Şimdi Ara

PİRANHA ULTRA TAB 10.1

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
310
Cevap
9
Favori
46.728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben piranha ultra tab 10.1 almayı düşünüyorum özellikleri ve fiyatı cazip geldi yardımcı olursanız sevinirim yada daha güzel tabletler önerebilirsiniz

şimdiden teşekürler

link;http://www.piranha.com.tr/product.php?product_id=336

• UP
  • Hocam bende baya araştırıp piranha ultra tab 10.1 siparişi verdim. Bence şok markette satılan codegen ultimix tabletlerle birlikte piyasada o fiyata satılan en iyi iki tabletten biri. Yurt dışı sipariş vermeyeceğinizi varsayarak bunu söylüyorum tabiki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -HybridTheory-

Hocam bende baya araştırıp piranha ultra tab 10.1 siparişi verdim. Bence şok markette satılan codegen ultimix tabletlerle birlikte piyasada o fiyata satılan en iyi iki tabletten biri. Yurt dışı sipariş vermeyeceğinizi varsayarak bunu söylüyorum tabiki.

tablet elinize geçtiğinde bana ayrıntılı bir şekile özelliklerini anlatırsan çok sevinirim :)
  • başka alan yok mu veya tablet önerebilecek
  • Bu tabletin wi-fi özelliği nasıl acaba? Sıkıntı çıkartır mı? Kullanan arkadaş varsa ve bilgi verirse çok hoş olur.
  • UP
  • bende bu tableti almayı düşünüyorum kullananlar oyun performansı wifi çekim gücü nasıl söyleyebilirmi
  • Alan yada bilgisi olan yok mu ?
  • bende almayı düşünüyorum 400 lira gibi fiyatı var ayrıca ultra tab 7 var aynısının 7 inç olanı... fiyatı da 220 tl civarı acaba hangisi mantıklı olur ve ultra tab serisini kullanan arkadaşlar genel olarak memnuniyet ve bu fiyata iyimi kötümü
  • Bende bu tabletten alacagim az once stokmarketten almayi denedim post sorunu yasadim en uygun nereden alabilirm

• 2 şubat cuamrtesi günü stoklu marketten 399 tl mail order yaptırdım aynı gün kargoya verdiler bu sabah kargodan aldım.
    Kapalı jelatinli kutu. ilk açan ben oldum. alet çok güzel görünüyor arka tarafı aleminyum. ön yüzü piano black..
    ekran parlaklığı ve çözünürlüğü gayet ekli ve yoğun. antistatik bir kaplama kullanılmış. ekran koruyucu yok..
    yansıma yapmıyor.. dışarıda sokakata bile çok rahat görünüyor..sanki biraz ağır gibi geldi.. 600 gram üstü tahminimce..
    tutmaya çalışırken bileğim yoruldu. uzun süreli olarak tek elle tutup diğer elle de kurcalamak zor bayağı zor olacaktır.
    kameralar 3.2 megapx deselerde biraz hikaye sanırım. sanki sensör 1 mega pixel ama yazılımla interpolorasyonla 3.2 ye çıkarmışlar giib.
    dış ortam fena deil.. ama iç ordmada haylı karanlık ve ağır çalışıyor. kare kara pixel piksel görünüyor görüntü çok kumlu sanki..
    ses yetersiz bence.. alyazılı filimlerde neyse yazıyı oku geç ama ofis gibi sessiz bir ortamda bile zor duyyuyorsunuz sesini.
    keyifle anlaşılır şekilde hobaprlöründen filim izlenmez. ancak kulaklık kullanılır. 1 tanew micro usb ile gelmesi kotü. keşke
    2 taneo lsaydı tam boy usb msl.. tek port usb ye çevirici ile birkaç aygıt bağladım kavye mouse flash bellek filan. ok çalışıyor hızı iyi...
    birde usb çoklayıcı takıp oyle denedim hiç birini çalıştırmadım.. anladığım kadarı ile voltajı çok az olduğu için usb hub çalışamıyor.
    yada baka bir marka hub ile denemek lazım.. kasa yapısı dirayetli sağlam esnemeyen bir yapıda gibi.. incelik güzel.. pil ne kadar gider bilmem..

bilmek istedikleriniz varsa sorabilirsiniz.. cevaplamaya çalışırım..

• quote:

Orijinalden alıntı: ZaFeRMaX

2 şubat cuamrtesi günü stoklu marketten 399 tl mail order yaptırdım aynı gün kargoya verdiler bu sabah kargodan aldım.
    Kapalı jelatinli kutu. ilk açan ben oldum. alet çok güzel görünüyor arka tarafı aleminyum. ön yüzü piano black..
    ekran parlaklığı ve çözünürlüğü gayet ekli ve yoğun. antistatik bir kaplama kullanılmış. ekran koruyucu yok..
    yansıma yapmıyor.. dışarıda sokakata bile çok rahat görünüyor..sanki biraz ağır gibi geldi.. 600 gram üstü tahminimce..
    tutmaya çalışırken bileğim yoruldu. uzun süreli olarak tek elle tutup diğer elle de kurcalamak zor bayağı zor olacaktır.
    kameralar 3.2 megapx deselerde biraz hikaye sanırım. sanki sensör 1 mega pixel ama yazılımla interpolorasyonla 3.2 ye çıkarmışlar giib.
    dış ortam fena deil.. ama iç ordmada haylı karanlık ve ağır çalışıyor. kare kara pixel piksel görünüyor görüntü çok kumlu sanki..
    ses yetersiz bence.. alyazılı filimlerde neyse yazıyı oku geç ama ofis gibi sessiz bir ortamda bile zor duyyuyorsunuz sesini.
    keyifle anlaşılır şekilde hobaprlöründen filim izlenmez. ancak kulaklık kullanılır. 1 tanew micro usb ile gelmesi kotü. keşke
    2 taneo lsaydı tam boy usb msl.. tek port usb ye çevirici ile birkaç aygıt bağladım kavye mouse flash bellek filan. ok çalışıyor hızı iyi...
    birde usb çoklayıcı takıp oyle denedim hiç birini çalıştırmadım.. anladığım kadarı ile voltajı çok az olduğu için usb hub çalışamıyor.
    yada baka bir marka hub ile denemek lazım.. kasa yapısı dirayetli sağlam esnemeyen bir yapıda gibi.. incelik güzel.. pil ne kadar gider bilmem..

Wifi çekim gücü nasıl?oyun performansı nasıl bilgi verrbilirmisin?

• Benim tablette 2-3 saat onc e geldi ilk soyleyecegim sey wifi perisan, hatta perisan otesi aynı odada bile cekmıyor.
    modeme 2-3 adım yaklastım o sekılde calısıyor.

Gorunum guzel ama arada takılıyor kamera 3.2 gibi degil ses bıraz az.
    batarya fena degil. ( 3 saatlık tecrubeye gore) cok beklentisi olan uzak durmalı.

saka bi tarafa bende piranha maduru oldum heralde. musterı hızmetlerını arıyorum sureklı mesgul.

yarine kadar cevap gelmesse iade edecegim tableti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZaFeRMaX

2 şubat cuamrtesi günü stoklu marketten 399 tl mail order yaptırdım aynı gün kargoya verdiler bu sabah kargodan aldım.

kare kare pixel pixsel görürünüyor görüntü çok kumlu sanki demişsiniz,orda resim çekiminden mi bahsediyordunuz? yoksa cihazın normal ekranından mı? ips-2 1280*800 ekranı var ve şaşırdım doğrusu O.o

• quote:

Orijinalden alıntı: egomender
    kare kare pixel pixsel görürünüyor görüntü çok kumlu sanki demişsiniz,orda resim çekiminden mi bahsediyordunuz? yoksa cihazın normal ekranından mı? ips-2 1280*800 ekranı var ve şaşırdım doğrusu O.o

tabletin goruntusu iyi, kamera da idare eder ama 3.2 mp gibi degil.
  • Bende 7 inç var güzel fakat wi-fi'ı biraz yavaş.Çoğu tablette olmayan usb vs. girişide çok işe yarıyor
  • -----Wifi çekim gücü nasıl?oyun performansı nasıl bilgi verrbilirmisin?

tespitlerime göre iyi gibi görünüyor. neden derseniz benim kullanmış olduğum modem yüksek sinyal çıkış gücünesahip
    çift anlenli bişi. 3 düvar olacak şekilde evin bir kenarından bir kenarına gayet hızlı ve stabil çekiyor.
    kapıdan çıkıp 2 kat aşağı iniyorum hala kopma olmuyor..
    3. kata gleince yer yer artık kopmalar başlıyor..
    oyun konusunda hiç bir fikrim yok. oyun yüklemedim oyunlada pek bir alakam ve merakım yok diyeiblirm.
    pc deki gibi varsa bi 3d mark (benchmark) programı androide göre adını soyleyin indirip kurup testini yapıp bişi diyeyim..

-------kare kare pixel pixsel görürünüyor görüntü çok kumlu sanki demişsiniz,orda resim çekiminden mi bahsediyordunuz? yoksa cihazın normal ekranından mı? ips-2 1280*800 ekranı var ve şaşırdım doğrusu O.o

kare kare derken kamera performansını kasttettim. karanlık ve kötü çıkartıyor.. ekrana laf yok.. sozde ips 2 ancak 2 ile normal ips arasında ne fark var bilmem.. çözünürlük netlik keskinlik kontrast ve parklık tonları gayet
    güzel çıkartıyor.ekran arka plan ışığıda güzel titreme flaan yok..

-------tabletin goruntusu iyi, kamera da idare eder ama 3.2 mp gibi degil.
    valla dediğin gibi görsel güzel ama kamera kessinlikle hikaye.. asla 3.2 kalitesi yok taş çatlasın 0.3 mp :D

------Bende 7 inç var güzel fakat wi-fi'ı biraz yavaş.Çoğu tablette olmayan usb vs. girişide çok işe yarıyor
    wifi sorunu yaşayanalr büyük ihtimalle modemlerden kaynaklı yaşayaiblirler.. farklı yayın kanalalrını tercih etsinler.
    sinyal içni parasit yaratacak etkenlerden uzak dursunlar.. bide batarya omrünü uzun tutmak için wiFi alıcı anten
    voltajı çok düşük sanırsam.. usb de birden fazla aygıt çalıştıramamasıın sebebide bu olsa gerk düşük guç
    tüketimine zorlanmış alet dolayısı ile yetenekleri sınırlanmış. 2 tane usb portu daha koysalar zarar edecekelr haa..
    3 kuruş daha fazla veriridim ben usbnin fazla olması için... yurt dışı sitelerde tabletlere modding yapıyorlardı.
    için açarak boş alanalra bluetooth dongle, extra usb çıkışı filan oturtuyolarlardı.. olmadı ole bi projeyede biz imza atarız :D

• bu tabletin bide ekran boyutu küçük olanı var ultra tab 7 ama aralarında 230 tl kadar fark var sizce hangisini almalıyım ekran boyutu için bunu almaya gerek varmı?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.