Şimdi Ara

Yeni Peugeot 308 (2014 sonrası - Ana Konu) (766. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: FnT45K
1 Kayıtlı Üye ve 7 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
30.226
Cevap
294
Favori
1.548.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
43 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 764765766767768
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Alakası yok duymadık bile, şu andan itibaren haber yayılırsa tamam ama ilk kez duyuyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emurat

quote:

Orijinalden alıntı: fasson

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: turkeril

Bahsettiğim arabayı buldum ama en son kaça gittiği yazmıyor. Burada da paylaşıldı belki bilen vardır:

http://www.forumpeugeot.com/showthread.php?8867-Lav-K%FDrm%FDz%FD-Allure-1-6-BlueHDI-EAT6-tsinanb-nin-ikinci-aslan%FD/page15

Arkadaşlar Allure + premium pack 40 bin km de buldum 79 bin dedi biraz daha inerim dedi ama Aracı servisden çağrılıp kronik sorunlu Turbo kapağının değiştiğini ve arka traversin değiştiğini, ses yaptigindan Serviste 3 kapı gergisi degistigini söyledi.
    Aklımda aracin km si 1 sene icin cok geldi ve bu duymadığım kronik turbo degisimi nedeniyle soru isaretleri olustu. Alınır mı ne diyorsunuz.
    Yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.

Kronik turbo veya turbo kapağı sorununu ilk kez duydum, trawers normal benim ilk 50km ses vardı ve bir çok araçta değişti, kapi gergisi dediği cam kaldirma mekanizması ise oda değişiyor bazi araçlarda, turbo arızası dışındakiler olabiliyor, değişimden sonra sorun kalmıyor.

Fransa dan mail gelmiş tüm 308 lerin turbolarinda sorun varmış parca falan degisimi olmus dedi vatandaş. Kapi gergileri ayri cam mekanizmasindan .

Değişimi yapan servis ile görüşmekte fayda var. Ancak servis değişim yapmış ise sorun kalmamıştır. Sonuçta değişmesinin sebebi, serviste garantiden tamir edilmişse, bence çokta önemli değil.

• Turbolar ile ilgili en ufak kampanya hatırlamıyorum.Travers ve bagaj amortisörü kampanyası oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: fasson

Alakası yok duymadık bile, şu andan itibaren haber yayılırsa tamam ama ilk kez duyuyoruz.

Yok geçmişte değişmiş parça çok olmuş yeni değil yani. Belki belli serilerde problem vardır diyecem ama sonuçta duyulurdu. Olaya Temkinli yaklaşmakta fayda var yine tabii.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emurat -- 2 Aralık 2016; 23:15:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilteris_

Benzinlilere 2500 zam yapmışlar, hatta en boş pakete 4000 zam gelmiş. Ama dizel manuel allure sadece 1000 lira zamlanmış. Dizele talepte düşüş var demekki.

Classic edition versiyonu allure donanım seviyesinde 70bin tl gibi satilinca, allure maneul dizel araçlar ellerinde kaldı, bunlarında satılması için fazla zam yapmamışlardır, zaten fiyatı yüksek, yoksa dizele talep var, gelmiş ve gelecek olan yakıt zamlariyla 5.5-6tl ye doğru gidiyor yakıt fiyatları.

• quote:

Orijinalden alıntı: icemy

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: turkeril

Bahsettiğim arabayı buldum ama en son kaça gittiği yazmıyor. Burada da paylaşıldı belki bilen vardır:

http://www.forumpeugeot.com/showthread.php?8867-Lav-K%FDrm%FDz%FD-Allure-1-6-BlueHDI-EAT6-tsinanb-nin-ikinci-aslan%FD/page15

77 civarıydı sanırım enson.Allure+comfort lar zaten o fiyattan gidiyor yada çok az fazlası.
    Aracımı alırken en son 81 e bırakmıştı bayi ama kredi çekmemek için active almıştım.Pişman olmadım desem yalan olur

Niye pişman oldun üstad. Bende active düşünüyorum ama Allure de farları özellikle cok güzel gözüküyor. Alırken 10 bin lira daha mı fazla verelim pişman olmamak icin ne yapalım degermi sence o farka?

İnsanda nefs var işte:)
    Birşey alırsın hep daha fazlasını istersin.
    Onu almış olsaydım ,gözüm makyajlıda olacaktı.
    Aslında allure da beni çeken led far ve özellikle cam tavan.Araç alırken alacağım bayide cam tavanlı yoktu,kameralıyı zor bulduk
    Active in sevdiğim yanı 16" lastikler.jantı pek beğenmiyorum ama hem daha rahat hemde performanslı(0,7 sn)
    Hangisini en avantajlı bulursanız onu alın derim
    Bu arada satıcı neden vazgeçmiş.

Bence de en büyük fark led far olayi. Üstad birde Active donanım da kendiliğinden kararan dikiz aynası varmı oda önemli benim için. Gerisi teferruat. Cam tavanı hiç sevmiyorum zaten. Makyajlı kasayada baktim cok bi fark yok 2 resim arasindaki yedi farkı bulun gibi anlamak çok zor. Satan arkadaş başka araç alacaktı o alamayınca satamadi doğal olarak.
    Sen niye aracı satiyon üstad?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emurat -- 2 Aralık 2016; 23:32:49 >

• emurat E kullanıcısına yanıt
    Bende iki araç var ikisinide satışa çıkardım.308 in kredi borcu olmadığı için önceliğim onu satmak.Hangisi satılırsa artık.
    Geçen sene aralık ayında konut kredisi çekmiştim.Onu sıfırlamak istiyorum.Yapılandırma faizleri pek düşmedi.Birton faiz ödüyorum.
    Makyajda fark daha çok hayalet gösterge gibi.
    Bu arada Active de kararan dikiz yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi icemy -- 2 Aralık 2016; 23:38:12 >
  • icemy İ kullanıcısına yanıt
    Verdiğin değerli bilgiler için sağol üstad. İnşallah tez zamanda borçların odersin.

Amin

• Bir süredir aracımı değiştirmek istiyorum. 308'i beğendim. Özellikle dizel manuel istiyorum bütçeme uygun olduğu için. 60-68 arası dizel manuel 20.000 kilometreyi geçmemiş full paket değil araçlar uygun mu 60-68 milyara? Piyasasını hiç bilmiyorum yollarda sıkça görüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: UçamayanHollandalı

Bir süredir aracımı değiştirmek istiyorum. 308'i beğendim. Özellikle dizel manuel istiyorum bütçeme uygun olduğu için. 60-68 arası dizel manuel 20.000 kilometreyi geçmemiş full paket değil araçlar uygun mu 60-68 milyara? Piyasasını hiç bilmiyorum yollarda sıkça görüyorum.

Dizel manuel yani e-hdi allure bulursun hocam o paralara , ötv yüzünden şişirmezlerse tabi. Km 30.000 civarı.
  • Arkadaşlar, aracımı satmak istiyorum ama sizden fiyat hakkında fikir almak istedim.

2015 model 308 allure+premium+comfort+ sedef beyaz. 1.2 otomatik. 10 bin km de hasarsız.

Sizce bu aracı kaça satmalıyım ?

Cevaplar için şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • burak reis kullanıcısına yanıt
    Bana satarsan 60 bine iyi olur Benide bi 308 li yapın artık. Sen niye satiyorsun arkadasim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emurat -- 3 Aralık 2016; 11:08:57 >
  • Bagaj kapağı amortisörlerinde sıkıntı olduğunu düşünüyorum.Açıp kaparken külçe gibi ağır. Belli bir yere kadar kapağı hiç taşımıyormuş gibi geliyor. Aynı sıkıntıyı yaşayan var mı? Bu yüzden servise baktıracağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Efederen

Bagaj kapağı amortisörlerinde sıkıntı olduğunu düşünüyorum.Açıp kaparken külçe gibi ağır. Belli bir yere kadar kapağı hiç taşımıyormuş gibi geliyor. Aynı sıkıntıyı yaşayan var mı? Bu yüzden servise baktıracağım.

308 im olmasa da araştırarak kronik sorunlar hakkında bayağı bilgi sahibi oldum. Bagaj kapağı amortisörleri değişen vardi garantiden.

• burak reis kullanıcısına yanıt
    tam aradigim araç üstte bu araci sormuştum fiyatiniz netlesince yazarsaniz memnun olurum. hangi ildesiniz

• isomaxx İ kullanıcısına yanıt
    Size özelden yazdım.Bu arada İstanbul dayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: burak reis

Size özelden yazdım.Bu arada İstanbul dayım.

Bende fiyat bilgisi alabilir miyim?

Slm. Ben fiyat araştırmadım inanın, foruma yazdımki edebileceği min yada max fiyatı öğrenmek için, çok pazarlık yapan biri değilim,siz araştırın bana iletin üç aşağı beş yukarı ortası bulunur problem değil. Zaten benim istediğim fiyat önemli değil sizin bu araç için ayırdığınız fiyat aralığı önemli olan. Ben tek bir şeyin arkasında olurum araçta kusur yada özür yok.

• quote:

Bende iki araç var ikisinide satışa çıkardım.308 in kredi borcu olmadığı için önceliğim onu satmak.Hangisi satılırsa artık.
    Geçen sene aralık ayında konut kredisi çekmiştim.Onu sıfırlamak istiyorum.Yapılandırma faizleri pek düşmedi.Birton faiz ödüyorum.
    Makyajda fark daha çok hayalet gösterge gibi.
    Bu arada Active de kararan dikiz yok

Üstad yeni 308 de hayalet gösterge olacak dedin ya onasil oluyor Headup display mi yani?

• 
Sayfa: önceki 764765766767768
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.