Şimdi Ara

The Forest [ANA KONU] (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.027
Cevap
29
Favori
103.669
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AsasinoDePulgas

quote:

Orijinalden alıntı: karaoglan_61

Beyler bu yerlilerden nasıl kurtulacağız, hemen başıma üşüşüyorlar, kurtaramadım yakamı :(

Yerlilerden kurtulamıyorsun. Flare gun şu an bug sonucu sınırsız mermiye sahip. O silah ile yerlilere tek atabilirsin. Sana gelen 4-5 tanesini öldürürsen bir kaç oyun günü seni serbest bırakıyorlar.

Çetin mücadeleler sonucu ayakta kalmayı başardık. Yerlileri öldürdüğümüzde diğerleri kaçıyor. Şimdi de daha büyük bir sorunum var.

Arkadaşlar oyun nasıl save yapıyor. Sürekli baştan alıyor benim oyun. Z ye basıp uyuyorum. O ara save almış olması gerekmyor mu?

• karaoglan_61 kullanıcısına yanıt
    böyle bi hata var diyolar. güncellemeyle düzelecekmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tayff

quote:

quote:

Beyler bu yerlilerden nasıl kurtulacağız, hemen başıma üşüşüyorlar, kurtaramadım yakamı :(

Yerlilerden kurtulamıyorsun. Flare gun şu an bug sonucu sınırsız mermiye sahip. O silah ile yerlilere tek atabilirsin. Sana gelen 4-5 tanesini öldürürsen bir kaç oyun günü seni serbest bırakıyorlar.

Flaregunı nerden buldun hocam

Yerliler seni yakaladiginda goturdukleri magarada var. Baska nerde var bilmiyorum ucagin oralardada vardirnbelki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• karaoglan_61 kullanıcısına yanıt
    Oyunda save sığınak veya ev yaptığından aktif oluyor hunting shealter var onu yap save logosu gözüküyor.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Yerliler seni yakaladiginda goturdukleri magarada var. Baska nerde var bilmiyorum ucagin oralardada vardirnbelki.

Kuyruk kismi denize bakiyor, tam tersi orman iclerine ilerlediginde ucagin burnunu goreceksin, orada bol miktarda fisek ve silah var.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

quote:

quote:

quote:

quote:

Kuyruk kismi denize bakiyor, tam tersi orman iclerine ilerlediginde ucagin burnunu goreceksin, orada bol miktarda fisek ve silah var.

Bir bakayım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

quote:

quote:

quote:

quote:

Bir bakayım

Yalnız oyuna her başladığınızda farklı yerde spawn oluyorsunuz itemler farklı yerlerde olabiliyor

• Save sorunu için umarım 15 gün sonraki güncellemeyi beklemezler.
  • optimizasyon sorunu var biraz ama çok iyi bir oyun olacak ayrıca yerlilerden dolayı oynayamıyorum yav korkuyorum her an
  • Aynen optimizasyon sorunu var.7950 ile 30-45 fps arası alıyorum.Ve bazı grafiksel hatalar da gözüme çarptı ama çok dert edilecek şeyler değil.Daha 0.01 sürümü , her türlü düzeltilir ve çok çok iyi bir survival oyunu olur.Özellikle co-op eklerlerse tadından yenmez.
  • Multisi harika olurdu, dusunsenize, 300 kisilik sunucu, ucak kazasinda sag kalan insanlarin yasam mucadelesi filan, bazilari tek tek farkli farkli yerlere, bazilari 2-3-4 veya 5 kisilik grup halinde uyanacaklar.

• quote:

Orijinalden alıntı: ugrasci

Oyunda save sığınak veya ev yaptığından aktif oluyor hunting shealter var onu yap save logosu gözüküyor.

Save logosu derken? Nerede? Z ye basıp uyudugunda otomatik save yapmıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: DRACON1C

Sabırsızlıkla bekliyorum. Hastayım böyle survival'lara.

multiplayer'ı olacak mı arkdaşlar? eğer olcaksa alınır gerçekten.
  • Mutantlar çok fena olmuş, seri bir şekilde ağaca tırmanıp üzerinize atlıyorlar.

Oyun hem open world hem de modlamaya açık olacak, harika modlar gelecektir bu oyun için.

Kısa bir gameplay.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MassiveDeviL

quote:

Orijinalden alıntı: DRACON1C

Sabırsızlıkla bekliyorum. Hastayım böyle survival'lara.

multiplayer'ı olacak mı arkdaşlar? eğer olcaksa alınır gerçekten.

Will there be co-op?

Co-op is not planned for the initial release. However adding some form of co-op play will be one of our focuses after the initial release of the game.

ilk çıktığında coop olmayacak ama ilerleyen zamanlarda bi çeşit coop modu koymak hedeflerimizden biri olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [__Zahid__] -- 31 Mayıs 2014; 20:45:35 >
  • yalnız oyunda çok garip bi mantık hatası yapmışlar. gece vakti bile heryerde kuşlar uçuşuyo. hava kararmaya başlayınca kuşlar normalde ağaçlara gider uyurlar. işin en komik tarafıda mağarada bile o zifiri karanlıkta kuşlar var ve elinize felan konuyo
  • quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

yalnız oyunda çok garip bi mantık hatası yapmışlar. gece vakti bile heryerde kuşlar uçuşuyo. hava kararmaya başlayınca kuşlar normalde ağaçlara gider uyurlar. işin en komik tarafıda mağarada bile o zifiri karanlıkta kuşlar var ve elinize felan konuyo

Onu bende farkettim. Umarım bu bir çeşit bugdur ve düzeltilir göze çok batıyor :)
  • şu oyunun craftlarını nerden görebiliriz mesela stick le taşı birleştirdim balta oldu içeceklerle cloth birleştirdim molotov kokteyli oldu bukalemun gibi bi yaratık var onların derisi armor veriyo direk üzerine tıklayın crafting menude
  • oyunda zaten mantık yok ki bir de mantık arayanlar var. oyun işte adı üstünde
  • loading screen hatasını düzeltmeyle ilgili çözüm yolu bulan var mı
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.