Şimdi Ara

2013 LG Cinema 3D TV / LG FPR - Modelleri [LA SERİSİ-620-640-660-690-740-790-860-960][ANA KONU] (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.831
Cevap
70
Favori
446.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gokmernes84

Arkadaşlar sizce bu ürün bu fiyata uygunmudur.Birde internetten böyle bir alışveriş yapmak riskli olabilirmi?Bir sorun çıkması durumunda nasıl bir yol izlenmeli,cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

http://www.n11.com/lg-47la860v-mci-800-hz3d-smart-tv-4-adet-cinema-3d-gozluk-2-adetdualplay-gozlugu-dahili-kamera-P15664579

Bende n11 de aynı mağazadan yeni 47la740s aldım. Ürün sorunsuz geldi , dün kurulumu lg servis tarafından yapıldı.Hiç bir sorun cıkmadı.Tavsiye ederim. Fiyatıda 2399 TL ye almıştım. LG servisi faturadaki fiyatı görünce baya şaşırdı.Cok ucuza almıssınız filan neredeyse 42'' i bu fiyata satılıyor dedi :)
    Yanlız benim aldığım üründe LG Türkiye garantilidir yazıyordu.Bu ilanında bu ibareyi göremedim.Yinede sormakta fayda var.LG TR garantiliyse bence baya uygun fiyat.

Kargo parası 45 TL tuttu.zaten 22 tl n11 indirimi ve 33 tl bonus kampanyası ile almıştım.Toplam maliyeti 2389 tl ye denk geldi.Ayrıca 50 TL de hediye çeki tanımlanacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hoodan -- 21 Eylül 2013; 15:09:22 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ekatmer

En iyi fiyat. 2.860 tl

http://www.lgsatismerkezi.com/lg-47la860v-3d-smart-led-tv-urun472.html

47La860v

LG TR garantili ise(mağazaya sormak lazım) bu fiyat daha uygun 2849 TL. ayrıca n11 hediye ceki ve 33 tl bonus kampanyası ile daha uyguna getirilebilir.Hemde peşin fiyatına 11 taksit. Verdiğinz linkteki fiyat peşin fiyatı.Taksit seceneklerinde fiyat artıyor.

http://www.n11.com/lg-47la860v-mci-800-hz3d-smart-tv-4-adet-cinema-3d-gozluk-2-adetdualplay-gozlugu-dahili-kamera-P15664579

• ekatmer E kullanıcısına yanıt
    Valla bence cok muallakta kalmıştım.Kimisi almışken bütçene göre en büyüğü al , göz alışıyor , büyükte izlemenin keyfi başka ve özellikle 3d için büyük ekran daha başarılı diyorlar.Ama aşağıda da bir arkadaşın incelemesinde de 47 '' in görüntüleri daha başarılı diyor. Yinede sen bilirsin ama 3 metre için bence 47'' daha ideal. Suan 47 sini 2850 TL ye bulabiliyorsun. 55'' i de 3900 e filan bulursun.Arada 1050 TL farkta az değil :) 4-5 metre izleme mesafen olsaydı 55 al mutlaka derdim.

http://forum.donanimhaber.com/m_80998901/tm.htm

alıntıdır:

''Bende samsung F8000 serisine odaklanmıştım aslında kararımıda vermiştim ki sonradan bende vazgeçtim..
    LA 860V Serisinde 47 ile 55 arasında fark var gibi duruyor... Benim mağazada ki incelemem de 47 olan görünleri daha net daha parlak gibi duruyor satış temsilcisine sordugumda ekran büyüdükce pixseller daha cok yayılıyor ve görüntü kaybına neden oluyor dediler aslında aklımda 55 vardı ama karsılastırınca görüntü kalitesini 47 daha bir göz doyurucu..iki tv de aynı marka aynı özelliklere sahip donanım olarak birbirinin aynısı olan tvler ancak ekran büyüyünce görüntü değişmesi hoş bi durum değil bu hem tüketici hemde satıcı için kötü bir durum çünkü bende dahil olmak üzere kimler görüntü kalitesinde fark olduğu için 47 olanı tercih etmiştir bilinmez..Neyse tekrardan hayırlı uğurlu olsun hocam ilerleyen günlerde tv ile ilgili detaylı tüm izlenimlerini bekliyor olacağım ''

• quote:

Orijinalden alıntı: hoodan

quote:

Arkadaşlar sizce bu ürün bu fiyata uygunmudur.Birde internetten böyle bir alışveriş yapmak riskli olabilirmi?Bir sorun çıkması durumunda nasıl bir yol izlenmeli,cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Bende n11 de aynı mağazadan yeni 47la740s aldım. Ürün sorunsuz geldi , dün kurulumu lg servis tarafından yapıldı.Hiç bir sorun cıkmadı.Tavsiye ederim. Fiyatıda 2399 TL ye almıştım. LG servisi faturadaki fiyatı görünce baya şaşırdı.Cok ucuza almıssınız filan neredeyse 42'' i bu fiyata satılıyor dedi :)
    Yanlız benim aldığım üründe LG Türkiye garantilidir yazıyordu.Bu ilanında bu ibareyi göremedim.Yinede sormakta fayda var.LG TR garantiliyse bence baya uygun fiyat.

Kargo parası 45 TL tuttu.zaten 22 tl n11 indirimi ve 33 tl bonus kampanyası ile almıştım.Toplam maliyeti 2389 tl ye denk geldi.Ayrıca 50 TL de hediye çeki tanımlanacak.

Hocam gerçekten çok ucuza almışsınız baktım bitmiş. Tekrar satarlar mı ki acaba

• quote:

quote:

Ewt o benimde dikkatimi çekti.Lg Türkiye garantilidir ibaresi yok.Bu arada teknosa sitesinde 47la860v 2.999TL,altındaki açıklamada digiturk hediyeli diyordu yalnız tarih olarak 31.08.2013 bitişli gösteriyordu bende bir ihtimal belki uzatmışlardır dedim teknosaya gittim sordum ama sadece 55'' tvlerde var dediler.Ama sitenizde böyle değil dedim onlarda şaşırdı girdiler baktılar bir telaşa kapıldılar :D ama tarihi görünce bitti bu kampanya dediler.Bende fiyatları güncelliyorsunuzda neden bilgileri güncellemiyorsunuz dedim susup kaldılar bir ton yol geldim alıp gidecektim dedim.Neyse sonra vatancomputere gittim ordada bilgisayarlarından kontrol ettiler böyle bir kampanya yok dediler ve ilginçtirki orda 55'' Lg lerdede kampanya gözükmüyordu.Aslında digiturk çok gerekli değil ama o tv ye o kadar para veriyorsam digiturklu olması mantıklı onun dışında bence fiyatını haketmiyor.2500-2600 civarı gibi bir fiyat uygundur.Neyse eve döndüm LG müşteri hizmetlerini aradım digiturk kampanyanız devan ediyormu karşıdaki bayan o kampanyamız 2 gün içinde bitiyor gibi bişeler söyledi.Bende ama lg sayfanızda bu ayın sonuna kadar uzatmışsınız diye belirttim.ewt öyleydi ama iptal edildi 1-2 gün içerisinde sitede güncellenir dedi.İyice kafam karıştı birbirlerinden haberleri yok çok ilginç gerçekten.Ben onların yalancısıyım .Bitecek dedi haberiniz olsun almak isteyenler varsa elini çabuk tutsunlar :D İşin özü o kadar araştırmalar sonuçsuz kaldı almadan döndük eve ama yinede beklemede olucam bakalım belki uygun fiyata düşerse la860 modeli alınabilir.İyi günler hepinize.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gokmernes84 -- 21 Eylül 2013; 15:44:58 >

• arkadaşlar bugün LA970 serisini gördüm. FULL LED görüşleriniz nedir.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kartalzafer

sabah teknosadan 42la860v yi 2300 tl ye aldım. buğün kurmaya gelecekler. kutu içeriğinde 6 adet gözlük ve 1 de smart kumanda çıkıyormuş. akım korumalı priz almak şartmıdır arkadaşlar. servisin getirdiği prizlerden mi alayım yoksa kendim markettenmi alayım.

Bence akım korumalı priz mutlaka al. Daha önce 42lw5500 ün anakartında sorun oldu.O donem elektrik gidip gelmeleri cok olmustu.Yetkili servis akımdan olmuş dedi ve anakartı değiştirdiler.Normal dandik priz kullanıyordum o zaman.

Gecen bende yeni lg tv aldım , kurdurdum. Gelen yetkili servis akım korumalı priz önerdi.aşağıda 30 tl ücretsiz kargo olan prizi 70 TL ye satıyorlar.almadım tabiki :) Linkteki ile aynı prize 70 tl istediler

http://www.hizlial.com/philips-2-metre-koruyucu-900-jul-spn3040c/30.050.1245.0004

hangi marka akım korumalı priz tavsiye edersin 25-30 tlden başlayıp 100 tl ye kadar var.

• quote:

quote:

quote:

sabah teknosadan 42la860v yi 2300 tl ye aldım. buğün kurmaya gelecekler. kutu içeriğinde 6 adet gözlük ve 1 de smart kumanda çıkıyormuş. akım korumalı priz almak şartmıdır arkadaşlar. servisin getirdiği prizlerden mi alayım yoksa kendim markettenmi alayım.

Bence akım korumalı priz mutlaka al. Daha önce 42lw5500 ün anakartında sorun oldu.O donem elektrik gidip gelmeleri cok olmustu.Yetkili servis akımdan olmuş dedi ve anakartı değiştirdiler.Normal dandik priz kullanıyordum o zaman.

Gecen bende yeni lg tv aldım , kurdurdum. Gelen yetkili servis akım korumalı priz önerdi.aşağıda 30 tl ücretsiz kargo olan prizi 70 TL ye satıyorlar.almadım tabiki :) Linkteki ile aynı prize 70 tl istediler

http://www.hizlial.com/philips-2-metre-koruyucu-900-jul-spn3040c/30.050.1245.0004

hangi marka akım korumalı priz tavsiye edersin 25-30 tlden başlayıp 100 tl ye kadar var.

valla dostum lg yetkili servisi yukarıda paylaştığım linkteki philips markayı öneriyorlar ve satıyorlar.Bence onu alabilirsin fiyatı gayet uygun ücretsiz kargoda var , lg yetkili serviste bunu kullandığına göre iyidir.Sonucta philips marka.

Yada aşağıdaki de olabilir.Bende baya araştırmıştım.Belkin markası içinde cok iyi diyorlar. Bence cokta abartıp bir prize 70-80 tl vermeyede gerek yok.

http://www.vatanbilgisayar.com/belkin-f9a623ef2m-6-soket-akim-koruyucu-priz,-1940-jolue,-2m,-beyaz,-av-ve-tel-koruma/productdetails.aspx?I_ID=65250

• BEYLER ENSONUNDA TV ARAYIŞ SÜRECIM SONUÇLANDI

UZUN UĞRAŞLAR BEKLEMELER SONUCU SON ANDA U DÖNÜŞÜ YAPARAK 47LA DAN VAZGECTIM

AZ ÖNCE MEDIA MARKTAN 55LA860v Yi ALDIM

FIYAT MERAK EDENLERE
    3830 tl 12 ay taksit 2000 mil hediye kredi kartına
    804 tl de lig tv dahil digitürk paketi

TOPLAMDA SANIRIM 2'900 tl ye felan geldi.

Attım arabaya getirdim eve yarında kurulum isticem yetişirse derbiyi dev ekranda izlicem :)

DETAYLARI OLUNCA YAZARIM

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

BEYLER ENSONUNDA TV ARAYIŞ SÜRECIM SONUÇLANDI

FIYAT MERAK EDENLERE

Attım arabaya getirdim eve yarında kurulum isticem yetişirse derbiyi dev ekranda izlicem :)

DETAYLARI OLUNCA YAZARIM

hayırlı olsun

• ... ganeja...aynalama sisteminde her seferinde donanim hatasi veriyor tlf um s4 orjinal rom yukledim yine ayni

• quote:

BEYLER ENSONUNDA TV ARAYIŞ SÜRECIM SONUÇLANDI

FIYAT MERAK EDENLERE

DETAYLARI OLUNCA YAZARIM

Aradım Lg yi

Bügüne kurulum istedim ama nafile çalışmıyormuş teknik servis yarına ancak :)

Neyse derbiyi 106 ekrandan izlemeye devam

Ekran boyutum bir anda 33 cm artacak aynı mesafeden 3 metre gibi izlicem bakalım nasıl bir sonuc çıkacak

Boyutta tereddüt yaşayanlara iyi bir analiz olacak

üstad media markt fiyat 3999 ve digi türkten bahsetmiyor sen nasıl alabildin yoksa senden sonra kampanyayı bitirdiler mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: sergeant43

üstad media markt fiyat 3999 ve digi türkten bahsetmiyor sen nasıl alabildin yoksa senden sonra kampanyayı bitirdiler mi

Hocam kampanya media market ile ilgili değil

Lg Türkiye garantili 55 ekran tv Alman yeterli

22 Eylül bügün son gün yani

• Buda yavrunun resmi :)

• arkadaşlar LA970V serisini inceleyenler oldu mu? 4K upgrade özelliği yokmuş ama cihaz FULL LED.
    ben çok bilgim olmadığı için pek bilemiyorum bilen arkadaşların bilgilerini bekliyoruz.
    hayırlı olsun gülegüle kullanman dileğiyle darısı başımıza.....şimdi diyorsunki bugünson ve media merketle alakası yoksa nereden öğreneceğiz bu digitürk işini şimdi alırız yok kampanya bitti derler bişey olur yani kendimizi nasıl garantiye alacaz bu tv yi alınca digitürk için kimle muatab olacaz biraz yardıcı olda bizde şu harika tv nin sahibi olalım sayende ve dua edelim acele cevap bekliyorum
  • sergeant43 S kullanıcısına yanıt
    şimdi buldum lg türkiye sitesinde ve zamanı uzatmışlar yanlış okumadıysam bu iyi oldu düşünme safhası biraz daha uzadı ....aklımda çeşit çok ama en çok kampanya dan oturu lg ama kalite bakımından panasonic hala kararsızlardayım digitürk kampanyası güzel
    1. HD Digiturk Paketi Hediye Kampanyası 14.06.2013 – 30.09.2013 tarihleri arasında geçerli olup, stoklarla sınırlıdır. Satın alınan kampanyaya dahil 55’’ LG TV’nin kurulumunun mutlaka 15.10.2013 (dahil) tarihine kadar LG Yetkili Servisi tarafından yapılmış olması gerekmektedir.
    uzatmışlar değil mi
  • quote:

hayırlı olsun gülegüle kullanman dileğiyle darısı başımıza.....şimdi diyorsunki bugünson ve media merketle alakası yoksa nereden öğreneceğiz bu digitürk işini şimdi alırız yok kampanya bitti derler bişey olur yani kendimizi nasıl garantiye alacaz bu tv yi alınca digitürk için kimle muatab olacaz biraz yardıcı olda bizde şu harika tv nin sahibi olalım sayende ve dua edelim acele cevap bekliyorum

Hocam tv yi al yeter

Servis gelip kuracak sonra digi sıfren gelecek sonra diginin servisi gelip kuracak

Zaten media markta kampanyanın tanıtım broşürü bar diginin elemanıda var

Sorun yasamazsın bugün mutlak fatura kesılmelı 444 6543 e de sorabılırsın

• quote:

şimdi buldum lg türkiye sitesinde ve zamanı uzatmışlar yanlış okumadıysam bu iyi oldu düşünme safhası biraz daha uzadı ....aklımda çeşit çok ama en çok kampanya dan oturu lg ama kalite bakımından panasonic hala kararsızlardayım digitürk kampanyası güzel
    1. HD Digiturk Paketi Hediye Kampanyası 14.06.2013 – 30.09.2013 tarihleri arasında geçerli olup, stoklarla sınırlıdır. Satın alınan kampanyaya dahil 55’’ LG TV’nin kurulumunun mutlaka 15.10.2013 (dahil) tarihine kadar LG Yetkili Servisi tarafından yapılmış olması gerekmektedir.
    uzatmışlar değil mi

Hocam bilemiyorum ben dün lg nin ve diginin elemanına sordum bügün sondu

Normalde ay sonunakadardı ama erkene aldılar 22 son diye biliyorum

Bence sen git 3800 e 12 taksit al cihazı arkana bile bakma

• 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.