Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S4 Mini [ANA KONU] (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.995
Cevap
109
Favori
614.486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    cevabınız için tşk ederim..ben dayanamayıp samsung müşteri hizmetlerine tel açtım ve aynısını sordum..kısaca gps internet olmadan navigasyon hizmeti vermiyormuş..fakat off line navigasyon programları varmış bunlardan birini yükleyebilirsiniz dedi.. off line hizmet veren navigasyon programı bilen ( düzgün çalışan) arkadaşlar varmı acaba?
  • dostum değişiyor mesela vaktim varsa 17-25 arasına kadar düşüyor.
    ama evden çıkıp sarj etme imkanı bulamayacağım zamanlar yüzdelik kısmı pek önemsemiyorum. 40 bile olsa şarj yapıyorum nadirde olsa.

bugün fazla aktif kullanamadım %78lerde şuan gece 24 de şarjdan almıştım. gece biraz kurcalayıp 97lerde bırakmıştım sabah alarmla güne başlatıyor beni:) 17 saate yakın bir zaman olmuş yani. fakat orta seviyede bir kullanımım oldu bugün.
  • Arkadaşım cyanogenmod sitesinde iki tane mini modeli var
    1-Samsung Galaxy S4 Mini (International LTE)
    2-Samsung Galaxy S4 Mini (International 3G)

siz oradan hangisini kullandınız cebiniz için benim cep GENPA dan alnma.
    Bugün siteye baktığımda yeni STABİL bir rom koymuşlar , ama "Samsung Galaxy S4 Mini (International LTE)" olanda var , "cm-10.1.3-serranoltexx" sürümü.
    Acaba siz bunu mu kurdunuz
  • Arkadaslar s4 MINI ALMAYI DUSUNUYORUM TAVSIYE EDER MISINIZ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugun benim de dondu gibi oldu konusurken.gps acmis kendi.15sn sonra duzeldi.gps'i kapattim sadece :)

Tavsiye ederim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkeytv

Arkadaslar s4 MINI ALMAYI DUSUNUYORUM TAVSIYE EDER MISINIZ?

kesinlikle tavsiye ederim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: aycibin

zil sesi seviyesi bana da nedense düşük geldi****'ün sesi az değil çünkü xperia'daki zil sesi yaptığım mp3'ü yine zil sesi yaptım.belki yarısı kadar çıkıyor.yatak odasında çalınca salondan duyulmuyor.ayarları kurcaladım ama çözüm bulamadım :( hoparlörde herhangi bir zorlanma,cızırdama yokken niye daha ses vermiyor anlayamadım.

Rootla cihazi. Sonra rom yukle. O zaman gor sesi ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: jordan230

Arkadaşım cyanogenmod sitesinde iki tane mini modeli var
    1-Samsung Galaxy S4 Mini (International LTE)
    2-Samsung Galaxy S4 Mini (International 3G)

siz oradan hangisini kullandınız cebiniz için benim cep GENPA dan alnma.
    Bugün siteye baktığımda yeni STABİL bir rom koymuşlar , ama "Samsung Galaxy S4 Mini (International LTE)" olanda var , "cm-10.1.3-serranoltexx" sürümü.
    Acaba siz bunu mu kurdunuz

9190 benimki . evet ben onu kurdum

• quote:

Orijinalden alıntı: baboker

quote:

Orijinalden alıntı: turkeytv

telefon kiliflari ter yapiyormus dogru mu acaba ?

hayır.. dealextreme'den 2 dolara yani 4 liraya çok güzel bir kılıf aldım.. 1 haftada geldi..

http://dx.com/p/enkay-protective-soft-tpu-back-case-cover-for-samsung-galaxy-s4-mini-i9190-grey-231591

Ben bi flip cover aldim isyerimden bedavaya. Flip cover in on kapagini arka kapagindan ayirdim yani yirttim sadece flip coverin arka kapagini kullaniyorum nerdeyse hic terletmiyor ellerim normalde cok terler

• quote:

Orijinalden alıntı: aliofage

quote:

Orijinalden alıntı: frhtckr

http://samsung-updates.com/device/?id=GT-I9190 burdaki tr rom için olanı hangisi acaba bilen varmı ? yada hangisini indirmeliyim. unroot yapıcamda.

Neden unroot yapmaya karar verdin.

Romlu ve official romlu kullanimda sarjin ne kadar kullanildigina bakma icin unroot yapmaya karar verdim ama gerek kalmadi yapmiycam :) cm mod kalsin cihazimda 14-15 saattir acik telefonum. Aradabir faceye girerim ve muzik dinlerim. Bana gore normal. Orjinal rom olsaydi sarjim bayagi dusmus olucakti herhalde. Sabah evden ciktigimda saat 6.30 du. Aksam 7 evdeyim yolda gelirken 2g acik facede dolasiyodum eve geldigimde de wifiye bagli telefon muzik acik tarayici acik sarjim suan %68 . wifinin cok iyi cektigi yerde cok az sarjim gidiyor
    Romun en onemli ve bence TEK eksigi, ongorucu yazi olmamasi... Yazdiklarimi tamamlamiyor sadece rehberdekilerin isimlerini gosteriyor yazarken

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exterminatee -- 26 Eylül 2013; 20:18:38 >

• quote:

Şebeke modu Gsm'deyken mobil veriyi açınca bazen aktif olmuyor. Bu durumu yaşayan başkaları da var mı. 3G moduna alınca veri aktif oluyor.

Bu sorun bende de var gsm/wcdma seçiliyken yer değiştirdiğimde bazen 3g den edgeye geçişte mobil veri aktif olmuyor. edge olan yerden merkeze yani 3g olan yere geldiğimde bazen arayanlar bana ulaşamıyor ben aradığımda karşı tarafı arayabiliyorum bunun sonrasında hat geliyor ve çağrıları alabiliyorum.Anlamadım gitti telefonda bi arıza var diye şüpheleniyorum ama 3g ya da 2g şebekesi değişmedikçe sorun yok.Sanırım sürekli 3g ye ulaşmaya çalışıyor bu yüzden 2g ye izin vermiyor gibi geldi bana.
  • Imza eklense de koysak

• Selamlar ,

Bu ürün için hangi ekran koruyucuyu tercih ediyorsunuz ? Link verirseniz sevinirim..
  • Cevabınız için öncelikle teşekkür .Tam aydınlanmak için soruyorum malum siten "Samsung Galaxy S4 Mini (International LTE) " deki romu yüklediniz değil mi ? LTE olanı ?
    1-Birde rotladıktan sonra şunu merak ediyorum
    "KNOXAgent.apk
    KNOXStore.apk
    ContainerAgent.apk" bu dosyaları silme gereği duydunuz mu ?
    2-Bende daha öce başka cepler vardı ve coğunu rotlamıştım en son mini 3 de şöğle bir hata alıyordum rootladıktan sonra ( Fabrika ayarlarından cebi sıfırlamak istediğimde recovery-clockwork moduna geciyordu rebot deyip fabrika ayarlarına dönüyordu. Ama bunlar rotluyken oluyurdu. Tekrar orginal yazılıma döndüğümde yani unroot yaptığımda eskisi gibi direk fabrika ayarlarından cihazı kurabiliyordum.)
    Acaba mini 4 de de rootladıktan sonra böyle hata veriyor mu?
    cevaplarsan çok sevinirim.
  • ceday7 C kullanıcısına yanıt
    Off line derken, internet ten değilde direk gps uydularını kullanarak hizmet veren progları kastediyorlar sanırım. Data bağlantınız kapalıyken de çalışır. ''igo primo'' mesela ben yıllardır kullanıyorum, güncel haritada kullanırsanız çok başarılıdır, hatta 1 saat önce s4minide test ettim sorunsuz...
  • Şunu kullanırsanız home tuşunu eskitmezsiniz :https://play.google.com/store/apps/details?id=com.droid.assitant

• quote:

quote:

quote:

http://samsung-updates.com/device/?id=GT-I9190 burdaki tr rom için olanı hangisi acaba bilen varmı ? yada hangisini indirmeliyim. unroot yapıcamda.

Neden unroot yapmaya karar verdin.

Romlu ve official romlu kullanimda sarjin ne kadar kullanildigina bakma icin unroot yapmaya karar verdim ama gerek kalmadi yapmiycam :) cm mod kalsin cihazimda 14-15 saattir acik telefonum. Aradabir faceye girerim ve muzik dinlerim. Bana gore normal. Orjinal rom olsaydi sarjim bayagi dusmus olucakti herhalde. Sabah evden ciktigimda saat 6.30 du. Aksam 7 evdeyim yolda gelirken 2g acik facede dolasiyodum eve geldigimde de wifiye bagli telefon muzik acik tarayici acik sarjim suan %68 . wifinin cok iyi cektigi yerde cok az sarjim gidiyor
    Romun en onemli ve bence TEK eksigi, ongorucu yazi olmamasi... Yazdiklarimi tamamlamiyor sadece rehberdekilerin isimlerini gosteriyor yazarken

cm mod rehber degıstırme sansımız varmı Ben orjınal room rehber apk alıp system/app ıcene atarak butun ızınlerı versemde bır turlu calısmadı

• şimdi bende bu telefondan sipariş verdim 900 tl ye acaba iyimi ettim ne eksik kaldım diğer telefonlardan. ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: myrecep

şimdi bende bu telefondan sipariş verdim 900 tl ye acaba iyimi ettim ne eksik kaldım diğer telefonlardan. ?

900TL ye nereden sipariş verdiniz?
  • Bu arada arkadaşlar s3 ile s4mini arasında çok kararsızım. Buradan da takip ediyorum uzun zamandır ama net bir ayrım yapamadım.
    Bu 2 telefondan birini kullanmış veya kullanan arkadaşlar, tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.
  • 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.