Şimdi Ara

MEGANE II BÖLÜMÜ (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
27.027
Cevap
139
Favori
3.055.364
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    quote:

Orjinalden alıntı: highjacker

bir ekleme;

bu işlem sadece sürücü tarafındaki camı kapatır
    yolcu kapısının camını kapatmaz

quote:

Orjinalden alıntı: bitirimm

quote:

Orjinalden alıntı: red_power

ARkadaşlar 1.4 megane II aut. modelinde.arabayı kilitlerken açık camların otomatik kapanma olayı varmı beni bilgilendirirmisiniz

kartın üzerindeki kapama tuşuna ard arda iki defa bas. o zaman kapanır...

• yanıt için herkese teşekkürler
    sizin teybin yeri dörtköşe olduğu için çerçeveyi oturtmuşsunuz ancak meganların orta konsol yukarı doğru genişleyerek gidiyor
    oraya alacağım çerçevenin üst kısmının alt kısımdan daha geniş olması gerekiyor
    var mıdır böyle bir çerçeve?

quote:

Orjinalden alıntı: wicked

evet renault'ta bulunan çerçeveler biraz ince kalıyo. ben dışarıdan taktırdım. herhangibir oto teypcide bulabilirsin. aşağıdaki benim taktırdığım çerçeve

• bahsettiğin düzenek alttaki gibiyse uyar, acaba yanlış mı anlıyorum

MEGANE II BÖLÜMÜ

quote:

yanıt için herkese teşekkürler
    sizin teybin yeri dörtköşe olduğu için çerçeveyi oturtmuşsunuz ancak meganların orta konsol yukarı doğru genişleyerek gidiyor

quote:

evet renault'ta bulunan çerçeveler biraz ince kalıyo. ben dışarıdan taktırdım. herhangibir oto teypcide bulabilirsin. aşağıdaki benim taktırdığım çerçeve

• quote:

bir ekleme;

quote:

quote:

ARkadaşlar 1.4 megane II aut. modelinde.arabayı kilitlerken açık camların otomatik kapanma olayı varmı beni bilgilendirirmisiniz

benimkinde 4 ünüde kapatıyor

• quote:

MEGANE II BÖLÜMÜ

bu megane authantique mi yoksa bizimkinde iki teyp boşluğu var aslında birinde orjinal teyp var
  • hayır clio III
  • kürsad selam

arkadaş Authentique modelinden bahsetmiş,
    authentique modellerinde sadece ön camlar elektriklidir ve sadece sürücü tarafı tek dokunuşla kapanır, bu nedenle authentique modellerinde sadece sürücü tarafı kapanır.

quote:

Orjinalden alıntı: kürsad

quote:

bir ekleme;

quote:

quote:

benimkinde 4 ünüde kapatıyor

• Benim konsol bu şekilde değil maalesef :(
    resim bulursam gönderirim

quote:

bahsettiğin düzenek alttaki gibiyse uyar, acaba yanlış mı anlıyorum

quote:

yanıt için herkese teşekkürler

quote:

• UYARI: Aynı soruyu otombil bölümündede açtım ama ne olur ne olmaz buraya sormak istedim..konuyla alakalaı arkdaşalardan yardım bekliyorum

Arkadaşlar bugün 2005 model megane II 1.4aut. model 23000 km de bir araba almak için satıcı kişiyle anlaştım arabayı bana 19150 ytl ye verecek.Arabanın daha garantisi devam ediyor.

SİZE BİR KAÇ SORUM OLUCAK:
    1)Sizce arabanın fiyatı nasıl?
    2)Arabanın trafik sigortası fiyatı nedir?
    3) En önemli soru kasko değeri nedir ve kaç taksite bölüyolrlar?
    4) Yıllık vergisi ne kadar ve hangi aylarda ödeniyor?
    (sorular biraz fazla oldu kusura bakmayın)
    Arkadaşlar sabah kredi işlemlerini başlatıcam o yüzden ne kadar para çekiceğimi hesaplamam lazım bana bir yardımcı olursanız çok sevinirim.Şimdiden Teşekkürler herkese

• Arabanın fiyatı bence iyi.Diğerlerini araca satın aldığın yerede sorabilirsin.
  • Gerekli tüm bilgilere ulaştım

quote:

UYARI: Aynı soruyu otombil bölümündede açtım ama ne olur ne olmaz buraya sormak istedim..konuyla alakalaı arkdaşalardan yardım bekliyorum

Arkadaşlar bugün 2005 model megane II 1.4aut. model 23000 km de bir araba almak için satıcı kişiyle anlaştım arabayı bana 19150 ytl ye verecek.Arabanın daha garantisi devam ediyor.

SİZE BİR KAÇ SORUM OLUCAK:
    1)Sizce arabanın fiyatı nasıl?
    2)Arabanın trafik sigortası fiyatı nedir?
    3) En önemli soru kasko değeri nedir ve kaç taksite bölüyolrlar?
    4) Yıllık vergisi ne kadar ve hangi aylarda ödeniyor?
    (sorular biraz fazla oldu kusura bakmayın)
    Arkadaşlar sabah kredi işlemlerini başlatıcam o yüzden ne kadar para çekiceğimi hesaplamam lazım bana bir yardımcı olursanız çok sevinirim.Şimdiden Teşekkürler herkese

• MERHABALAR,
    ARKADASLAR IKI SORUM OLACAK BILEN ARKADAS VARSA YANITLARSA MEMNUN OLACAĞIM.
    MEGANE AUTANTIK VERSIYONDA 2007 MODELLERINDE(SIFIR) CD ÇALAR VARMI?
    1.5 DIZELDE MOTOR 80 BG Mİ 65 BG Mİ? RENONUN SAYFASINDA CD ÇALAR VAR VE MOTOR 80 BG GÖZÜKÜYOR KAFAM KARIŞTI.65 BG DEĞİLMİYDİ DAHA ÖNCE BENMİ YANLIŞ HATIRLIYORUM VE RADYO KASET STANDARTI. TEŞEKKÜRLER.
  • quote:

Orjinalden alıntı: murat oguz

MERHABALAR,
    1.5 DIZELDE MOTOR 80 BG Mİ 65 BG Mİ? RENONUN SAYFASINDA CD ÇALAR VAR VE MOTOR 80 BG GÖZÜKÜYOR KAFAM KARIŞTI.65 BG DEĞİLMİYDİ DAHA ÖNCE BENMİ YANLIŞ HATIRLIYORUM VE RADYO KASET STANDARTI. TEŞEKKÜRLER.

öncedende 80 bg idi ama clio da 65 bg idi eskiden dinamik versiyonunda bile (paketler hariç) radyo kasetti ama şimdi noldu bilmiyorum
  • Authentique'de artık Cd player standart, ama alacagınız aracın uretim tarihi onemli, zira hala showroomlarda bircok kasetcalarlı Megane mevcut... 1.5 diesel Megane Authentique ise kesinlikle 80bg, ust ekipman seviyelerinde 100bg secenegi de var, expression ve privilege gecer...

quote:

Orjinalden alıntı: kürsad

quote:

Orjinalden alıntı: murat oguz

MERHABALAR,

öncedende 80 bg idi ama clio da 65 bg idi eskiden dinamik versiyonunda bile (paketler hariç) radyo kasetti ama şimdi noldu bilmiyorum

• 80 beygir.ama almışken 100 beygirliğini al.sonra pişman olma.ben aldığımda 100 beygirliği yoktu
  • Slm arkadaşlar. ben yeni bir üyeyim. Ben de renault megane II 1.4 aldım .Herşey iyi güzel de bu arabanın performansıyla ilgili sorun var. bu racımın performansını nasıl arttırabilirim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: skyper

Slm arkadaşlar. ben yeni bir üyeyim. Ben de renault megane II 1.4 aldım .Herşey iyi güzel de bu arabanın performansıyla ilgili sorun var. bu racımın performansını nasıl arttırabilirim.

bende de 2005' 1.4 HB Authantique var, arabam gitmiyo resmen, araba konfor bakımından tek kelime ile müthiş, harika ötesi, ama motoru beni verem etti, gitmiyo resmen, gaza basmam ile arabanın tepki verme süresi yaklaşık 1,5 saniye sürüyo, bir de sabahları ilk çalıştığında şöyle bir 45 saniye ile 1 dakika arasında rölantide çalışması gerekiyo, yoksa gitmiyo araba, acayip hevesim kaçtı arabamdan, servise sorduğumda durumun normal olduğunu söylediler, şok oldum, böyle birsey nasıl olabilir?

Ayrıca en sinir bozucu özelliği ise, hızlanmalarda 3300-3500 devirlerde birden hızlanma kesiliyo, tork düşüyo, öyle ki ayağımı gazdan kesmiş hissi veriyo, (halbuki sonuna kadar basıyorum) aptal bi ortada kalma durumu yaşıyorum.

Ne yapmam lazım, özellikle 1.4 cüler!!! sizde de durum aynımı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdemDH -- 13 Eylül 2006; 17:18:54 >

• quote:

Orjinalden alıntı: demirceylan

quote:

Slm arkadaşlar. ben yeni bir üyeyim. Ben de renault megane II 1.4 aldım .Herşey iyi güzel de bu arabanın performansıyla ilgili sorun var. bu racımın performansını nasıl arttırabilirim.

bende de 2005' 1.4 HB Authantique var, arabam gitmiyo resmen, araba konfor bakımından tek kelime ile müthiş, harika ötesi, ama motoru beni verem etti, gitmiyo resmen, gaza basmam ile arabanın tepki verme süresi yaklaşık 1,5 saniye sürüyo, bir de sabahları ilk çalıştığında şöyle bir 45 saniye ile 1 dakika arasında rölantide çalışması gerekiyo, yoksa gitmiyo araba, acayip hevesim kaçtı arabamdan, servise sorduğumda durumun normal olduğunu söylediler, şok oldum, böyle birsey nasıl olabilir?

Ayrıca en sinir bozucu özelliği ise, hızlanmalarda 3300-3500 devirlerde birden hızlanma kesiliyo, tork düşüyo, öyle ki ayağımı gazdan kesmiş hissi veriyo, (halbuki sonuna kadar basıyorum) aptal bi ortada kalma durumu yaşıyorum.

arkadaşım istersen chip tuning yaptır.ya senin yazdıklarını okuyunca ben de çok şaşırdım.bi anormallik var gibime geliyo.benim arkadaşımda var 1.4 chip yaptırdı arabaya.97 model vectra 2.0 rla kalkış yapıyo ve geçiyoda.sen hangi şehirdesin. aydın a yakınmısın.sana bi yardımcı olalım.

• quote:

Orjinalden alıntı: demirceylan

quote:

bende de 1.4 megane var ama zannettiğiniz gibi durum vahim değil sonuçta 1200 kg fazla bir kasa var.. arabanın motor gücü belli ok gibi fırlamasını beklemek yanlış olur...mümkün olduğunca yüksek devirlerde kullanmalısın mesela ben 4000 devirden aşağı vites değiştirmem... şehiriçi kullanımda 1.6 lardan çokda geride kalmıyorum...hem şehiriçinde 1.6motorlardan daha az yakar bu da bir artısı bence 1.4 ün

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.