Şimdi Ara

Sony Xperia™L Kullanıcıları/1 GHz x2/8MP ExmorRS HDR/4.3inch TFT/4.2 JB/NFC (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.182
Cevap
38
Favori
201.109
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler yaklaşık 2 haftadır 4.2.2 sürümü kullanıyodum fakat bugün eski sürüm olan,
    4.1.2 Derleme numarası: 15.0.A.1.36 sürümüne geçtim ve kamerada inanılmaz fark var. çok ciddiyim.
    gece çekimi özellikle ayrıca kamerada çok hızlı bu sürümde. tavsiyem bu sürüme geçmenizdir.
    gayet stabil ve hızlı bi sistem.
    bi de 4.2.2 de şebeke problemi yaşıyodum ben. mesela köye felan gittim bi kaç kez telefonun çekmediği yerlere. yani kimsenin şebekesi çekmiyo ama ordan geri yola çıktığımda yani şebekenin normal olduğu bi yere geldiğimde herkesin telefonu şebekeyi buluyo benimki bulmuyodu. kapatıp açmadanda düzelmiyodu. bilmiyorum böyle bi sorunla karşılaşan var mı ama yeni sürüme geçeceklerin bunuda göz önünde bulundurmalarını isterim.
  • Telefon için inceleme, optimum uygulamalar, test, paylaşım v.b. benzersiz bir faydalı konu açtım isteyen ulaşabilir=>http://forum.donanimhaber.com/m_84359093/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the spooks -- 25 Kasım 2013; 6:47:29 >
  • aslan0233 A kullanıcısına yanıt
    Bazen şebeke olduğu halde çubuklar gelmiyor, yani çubuklar yokken arama yapıyorsun çekiyor yani aslında telefon sonra geliyor.
    3g ile edge arasında geçiş yaparken çubuklar sönüyor sadece, aslında çekiyor telefon.
  • Arkadaşlar kamera'da iso ayarlarıyla oynayıp cekım yaptığımda otomatik mod dışında seçtiğim seçeneklerin kastığını fark ettim sadece otomatık modda kasmıyor ıso'da sizde de böyle problem varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

Bazen şebeke olduğu halde çubuklar gelmiyor, yani çubuklar yokken arama yapıyorsun çekiyor yani aslında telefon sonra geliyor.
    3g ile edge arasında geçiş yaparken çubuklar sönüyor sadece, aslında çekiyor telefon.

yok o olayı biliyorum. yanımda arkadaş vardı abim onu aradı benim telefona ulaşılmıyomuş. bende baktım gerçekten çekmiyo şebeke.
  • aslan0233 A kullanıcısına yanıt
    İlginç hocam, bilemiyorum. Benim şuan tek sıkıntı pil onun dışında seviyorum telefonu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: XpressMusic34

İlginç hocam, bilemiyorum. Benim şuan tek sıkıntı pil onun dışında seviyorum telefonu.

pil durumu bana göre gayet iyi sadece 4.2.2 sürümü hiç iyi gelmedi bana çok sıkıntılı yani. yoksa bende seviyorum telefonu güzel telefon
  • Arkadaşlar sony call centerı taciz edecek arkadaşlar benimle özel mesajdan iletişim kurabilir mi? Sony Türkiyeye saldıralım.Hem mail, hem de telefon yoluyla sürekli şikayet bırakalım ve üstüne düşelim.Ne dersiniz? Şimdi hareket etmezsek olayın üstünden zaman geçecektir...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bu 4.2.2nin derdi nedir? İlk başta oldukça iyiydi ama son birkaç gündür çıldırmak üzereyim. Başta kamera olmak üzere birçok uygulama sürekli hata veriyor. Kendi kendine kapanmalar, açma kapama tuşu da işlevsizleşmeye başladı. Subway surf.ü iki kez güncelledim açılmıyor. Wechati en son silmek zorunda kaldım her açılışta hata almaktan kusacaktım artık. Daha hatırlamadığım kaç tane sorun..

• quote:

Orijinalden alıntı: yagmurteam

Hocam bu 4.2.2nin derdi nedir? İlk başta oldukça iyiydi ama son birkaç gündür çıldırmak üzereyim. Başta kamera olmak üzere birçok uygulama sürekli hata veriyor. Kendi kendine kapanmalar, açma kapama tuşu da işlevsizleşmeye başladı. Subway surf.ü iki kez güncelledim açılmıyor. Wechati en son silmek zorunda kaldım her açılışta hata almaktan kusacaktım artık. Daha hatırlamadığım kaç tane sorun..

Derdi stabil çalışmaması..her telefonda ayrı ayrı hatalar mevcut.bende mesela klavyedeki enter tuşu çalışmıyor.ben kernel tabanlı bir hata olduğunu düşünüyorum ama, yardımlarınızla biraz sesimizi duyurabiliriz.ne kadar çok xperia L hakkında mail atıp, telefonla rahatsız edersek o kadar iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: isminivermeyenizleyici

quote:

Orijinalden alıntı: yagmurteam

Hocam bu 4.2.2nin derdi nedir? İlk başta oldukça iyiydi ama son birkaç gündür çıldırmak üzereyim. Başta kamera olmak üzere birçok uygulama sürekli hata veriyor. Kendi kendine kapanmalar, açma kapama tuşu da işlevsizleşmeye başladı. Subway surf.ü iki kez güncelledim açılmıyor. Wechati en son silmek zorunda kaldım her açılışta hata almaktan kusacaktım artık. Daha hatırlamadığım kaç tane sorun..

Derdi stabil çalışmaması..her telefonda ayrı ayrı hatalar mevcut.bende mesela klavyedeki enter tuşu çalışmıyor.ben kernel tabanlı bir hata olduğunu düşünüyorum ama, yardımlarınızla biraz sesimizi duyurabiliriz.ne kadar çok xperia L hakkında mail atıp, telefonla rahatsız edersek o kadar iyi.

Dostum senden ricam bu konu baş sayfasına, hazırladığım konunun linkini koyabilir misin?

Sony Xperia™ L İçin Her Şey - Kutu İçeriği, Kamera & Diğer Birçok Uygulama ve Paylaşımlar(Sadece Paylaşım)

Açtığım konudaki amaç, bilgi kirliliği olmayan deneyimler sağlamak.
    Buradaki konudan farklı olarak, Kamera performans ipuçları, tavsiyeler, diğer android kamera uygulamaları, diğer android müzik çalar uygulamaları, diğer uygulamalar, oyunlar vb... şeklinde son kullanıcıya yönelik paylaşımlar yeralmakta ; Xperia L ve diğer Android telefonlara faydalı içeriğe sahip(sadece paylaşım...).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the spooks -- 25 Kasım 2013; 6:57:35 >

• isminivermeyenizleyici kullanıcısına yanıt
    Sony e çok mail attık l için teknik servis olarak hep standart cevaplar geldi araştıralım gibi.

• -kamera durduruldu bugu arada çıkıyor. önemli değil
    -ekranın üstündeki kısa yol wifi bluetoth ıvır zıvır simgelerıne erişemiyoruz bazen kitleniyor. kapatıp açınca geçiyor. bu da önemli değil fazla
    -ekran dokunmatiği azaldı. özellikle klavye dokunmatiği çok azaldı. eski hali daha hassas daha güzeldi. bu da önemli değil !
    -ses kalitesi ve yüksekliği kulaklık çıkışında hem düştü hemde kalite azaldı. bu da hiç önemli değil !
    -sd kart olayına girmeyeceğim bile...

yinede idare ediyoruz napalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: aslan0233

Beyler yaklaşık 2 haftadır 4.2.2 sürümü kullanıyodum fakat bugün eski sürüm olan,
    4.1.2 Derleme numarası: 15.0.A.1.36 sürümüne geçtim ve kamerada inanılmaz fark var. çok ciddiyim.
    gece çekimi özellikle ayrıca kamerada çok hızlı bu sürümde. tavsiyem bu sürüme geçmenizdir.
    gayet stabil ve hızlı bi sistem.
    bi de 4.2.2 de şebeke problemi yaşıyodum ben. mesela köye felan gittim bi kaç kez telefonun çekmediği yerlere. yani kimsenin şebekesi çekmiyo ama ordan geri yola çıktığımda yani şebekenin normal olduğu bi yere geldiğimde herkesin telefonu şebekeyi buluyo benimki bulmuyodu. kapatıp açmadanda düzelmiyodu. bilmiyorum böyle bi sorunla karşılaşan var mı ama yeni sürüme geçeceklerin bunuda göz önünde bulundurmalarını isterim.

4.1.2 dosyalarının linkini verebilir misiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: isminivermeyenizleyici

Derdi stabil çalışmaması..her telefonda ayrı ayrı hatalar mevcut.bende mesela klavyedeki enter tuşu çalışmıyor.ben kernel tabanlı bir hata olduğunu düşünüyorum ama, yardımlarınızla biraz sesimizi duyurabiliriz.ne kadar çok xperia L hakkında mail atıp, telefonla rahatsız edersek o kadar iyi

dostum ben aradım durumu izah ettim sorun kişisel değil genel olduğu hatta yabancı kaynaklarda da olduğu izah ettim umarım işe yarar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ziyankar84 -- 25 Kasım 2013; 16:38:44 >
  • isminivermeyenizleyici kullanıcısına yanıt
    Bencede zaman geçmeden arayıp söyleyelim...
  • Kamera da iso ayarlarını elle ayarladım mı kasıyor sadece otomatık modda duzgun calısıyor scn ve ıso elle ayarlamada sorun var scn herkeste var arkadaslar sız ıso ayarladını 100 200 800 gibi elle ayarladıgınızda kasma yapıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armageddon41

Kamera da iso ayarlarını elle ayarladım mı kasıyor sadece otomatık modda duzgun calısıyor scn ve ıso elle ayarlamada sorun var scn herkeste var arkadaslar sız ıso ayarladını 100 200 800 gibi elle ayarladıgınızda kasma yapıyor mu?

yapmıyor.
  • Bende yapıyor nedense neyse otomatık ıso'da kalırım telefona 880 tl ver bır guncelleme ıle ıcıne etsınler zahmet edıp duzgun guncelleme verırler mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: helloween

-kamera durduruldu bugu arada çıkıyor. önemli değil
    -ekranın üstündeki kısa yol wifi bluetoth ıvır zıvır simgelerıne erişemiyoruz bazen kitleniyor. kapatıp açınca geçiyor. bu da önemli değil fazla
    -ekran dokunmatiği azaldı. özellikle klavye dokunmatiği çok azaldı. eski hali daha hassas daha güzeldi. bu da önemli değil !
    -ses kalitesi ve yüksekliği kulaklık çıkışında hem düştü hemde kalite azaldı. bu da hiç önemli değil !
    -sd kart olayına girmeyeceğim bile...

yinede idare ediyoruz napalım

duvara çalardim bunlar bende olsa benm Chrome hiç acilmiyor bide kulaklık çikarinca ses hoparlörden değilde kulaklik yerinden gelio

edit: güncellemeden önce kulaklık yerinden ciz die bi ses geliyordu arada ortamda bulunan herkes cok rahatsız olurdu sesten düzelmş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.