Şimdi Ara

Samsung WF9902LWW Aldım - Fotoğraf ve Yorum (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
137
Cevap
2
Favori
25.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eray36

quote:

inceleme çok güzel olmuş çok açıklayıcı ve ayrıca yazdığım noktalara değindiğin için çok sağol eray36

Rica ederim. Alacaklara fikir verebildiysem ne mutlu bana.

quote:

bu arada 6 ayda 1 Calgonla veya limon tuzuyla eco temiz kazan programini mak boş olrak kullaninki mak perfformansi ilk gunku gibi kalsin

Öneriniz için sağolun. Bir şey soracağım. Bim'de satılan kireç önleyiciden kullanıyorum. Her yıkamada deterjana yarım çay bardağı karıştırıyorum. Calgon daha mı etkilidir yoksa ikiside mi işe yaramıyor?

Hocam mak son sIkma videosunu atarsaniZ actigim konuya memnun olurum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: lazpanyol

quote:

Orijinalden alıntı: metin-22

quote:

quote:

inceleme çok güzel olmuş çok açıklayıcı ve ayrıca yazdığım noktalara değindiğin için çok sağol eray36

Rica ederim. Alacaklara fikir verebildiysem ne mutlu bana.

quote:

bu arada 6 ayda 1 Calgonla veya limon tuzuyla eco temiz kazan programini mak boş olrak kullaninki mak perfformansi ilk gunku gibi kalsin

Öneriniz için sağolun. Bir şey soracağım. Bim'de satılan kireç önleyiciden kullanıyorum. Her yıkamada deterjana yarım çay bardağı karıştırıyorum. Calgon daha mı etkilidir yoksa ikiside mi işe yaramıyor?

benim fikrim calgon vs kullanmanıza gerek yok eğer kireçli biryerde yaşıyorsanız soda matik(heryerde var çok ucuz birşey )kullanın ama 6 ayda bir eco temiz kazan programını kullanmayı unutmayın

Metin bey actigim camasir mak sIkma konusuna sizin mak videosunu atarsaniz memnun olurum

makinem beko marka bu yüzden sıkmalara dengesiz giriyor bide amortisörler patlak bu yüzden biraz sesli ama eğer isterseniz bu halde atabilirim bide evde kamerayı bulması var ama telefonun usbsini bulursam telefondan atarım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Makinenin fiyatı artmış birden ya. kaçırdık fırsatı.
  • Bugün pamuklular programında makineyi çalıştırdım. Yıkamayı yaklaşık 25 dakika boyunca su jetiyle yaptı. Durulamada da 5-6 dakika boyunca su jetini kullandı.

• hayırlı olsun,

ben hale hazırda bu makinayı kullanmakta ve iş yerimde satmaktayım.. parasına göre iyi bir cihazdır. güzel tarafı kayışsız motor vardır. titreşim azdır..

yalnız ilk birkaç yıkamada bazen iyi sonuçlar alamayabilirsiniz:) alışınca harkulade yıkar.. doğru tercih (beyaz eşya kısmet işidir)

saygılar..
  • Teşekkürler...

• hızlı alda 899 tl mayıs ertelemeli 12 taksit bonusa.

ayrıca 100 liralık bişey daha alıp 1000 tlye tamamlarsanız 100 tl de bonus veriyor.
    kargo da bedava.

http://www.hizlial.com/u04.006.1271.0060/samsung-wf9902lww-9-kg-1200-devir-elmas-kazan-camasir-makinesi-a-ene
  • quote:

Bugün pamuklular programında makineyi çalıştırdım. Yıkamayı yaklaşık 25 dakika boyunca su jetiyle yaptı. Durulamada da 5-6 dakika boyunca su jetini kullandı.

DEMEKKI AKTIF CALISIYORMUS VIDEO ATARMISINIZ BENIM ACTIGIM YERE HOCAM
  • quote:

VIDEO ATARMISINIZ BENIM ACTIGIM YERE HOCAM

Sadece su jeti ile ilgili değil mi?
  • quote:

quote:

VIDEO ATARMISINIZ BENIM ACTIGIM YERE HOCAM

Sadece su jeti ile ilgili değil mi?

SON SIKMA 1400 DEVIR
  • quote:

SON SIKMA 1400 DEVIR

Son sıkma hızı 1200 devir. Makineyi çalıştırdığımda video eklerim. İlginiz için teşekkürler.
  • Eray bey , ilk yıkamayı -deterjanla ve boş olarak- hangi modda yaptırdınız , makineyi ben de aldım :)
  • quote:

Eray bey , ilk yıkamayı -deterjanla ve boş olarak- hangi modda yaptırdınız , makineyi ben de aldım :)

Güle güle kullanın, hayırlı olsun. Doğru bir tercih yapmışsınız.
    Makineyi boş olarak Hızlı Yıkama programında çalıştırdım. Birikmiş çamaşırlar vardı
    Daha sonra çamaşırları daha iyi tartması için Kalibrasyon Modu'nda açtım. 2 dakika falan sürdü.

• Hizlia.com.'dan mı aldınız? Kaç günde geldi?

Hayırlı olsun, güle güle kullanın.
  • quote:

Samsung WF9902LWW dün geldi. Bugün de servis kurulumunu yaptı ve makine hakkında bilgiler verdi.

Samsung WF9902LWW Aldım - Fotoğraf ve Yorum

İLK YIKAMA

Samsung WF9902LWW çok sessiz yıkama yapıyor. Sıkma anı da yine çok sessiz. Dijital ekranın kullanımı kolay. Çamaşırı ölçüp süreyi belirliyor. Alacak olanlara tavsiye ederim. Makinenin enerji sınıfı A++ Yıkama aınında 54 db, sıkma aınında 73 db gürültü yapıyor (Oranlar yüksek gibi görünebilir, gerçekten çok sessiz).

Banyo dar olduğu için makinenin bu kadar fotoğrafını çekebildim. Kusura bakmayın.

hocam hayırlı olsun öncelikle. aynı ürünü hızlıal.com dan aldım bugün kargo getirdi. kurulum için yarına randevu aldım servisten ancak ürünün faturası yanında gelmedi 1 hafta içinde ayrıca gönderilecekmiş sadece irsaliyele geldi ürün. faturanın olmaması kurulum esnasında bi sorun teşkil eder mi??

• quote:

hocam hayırlı olsun öncelikle. aynı ürünü hızlıal.com dan aldım bugün kargo getirdi. kurulum için yarına randevu aldım servisten ancak ürünün faturası yanında gelmedi 1 hafta içinde ayrıca gönderilecekmiş sadece irsaliyele geldi ürün. faturanın olmaması kurulum esnasında bi sorun teşkil eder mi??

Teşekkür ederim, size de hayırlı olsun. Güle güle kullanın.
    Servis, kuruluma geldiğinde faturanın bir nüshasını aldı ve faturada yazan bazı bilgileri garanti belgesine yazdı. Servise durumu belirtirsiniz ve fatura geldiğinde kendiniz Samsung servisine gidersiniz ve servis gerekli işlemi yapar.

• Güzel cihaz. Alan herkese hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: YAMAN_NR

Güzel cihaz. Alan herkese hayırlı olsun, iyi günlerde kullanın.

AMİN.BUGUN LED TV ALDIM ARÇELIKTEN PCYE BAGLAMAYA İNŞALLAH UZUN YILLAR KULLANIRIM
  • quote:

quote:

AMİN.BUGUN LED TV ALDIM ARÇELIKTEN PCYE BAGLAMAYA İNŞALLAH UZUN YILLAR KULLANIRIM

Hayırlı olsun, İnşallah yıllarca sorunsuz kullanırsınız. Küçük ebatlı olanlardan mı aldınız?
  • quote:

quote:

quote:

Hayırlı olsun, İnşallah yıllarca sorunsuz kullanırsınız. Küçük ebatlı olanlardan mı aldınız?

YOK HOCAM 80 EKRAN BIRAZ BUYUK AMA GUZEL FILM IZLEMEK RAHAT 740 TL 100 HZ LED

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.