Şimdi Ara

. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.134
Cevap
97
Favori
217.784
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
48 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Avorlair

detaylıca araştırdım ve dediğin gibi S4 mini RGB dizilimde, saçma sapan büyütmene değdi mi şimdi?

hatırlıyorsan bana xperia p yerine xperia l önermiştin. şimdi ne kadar haklı olduğunu anladım kardeşim. xperia p almayın aldırmayın beyler..
  • -keysersoze- - kullanıcısına yanıt
    Xperia P mi aldınız :)
  • quote:

Xperia P mi aldınız :)

evet ama şimdi kardeşime verip L almayı düşünüyorum.
    http://www.kliksa.com/urun/sony-xperia-l-white-akilli-telefon/901848829
    neyden şikayetçisiniz peki :)
  • quote:

neyden şikayetçisiniz peki :)

şarjım 8 saat felan gidiyo bi de ben telefonda oyun oynayan birisi değilim.
    batarya performansı 1-2 ay içinde düzelir, şarja bu kadar kafayı takıyorsanız ve oyun fazla oynamam diyosanız Lumia 720 alın ki oyunlarda da canavar gibidir :)
  • quote:

batarya performansı 1-2 ay içinde düzelir, şarja bu kadar kafayı takıyorsanız ve oyun fazla oynamam diyosanız Lumia 720 alın ki oyunlarda da canavar gibidir :)

android istiyorum. kullanacağım bir kaç uygulama var sadece. ve telefonun kamerası güzel olsun ve en önemlisi de bataryası. bunlara uyan telefon xperia l. burda ucuza buldum ama site güvenilir mi bilemiyorum http://www.kliksa.com/urun/sony-xperia-l-white-akilli-telefon/901848829

güvenilir sanırsam sabancı holdingin sitesi, madem kullancağın birkaç program var, kamerası şarjı iyi olsun diyorsun, bak sana P yerine L al demiştim, şimdi de kesinlikle Lumia 720 diyorum, 1 sene sonra pişman olursun yoksa :)
  • arkadaşlar bana bir fikir verin lütfen. şuan kendime cep telefonu bakıyorum 3 tane seçeneğim var 1- iphone 4 2- xperia sp 3- htc one tabi ki de gönül ve şıklık tasarımıyla htc one diyor ama bir telefona 2 bin tl para vermek bilemiyorum mantıklı gelmiyor o yüzden iphone 4 diyorum tasarımı çok hoş ve kasası oldukça sağlam ama madem bin tl veriyorum 200 tl daha veriyim daha özellikli sp alıyım diyorum ama telefonuda ben en az 4 sene kullanıyorum yani 4 sene hakkını verdiğimden acaba 2 bin tl ye çıksam mı hiç bilemiyorum :( ( güncel olarak kullandığım telefon samsung galaxy ace şarjı ve kasanın kalitesi çok kötü - şarjı gitmiyor arkadaki plastik bölmeside çatladı yan metal kısımlar soyuldu hep ama telefon 4. yılına giriyor :) )
  • TheApproachingCurve kullanıcısına yanıt
    iPhone 5 hariç almayın, 4 kasıp kusuyor delirtir adamı paranıızı çöpe atmayın,
    hiçbir android telefonu en az 4 sene kullanamazsınız :) en fazla 2-2,5 sene
    en az 4 sene kullancam derseniz stabilite açısından WP 8 e yönelmeniz gerek, size Lumia 920 öneririm, veya 1 hafta sonra 925 gelcek onu alın telefon bozulana kadar kullanırsınız ciddiyim asla android gibi 3 ay sonra yavaşlayıp boğma yapmaz
    eğer illa android istiyorum derseniz SP veya HTC One alın, HTC One sizi 2,5 yıl götürürse SP 1 buçuk yıl götürür :)
  • Resmen Samsung düşmanı bir şekilde taraflı gözle bakmışsın telefonlara :)
  • quote:

güvenilir sanırsam sabancı holdingin sitesi, madem kullancağın birkaç program var, kamerası şarjı iyi olsun diyorsun, bak sana P yerine L al demiştim, şimdi de kesinlikle Lumia 720 diyorum, 1 sene sonra pişman olursun yoksa :)

kardeş o da 1 milyar ya :D o kadar verilir mi ona bilemiyorum :D
  • degmese onerir miyim :D kamerada Lumia 920 ve Htc One dan sonra en iyi gece performansina sahip :) gunduz de 1500tl ye kadarki en iyi kamera :) ve piyasadaki en iyi batarya performansina sahip tellerden biri :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Avorlair -- 15 Temmuz 2013; 23:40:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Brknbs97

Resmen Samsung düşmanı bir şekilde taraflı gözle bakmışsın telefonlara :)

dusmanlik yapmiyorum ama malzeme kaliteleri ortada, lte altyapisi olmayan ulkelere gonderdikleri S4 un islemci kalitesi ortada, Note 3 de boyle olcak,tasarimlari ortada, neyini savunayim bu firmanin :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Brknbs97

Resmen Samsung düşmanı bir şekilde taraflı gözle bakmışsın telefonlara :)

dusmanlik yapmiyorum ama malzeme kaliteleri ortada, lte altyapisi olmayan ulkelere gonderdikleri S4 un islemci kalitesi ortada, Note 3 de boyle olcak,tasarimlari ortada, neyini savunayim bu firmanin :)

İyi konu olmuş tebrik ederim ellerine sağlık.

Bende Orta segmentte 800 liraya kadar 3 sene kullanabileceğim bir telefon arıyorum. Bana ne önerirsiniz bu fiyatta acaba ?

General Mobile discovery i inceledim iyi hoş güzel telefon ancak çin malı olması malzeme kalitesinden dolayı şüpheye düşürdü. Tavsiyelerinizi bekliyorum...

Kullanacağım alanlar bol internet biraz müzik biraz oyun ve kamerası da önemli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Play Hard -- 16 Temmuz 2013; 4:20:14 >

• Baştan sona okudum öncelikle emeğinize sağlık.

Ben 1 ay sonra telefon alacağım. Üniversiteye giderken hediye şeysi :P Hem notebook hem telefon alacağım, telefon konusunda tavsiye verebilirseniz memnun olurum. Gönlümde daha piyasaya çıkmamışken bile xperia z vardı. Sizce nasıl f/p açısından? Daha mantıklı bir ürün olabilir mi yerine? Teşekkürler.

• orta-alt seviyede maalesef 3 sene kullanabileceğiniz tek telefon stabilite için WP8 ailesidir, android alırsanız 1-1,5 seneye değiştirmek isteyeceksiniz zorlarsanız max 2 yıl götürür, HTC 8s öneririm size veya android isterseniz Xperia L, onun dışında bütçe durumunuza göre lumia ailesinden bir seçim yapabilrisiniz :)
  • melisa81 kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun :) android olarak şu anda amiral gemisi olarak en mantıklı seçim ve en iyi f/p oranına sahip telefon LG Optimus G dir. Sonra HTC One öneririm, Sonra da Xperia Z :)
  • quote:

hayırlı olsun :) android olarak şu anda amiral gemisi olarak en mantıklı seçim ve en iyi f/p oranına sahip telefon LG Optimus G dir. Sonra HTC One öneririm, Sonra da Xperia Z :)

HTC One tasarımı çok şık. LG seçeneğini hiç düşünmemiştim teşekkürler.

• Hocam bende LG Optimus G ve SP arasında kaldım şimdi LG biraz eski bir telefon bu sorun olur mu yani güncelleme desteği vs. ? SP daha güncel bir telefon ama bir sürü sorunu var daha yeni kuzenim aldı hoporlör yüzünden geri yollamak zorunda kaldı o yüzden LG ilk tercihim çok beğendim telefonu çok şık artı ve eksilerini yazabilir misiniz ?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.