.. Çok çirkin bir görüntü bu, plakanın ekranda ne işi var. Bunun bir çözümü varmı sizce..

bende görünmüyor ama bugün daha dikkatli bakayım.

Dizel Astra motoru çok sessiz çalışan bir motor.Videodaki problemi aracın sahibi yazmış zaten.
  • 
Sayfa: önceki 707708709710711
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.