Şimdi Ara

The Crew (2014) [ANA KONU] (163. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.635
Cevap
31
Favori
127.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bana şimdi yarışmadan ubisoft çıkartması çıktı : ))

The Crew (2014) [ANA KONU]

• akhee kullanıcısına yanıt
    jantlar hosuma gitti .

Bu da benim son modlu aracim :)

The Crew (2014) [ANA KONU] The Crew (2014) [ANA KONU]

favorim de bu .

The Crew (2014) [ANA KONU] The Crew (2014) [ANA KONU] The Crew (2014) [ANA KONU] The Crew (2014) [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: trumpet

Arkadaslar, abarti pahali olmayan direksiyon takimi tavsiye edermisiniz ? Hafif hareketleri de alagilayanlardan .

Snoopy sadece klavye gibi full sag ve sol algiliyor.

Tesekkurler

Kac derece donmesini istiyorsun.

270 derece donen logitech momo var temiz 2.el bulabilirsen tavsiye ederim yaris oyunu icin ideali 270 ets de oynaniyor gerci ama driving gt kadar eglenceli degil.

En iyi ucuz yollu bildigim bu var 6-7 ay once bende arastirarak sahibinden temiz momo almistim memnunum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler , klavye den daha rahat oynansin bana yeter , Hafif sag sollari da aligiladimi super olur .
  • akhee kullanıcısına yanıt
    Hocam, harita gösterdiğim garaja bir bakın isterseniz belki de dediğiniz gibidir. Çünkü 'satın' almadım. Satın alsaydım belki de, WildRun DLC uyarısı çıkacaktı. Şuan net bilemediğim için bütün motorlar olmasa da kısmen satışa sunulmuş motorlar vardır herhalde. Bu arada motor sürene hiç denk gelmedim.
  • trumpet kullanıcısına yanıt
    2. Araba yakıyor hocam
  • satışa sunulmuş ama test sürüşü yapıyorsun sadece okadar yoksa alınmıyor hiç bi şekilde. ben birini gördüm ama en ucuz motoru almıştı :)
  • Buraya tekrar bırakayım nicki ekleyin.

Stalker_tr

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar oyuna düne kadar sorunsuz erişebiliyordum. Az önce girmeye çalışmamla beraber, oyun siyah ekranda The Crew Game çalısmayı durdurdu hatası veriyor. Başına gelen varmıdır? Çözümü nedir?

• Arkadaşlar fotoğraf çekme işini nasıl yapıyoruz 'photo mode' ile? Klavyeden 'PrtScn' tuşuna bastım ama paint ile kaydedememiş fotoyu. Kapkara bir ekran oluyor.
  • Dirt için bmw x6 aldım kullanımı çok keyifli

• sinanozk kullanıcısına yanıt
    evet photo mod ile
  • Oynayanlar UPlay isimlerini yazsınlarda eklıyelım :)

Benimki:MarrusiaVirgin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 20 Eylül 2016; 0:33:58 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uplay id: goztepeliTR

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar oyunu indirip kurdum fakat installing 5/6 veya 1/1 De sürekli kalıyor. İnternette görev yöneticisinden işlemleri sonlandırın yazıyor ve 1 2 dakika sonra oyun açılıyor ama bende hata verip oyun kapanıyor

• Oyunun optimizasyonu mu kotu ben gpu mu dandik cozemedim.Gta5 i 768p de 40-50 fps ile akici sekilde oynamama ragmen bu oyunda Her sey kapali en dusukte cozunurluk 1200×600 de akici sekilde oynayamiyorum.Gpu gt840m

• Topladigim ilk Hot Rot :)

• Prometheusx P kullanıcısına yanıt
    oyunun kurulu olduğu yerde support klasöründe inshelper diye exe dosyası var onu oradak sil ama yedeğini başka biyere al masaüstüne mesela. nvidia ekran kartı kullanıyorsan şuan kurulu olanı silip bu verdiğimi kur:
    http://us.download.nvidia.com/Windows/368.22/368.22-notebook-win8-win7-64bit-international-whql.exe

bide supportun içinde biyerde diretix dosyası olacaktı onu çalıştır tekrar varsa eksik tamamlasın kendisi ben bu şekilde hallettim. sende de düzelir.

not: yazım yanlışları olabilir kb

edit/not2: benim nick de Suraqa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akhee -- 20 Eylül 2016; 11:52:48 >

• Ya arkadaş dün haritada yarışa doğru gidiyorum, bir bmw m3 bir de mustang habire bana vurmaya başladı. Başına gelen var mı böyle adilikler :)
  • sinanozk kullanıcısına yanıt
    var , ama fazla takmaya gerek yok , buyuk haritayi ac ve baska bir yere ( yesil olmali ) Warp kullan .
  • 
Sayfa: önceki 161162163164165
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.