Şimdi Ara

nokia 603 sorun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
4.524
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Nokia 603 telefonumun sarjı bitti ve tekrar sarja taktığımda ya sadece ortadaki ışığı yanıp sönüyor. Ya da açılıyor gözüküyor. Ama hiçbir şey olmuyor. Ne yapılmalı ?

• tusa basılı tuttup acmayı dene bataryayı cıkar tekrar tak.. olmazsa servıse basvur...
  • Telefonu kapat öyle dolsun pili. Bi 15 20 dk. dokunma telefona. Dolarken açmaya çalışma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 11 Şubat 2013; 10:56:27 >
  • Telefon açılmıyo ki kapatıyım tuş kombinasyonlarıyla format atma olayı varmş onun garantiye bi zararı olur mu acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: enyu

Telefon açılmıyo ki kapatıyım tuş kombinasyonlarıyla format atma olayı varmş onun garantiye bi zararı olur mu acaba

Olmaz. Atabilirsin.
  • Hafıza kartıyla sim kartı çıkar formattan önce. Formattan sonra da telefonu pc ye bağlayıp belle yazılımını tekrar yükle. Nokia suite ile.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 12 Şubat 2013; 13:26:17 >
  • servise gönder usb soket sorunlu..klasik arızasıdır 603 ün..
  • ışık o... .o.. ..o. ...o böyle giderken ...o. böyle takılı kalıyorsa red tuşuna basılı tut açılıyor.
  • Batarya aldım yeni.. servise göndermek istemiyordum ..
    Neyseki tek sorun bataryaymışşş .
    Teşekkür ederimm
  • Ben nokia 603 kullanıcısıyım mesajlarda sorun var. Gelen mesaj ayrı gözüküyor giden mesaj ayrı gözüküyor lütfen yardımcı olun.s

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar konu tarihe karışmış ama inşallah cevaplayan çıkar.
    Nokia 603 telefonum kırıldı paramparça oldu. telefon rehberim sim kartta kayıtlı değilmiş. yalnız daha önce hafıza kartına rehberi yedeklemiştim. yedeğimdeki contacts. arc dosyasını nasıl açacam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratnur86

Arkadaşlar konu tarihe karışmış ama inşallah cevaplayan çıkar.
    Nokia 603 telefonum kırıldı paramparça oldu. telefon rehberim sim kartta kayıtlı değilmiş. yalnız daha önce hafıza kartına rehberi yedeklemiştim. yedeğimdeki contacts. arc dosyasını nasıl açacam.

e-Militarist var ona sorarsan yardımcı olur sana

http://forum.donanimhaber.com/m_94487526/mpage_6/tm.htm
  • quote:

Şu programlahttp://sourceforge.net/projects/nbuexplorer/

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

quote:

Şu programlahttp://sourceforge.net/projects/nbuexplorer/

diek linkten indirmeye çalıştım ama virüs programı engelliyor virüs tespit ediyor

• muratnur86 M kullanıcısına yanıt
    Virüs programını devre dışı bırakın kurulum bitene kadar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • BENİM NOKİA 603 ÜM VAR AÇMA TUŞUNA BASIYORUM EKRANDA NOKİA YAZISI HEP SABİT KALIYOR LÜTFEN YARDIMCI OLURMUSUNUZ ACİLL İÇİNDE REHBERİM VAR VE FOTOĞRAFLARIM VAR ALAMIYORUM TELEFON AÇILMIYOR LÜTFEN YARDIMM !!!!! YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK TEŞEKKÜR EDEİRM ŞİMDİDEN
  • Alper İnce A kullanıcısına yanıt
    Cihazı kapalı durumdayken USB kablosuyla bilgisayara takıp deneyebilir misin?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.