Şimdi Ara

Sony SmarthWatch 2: Yeni nesil su geçirmez akıllı saat

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
1
Favori
2.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony SmarthWatch 2: Yeni nesil su geçirmez akıllı saat

Xperia Z Ultra lansmanı ile güne damgasını vuran Sony, giyilebilir teknolojilerin giderek daha fazla popüler olmasını fırat bilerek, akıllı saat momdeli SmartWatch’ın yeni versiyonunu da tanıttı. Tam adı SmartWatch SW2 olan yeni saat, 1.6-inç büyüklüğünde ve 220x176 piksel çözünürlüğünde dokunmatik ekrana sahip. Alüminyum gövdesi ile dikkat çekici bir görünüm sergileyen saat, aynı zamana IP57 sertifikası ile su geçirmezliği de garanti altına alıyor.

Android 4.0 ve üzeri işletim sistemine sahip akıllı telefonlarla çalışmak üzere geliştirilen SmartWatch 2, iPhone ya da iPad gibi Apple ürünlerine ise destek vermiyor. Kullanıcıların gelen arama, SMS, email ve bildirimler gibi akıllı telefonlarına düşen mevcut neredeyse tüm güncellemeleri takip edebildiği yeni nesil akıllı saat, 200 farklı uygulama ile birlikte lanse ediliyor. Geliştiricilerin saate özel uygulama yazabilmesi için açık kaynak API’si de yayınlanan cihaz ile çalan müzikleri kontrol edebilmek, NFC ile birlikte gelişmiş kulaklık desteği sayesinde arama kabul etmek ya da sonlandırmak ta SmartWatch 2’nin yetenekleri arasında yer alıyor. 

Standart microUSB arabirimi üzerinden şarj edilebilen SmartWatch 2’nin pil ömrü ise Sony tarafından yapılan açıklamalara göre 4 gün. Farklı renk seçenekleri ile gelecek ayrıca 24mm genişliğindeki diğer saat kayışlarıyla da kullanılabilecek olan SmartWatch 2’nin, okula dönüş dönemi olarak bilinen Eylül ayı içerisinde genel satışa sunulması beklenirken, tavsiye edilen son kullanıcı satış fiyatı hakkındaysa, şu aşamada verilmiş net bir bilgi bulunmuyor. 

• Şu akıllı saatlerin tutacağını düşünmüyorum.
  • sony go ile uyumlumu acaba 4.1.2 yüklü
  • quote:

Orijinalden alıntı: carter

Şu akıllı saatlerin tutacağını düşünmüyorum.

Katılıyorum normal saat neyimize yetmiyor. :)

• iPhone iPad desteği olmaması kötü olmuş, tasarımını çok beğenmiştim.

• 4 gun pil omru nedir yahu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pil süresi sıkıntısı olmasın belki düşünebilirim.
  • 4 gün pil ömrü ilk smartwatch a göre çok çok az. hemde bu maximum 4 gündür heralde. yinede öncekini almak yerine bu daha iyi bir seçim olacaktır tabiki.
  • Sony coştu

• quote:

güzel tasarım ve en azından bir ay gibi bir pil ömrü sunsalar neden olmasın. Ayrıca eğilebilir amoled ekranlar ile güzel ürünler çıkabilir ortaya diye düşünüyorum.

• Tutmaz bu. Pil ömrü çok az. Bir de bunu mu şarj edeceğiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Suskun İnsan -- 25 Haziran 2013; 14:01:42 >
  • Sony tasarımı gerçekten iyi yapıyor. İyi bir destek, kullanışlı bir arayüz geliştirilirse kullanışlı olabileceğine inanıyorum.

• Tasarım olarak daha şekil birşey olsa çok daha iyi olurdu. Ancak pil konusunu neden beğenmediniz anlamış değilim . Şarjı 2 hafta giden nokia telefonlardan 1 gün giden akıllı telefonlara geçerken hiç düşünmediniz bile...

• Tam da bugün smartwatch siparişi veriyordum iyiki vermemişim.

• bu sefer olmus.. fıyattan bahsetmedıler

• Şu çözünürlüğü bir ben mi düşük buldum, 176 ppi çok düşük geldi bana.

• quote:

Piyasada az biraz tutunsalar bile asla firmaların istediği analog saat piyasasından pay kapabileceklerini düşünmüyorum ben de.

• quote:

Orijinalden alıntı: PsychicPower

Şu çözünürlüğü bir ben mi düşük buldum, 176 ppi çok düşük geldi bana.

Yav o ekrandan napıcan 1080 hd filmmi izlicen
  • quote:

Orijinalden alıntı: sertaceri

Adı saat olan bir alette en küçük alanında saate ayrılması. Yazık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Loney -- 25 Haziran 2013; 18:54:29 >
  • Sony su geçirmemezlik olayını iyi benimsedi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.