Şimdi Ara

PTTCELL [Ana Konu] (295. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.911
Cevap
121
Favori
485.715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 293294295296297
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar dostlar;Küçük bir istirhamım olacak sizlerden,eski 14'lük(sınırsız internetli) tarife kullanan fakat zamanla randıman alamayıp hattını devretmeyi düşünen arkadaşlar olursa ve bana ulaşırlarsa memnun olurum.

Bunun dışında eski 14'lük tarifeyi yeniden nasıl yürürlülüğe sokturabiliriz fikri olanlarda paylaşırlarsa memnun olurum.Sevgiler
  • Arkadaşlarhttp://www.pttcell.com.tr/faturali-tarifeler/beklenen-tarife bu linkteki tarifede intarnet sınırsız mı acaba yoksa 3gb kadar mı anlamadım
  • Dynamo17 kullanıcısına yanıt
    Sinirsiz ama soyle;
    300mb normal hiz.
    300mb dolunca 3gbta kadar 128kpbs hizinda, 3 gb dolduktan sonra 1kpbsye dusuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaratıcı Bir Nick kullanıcısına yanıt
    Oda 128kbps e düşüyor.

• Arkadaşlar 4 adet kargo yollayacağım bugün koli şeklinde. 1 adet kod yollandı teşekkür ederim ama 3 adet koda ihtiyacım var bugün yollamam gerekiyor. Lütfen pttcell kargo kodu yollayabilir misiniz özel esak yoluyla teşekkür ederim şimdiden.

• Gurur tarifesi + sınırsız internet 29tlye gelmiş oluyor 1250 dk 1250sms 2gb+1gb (1 sene hediye) + 1gb sınırsız toplam 4gb sonrasi sinirsiz oluyor fiyat çok uygun geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: SoftRock

Gurur tarifesi + sınırsız internet 29tlye gelmiş oluyor 1250 dk 1250sms 2gb+1gb (1 sene hediye) + 1gb sınırsız toplam 4gb sonrasi sinirsiz oluyor fiyat çok uygun geldi.

Nasıl oluyor rica etsem açar mısınız biraz,özellikle sınırsız internet kısmını?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoDuR

quote:

Orijinalden alıntı: SoftRock

Gurur tarifesi + sınırsız internet 29tlye gelmiş oluyor 1250 dk 1250sms 2gb+1gb (1 sene hediye) + 1gb sınırsız toplam 4gb sonrasi sinirsiz oluyor fiyat çok uygun geldi.

Nasıl oluyor rica etsem açar mısınız biraz,özellikle sınırsız internet kısmını?

Gurur tarifesine numara taşıma ile gelip taahhüt verince 1250 dk 1250sms 2gb interneti 19tlye alacaksınız. Numara taşıma ile geldiğinizden 1 yıl boyunca her ay 1gb hediye edecek. 1gb sonrasi 128 kbps sınırsız interneti 10tlye aldiğimizda 1250dk 1250 sms 4gb sonrası 128 kbps internet 29tlye gelmiş oluyor.

• Pttcell indirim kodu kullanmayla ilgili aksaklıkları şikayet ettim.

https://www.sikayetvar.com/pttcell-indirim-kodlarini-kisitliyor
  • faturasi yuklu gelen varmi

• Arkadaşlar eskisi gibi 1 gb alınca yavş 3 gb hızlanması olayı artık bende okmuyor sizde durum nedir

• Gecmiste faturali hat kullanmis biri olarak soyluyorum, Turkiyede faturali hat kullanilmaz.

• Her türlü bize giriyor. arasan dert, aramasan dert
  • quote:

Orijinalden alıntı: nokiacı1453

Arkadaşlar eskisi gibi 1 gb alınca yavş 3 gb hızlanması olayı artık bende okmuyor sizde durum nedir

Güncel

• 19TL den gurur tarifesine geçtim,hemde bunu eski abone olmama rağmen onlar arayıp teklif etti. 1250 HY,2GB,1250 sms gerçekten çok ucuz.
  • 444 lu müşteri bendim hizmeti leri ucretli sanirim varmi bilginiz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar bir sorum olacak türk telekomden gecsem yenı musterı olarak sayılırmıyım birde volte pttcellde kullanıılıyormu
  • Bende hala oluyor.
    Ama bazı arkadaşlarda da olmuyormuş duyduğuma göre.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • SoftRock kullanıcısına yanıt
    Muhteşem internet (1gb) 3tl,iki defa alabiliyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ayhan1064

Muhteşem internet (1gb) 3tl,iki defa alabiliyorsunuz.

ben sınırsız 1 gb paketinden bahsetmiştim hocam

http://www.pttcell.com.tr/faturali-paketler/1gb-internet-paketi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SoftRock -- 15 Ekim 2016; 14:08:55 >
  • 
Sayfa: önceki 293294295296297
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.