Şimdi Ara

PTTCELL [Ana Konu] (184. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
9.908
Cevap
121
Favori
485.480
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • faturasız aveada pttcell e geçince 60 tl vergi alması gerekmiyormuydu güncel fatura bilgimde 15,93 yazıyor.unuttularmı acaba yoksa ptt deki görevlimi yanlış biliyordu
  • Daha önce burada yazıldımı bilmiyorum fakat *124# tuşlayıp ara dediğinizde kalan kullanım haklarınız mesaj olarak telefonunuza geliyor..
  • cihan17 C kullanıcısına yanıt
    Hat tasimada alinmiyor demislerdi ama..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihan17

faturasız aveada pttcell e geçince 60 tl vergi alması gerekmiyormuydu güncel fatura bilgimde 15,93 yazıyor.unuttularmı acaba yoksa ptt deki görevlimi yanlış biliyordu

Hat değişimi yapınca 60 TL ücret almıyorlar. Yeni hat alınca 60 TL ek ücret ödüyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: SERKAN BEY

Daha önce burada yazıldımı bilmiyorum fakat *124# tuşlayıp ara dediğinizde kalan kullanım haklarınız mesaj olarak telefonunuza geliyor..

Teşekkürler.

Yeni öğrendim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ibo3182

quote:

Orijinalden alıntı: faint23

Ben de kullaniyorum ancak bu ay 50 tl fatura geldi hicbir asim yapmadigim halde , hattim kendi kendine icerik sevislerine abone olmus bu yonde hicbir talebim olmadan dikkat edin arkadaslar benim ve arkadasimin basina geldi bu dikkat edin.

üyeliği kullanmamisaniz pttcell e msj atin geriye furmayi arayip iadesini yapılıyor...
    bende bir oyuna uye olmusum msj attım..
    firmayi arayip parayi iade yaptılar..
    sizde deneyin bosuna para vermeyin..
    bu ay fatura kesildigi icin ancak bur daha aydan duser ücreti faturadan..

kendi kendine olmuş bu içerik servislerine benim telefonumda oyun falan yok bu tür işlem isteyen bi program da yok nette bu sorunu yaşayan insanlar gördüm benim yaşadığım sorunu yaşayan ayrıca arkadaşım da geçen ay 60 lira fatura geldi yani belirtelim İÇERİK SERVİSLERİNE HİÇBİR AMA HİÇBİR ŞEKİLDE ÜYE OLMAK İSTEMEDİM VE BUNU KONFİRME EDECEK BİR GERİ BİLDİRİM DE ALMADIM BU DÜPEDÜZ SOYGUNDUR LÜTFEN DİKKAT EDELİM BEN EN YAKIN ZAMANDA ARAYIP ŞİKAYETÇİ OLACAĞIM EĞER BÖYLE BİR OLAY BAŞINA GELEN VARSA BİLGİLENDİRSİN @ibo382 tesekkur ederim ama bu tür bi problem değil benimkisi.

• ben de reklama felan tiklayinca ordan olmuştu.
    firmalar zik üçkaatci hemen çekiyorlar parayi..
    abiminde oldu oyun şirketini aradi ücreti geri alamdi...
    ve daha oncelerse turkcell de iken yeğenim de ayni sekilde beni mağdur etmişti...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibo3182 -- 28 Şubat 2014; 1:56:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rcknrll kullanıcısına yanıt
    onceki subat faturasi bu mart faturasi

• inexo kullanıcısına yanıt
    Bende oyle dusundum zaten. Ama gecmis faturalarda gozukmemesi huylandirdi beni.

• arkadaşlar avea online işlemlere girebiliyor musunuz ben giremiyorum hattınız desteklemiyor diyor marta girince avea bizi kapı dışarı mı etti ne oldu sizde bir kontrol edin

• quote:

Orijinalden alıntı: ayzınhaym

arkadaşlar avea online işlemlere girebiliyor musunuz ben giremiyorum hattınız desteklemiyor diyor marta girince avea bizi kapı dışarı mı etti ne oldu sizde bir kontrol edin

Pttcell online işlemlerden girmeyi deneyin..

• tamam sorun halloldu ayrıca güncel fatura bilgisi 15,93 dü şimdi 15,53 olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: Zodiac Killer

quote:

Orijinalden alıntı: ayzınhaym

arkadaşlar avea online işlemlere girebiliyor musunuz ben giremiyorum hattınız desteklemiyor diyor marta girince avea bizi kapı dışarı mı etti ne oldu sizde bir kontrol edin

Pttcell online işlemlerden girmeyi deneyin..

mobil uygulamayı kastetmistim neyse hallettim

• Avea'nın mobil uygulamasından giirebilirsiniz

• benim de hattım bugün açıldı ama 3g ile ilgili bi sorunum var. yazılan bütün yollardan 3gyi aktifleştirdim.bilgi mesajında da 3glisiniz diyor ama iphoneda hücreselin altında 3gyi açınca full olan çekim gücü düşüyor ve sonra avea yazısı(pttcell yazmıyor avea yazıyor bu normal mi) gidiyor servis yok diyor. yardımcı olun lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: itumeleng

benim de hattım bugün açıldı ama 3g ile ilgili bi sorunum var. yazılan bütün yollardan 3gyi aktifleştirdim.bilgi mesajında da 3glisiniz diyor ama iphoneda hücreselin altında 3gyi açınca full olan çekim gücü düşüyor ve sonra avea yazısı(pttcell yazmıyor avea yazıyor bu normal mi) gidiyor servis yok diyor. yardımcı olun lütfen

Servis yok olayına kadar bendede aynı 3g yapınca avea olarak görüyor fakat servis yok sorunu hakkında bir bilgim yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melihcskn

quote:

benim de hattım bugün açıldı ama 3g ile ilgili bi sorunum var. yazılan bütün yollardan 3gyi aktifleştirdim.bilgi mesajında da 3glisiniz diyor ama iphoneda hücreselin altında 3gyi açınca full olan çekim gücü düşüyor ve sonra avea yazısı(pttcell yazmıyor avea yazıyor bu normal mi) gidiyor servis yok diyor. yardımcı olun lütfen

Servis yok olayına kadar bendede aynı 3g yapınca avea olarak görüyor fakat servis yok sorunu hakkında bir bilgim yok.

3g yapınca değil sırf normalde edge ile de avea. bazen hücreseli açıp kaparken çok kısa süreliğine pttcell görünüyor sadece.aveadan bi profil indirmiştim ama sildim onu. tekrar nasıl yükleyebilirim. şu an ayarlarda profiller sekmesi gitti

• itumeleng kullanıcısına yanıt
    Valla bir bilgim yok ama avea yazmasının problem olmadığını düşünüyorum , onun dışında bence müşteri hizmetlerini arayıp rahatsız olduğunuz noktaları bildirin
  • quote:

Valla bir bilgim yok ama avea yazmasının problem olmadığını düşünüyorum , onun dışında bence müşteri hizmetlerini arayıp rahatsız olduğunuz noktaları bildirin

3g aboneliğiniz var dediği halde kullanamıyorum. arayıp aveaya soracam artık. teşekkürler yine de
  • quote:

quote:

3g aboneliğiniz var dediği halde kullanamıyorum. arayıp aveaya soracam artık. teşekkürler yine de

Ayarlardan diger+mobil aglar+3g hizmeti+3g'yi etkinleştir'e baktınmı?

• 
Sayfa: önceki 182183184185186
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.