DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
İzmir'de Plak satan yerler.
5
Cevap
0
Favori
1.182
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> İzmir'de Plak satan yerler.
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      480 Mesaj
      20 Ocak 2013 12:19:45
      Konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim konu dışında daha çabuk cevap alabilceğimi düşünerek buraya açtım. İzmir'de uygun fiyata plan satan yerler var mı ? Aradığım plaklar Iron Maiden, Black Sabbath, Dio, vs.

...
    • Teğmen
      176 Mesaj
      20 Ocak 2013 12:21:24
      D&R a bak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      288 Mesaj
      20 Ocak 2013 12:22:20
      Optimum D&R'da bulabilirsin. Ben en azından Red Hot Chili Peppers, Metallica plakları sattığını biliyorum.

• Yüzbaşı
      480 Mesaj
      20 Ocak 2013 12:24:00
      D&R da fiyatlar uygun mu? Çok pahalıysa kitapevlerinden almayı düşünüyorum

...
    • Teğmen
      215 Mesaj
      20 Ocak 2013 12:29:27
      diğer yerlerden daha uygun. hatta pikap falan da var. yeni yeni sarıyosan git bak, oyalan.

Meselâ, uyku, âlem-i yakaza ile âlem-i misal arasında bir köprüdür. Risale-i Nur Külliyatı'ndan
      Sedona 700 Touring/Sedona 410/Merida Scultura 400/Btwin Triban 500/Tern Link C8
    • Yüzbaşı
      349 Mesaj
      28 Ocak 2013 21:45:32
      karşıyaka da klise sokağında var, izmirdeyken oradan almıştım birkaç sefer, konak kızlarağası hanında hala varsa bi kaç plakçı var..daha istersen yazabilirim, isimlerini unuttum 5-6 seneyi geçti izmir günlerim:)

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> İzmir'de Plak satan yerler.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.