Şimdi Ara

ARTES D9702 IPS 16GB Bluetooth Android 4.1 JellyBean model hakkında bilgisi olan (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.624
Cevap
24
Favori
100.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: erhan_3535

bu arada internet ortamında ilk DARK EVO R7000 ürününü gördükten sonra tableti ders çalışmalarım için güzel araç olacağını düşündüm R7000 149 liraydı sonra araştırmalarımı biraz daha genişlettim dark R8020 isimli ürününü almaya karar verdim oda 360 liraydı sonra r8020de ıps ekran olmadığını ve bence tablette bulunması gereken en temel özelliğin ıps ekran olması kanısına vardım ordan DARK EVO R9720 yi incelemeye başladım buda 526liraydı sonra teknomarketten almam gerekti çünkü 3 ay ertelemesi vardı orda stokta kalmayınca POLY 9716HD ürünü gözüme çarpttı bunu araştırmaya başladım dark evo r9720den hem fiyat olarak hem özellik hem internette yorumlar açısından daha güzeldi bunu almaya karar verdim ancak ertesi sabah kalktığımda buda stokta kalmayınca tablet almaktan vazgeçtim derken ARTES D9702 gözüme çarpttı hem darktan hem polyden çok daha güzel yorumlara denk geldim özellik olarak bluetoth fazlaydı bu üründe yanlışım varsa düzeltin sonra artesi 9702yi incelemeye başladım ses kalitesi olarak forumlarda yapılan yorumlar olarak en güzeli geldi ancak birebir videodan izleyemedim artesi pipo m2 videoları üzerinden ürünü incelemeye başladım demem oki nerden nereye ince eleyip sık dokudum nihayetinde öğrenciyim paramı en güzel şekilde en iyi üründe kullanmak isterim bu ürünü içime sine sine aldım inşallah ürün geldikten sonrada iyiki almışım diyeceğime inanıyorum

pişman olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lavaboo -- 23 Şubat 2013; 1:19:13 >

• quote:

Orijinalden alıntı: resfaction

quote:

Orijinalden alıntı: lavaboo

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lavaboo

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: King of Chaos

aman diim hızlıal'dan almayın. Bu kadar rezalet bir müşteri hizmetleri görmedim ben hayatımda. O kadar siteden sayısız alışveriş yaptım bu kadar kötüsü yok. Ankara'da arkadaşın dediği yerden alıcam ben de.

hizlial ı kayırmak gibi olmasın, bugün aradım müşteri hizmetlerine bağlanı seçtim adam çıktı. ordan bugün bir tane sipariş ettim bakalım hayırlısı

Önemli olan siparişten sonrası, sipariş almalari kolay nasil olsa ,siparişinle ilgili bir şıkıntı yaşadığında mecburen sipariş numarani girip mesaj atmak zorundasin bakalim o zaman hizli al com dan siparişinle ilgili ne kadar tatmin edici dönüşler alacaksin ki inşallah siparişinle ilgili ben yada ben im gibi sıkıntı yaşamiş arkadaşlar gibi sıkıntı yaşamazsın

hizlial sitesinin altındaki "bir gold kuruluşudur" sözüne güvenerekten aldım. gold bilgisayardan bir çok defa alışveriş yaptım. inşallah dediğin gibi olur. kapıda ödeme istedim baktım uzattıkça uzatıyorlar sorun çıkarıyorlarsa siparişi iptal ettiririm diye düşünüyorum. tabletle ilgili bi sıkıntı yaşadın mı ?

Tabletin kendisiyle ilgili bi sıkinti yasamadim ama hizli alin 24 saatte kargo ibaresine aldanak ilk siparişimi vermiştim bundan sonrada asla olmaz zaten malesef 4. Günun sonunda birde üstelik kendim mng kargo şubesine gidip 2 saat daha bekleyerek öyle teslim aldim

hızlıal.com dan sabah sipariş verdim akşam kuryeci aradı, adresi tarif ettim yarın akşam 6 ya kadar getiririm diyor :)) bu kadar hızlı olacağını sanmıyordum

kurye bugün en geç akşam 6 ya kadar teslim ederim dedi görünürde yok.

• Buradan ARTES yetkililerine sesleniyorum bayilerinizden bu kadar sikayet var konu bastan sona kadar sikayetle dolu bu konularla ilgilenin bence bu size musteri kaybettirir hayır tableti siparis vericem nereye vericemi sasırdım her yerden sikayet var evet sevgili arkadaslar sizce nerede almalıyız bu ürünü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla teknomarketten dün 4te sipariş verdim bana salı günü çıkar çarşamba elinizde olur dediler salı oldu hala kargo durumunda hazırlanıyor diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: osmanalba

Buradan ARTES yetkililerine sesleniyorum bayilerinizden bu kadar sikayet var konu bastan sona kadar sikayetle dolu bu konularla ilgilenin bence bu size musteri kaybettirir hayır tableti siparis vericem nereye vericemi sasırdım her yerden sikayet var evet sevgili arkadaslar sizce nerede almalıyız bu ürünü

Merhabalar;
    Ürünüwww.ucuzcity.com veyawww.hizlial.com adreslerinden alabilirsiniz.

• Sırf şu artes teknik yüzünden bu tablet kötü dahi olsa alıcam ilginize tesekkür ederim

• quote:

Orijinalden alıntı: ehad

quote:

Orijinalden alıntı: csnlarry

Tableti alan arkadaşlardan rica etsem tabletin performansı, stabilitesi, yazılım desteği, varsa sorunlarından bahsedebilir misiniz?
    Herhangi bir kronik sorunu var mı?
    Takılma, donma mevcut mu?
    İnternet ve video performansı nasıl?
    Googleplay ile ilgili bir sıkıntı yaşadınız mı?
    Malzeme kalitesi nasıl?
    Soruları tam anlamıyla tableti inceleyen arkadaşlar yanıtlarsa sevinirim.
    Benim gibi almayı düşünen arkadaşlara yardımcı olmuş olursunuz.

İlginize şimdiden teşekkürler...

Daha once yazildi zaten bircogu, yine cevaplayalim;
    -kronik sorun yok,
    -takilma-donma yok,
    -internet,video gayet guzel,
    -googleplay de bi sikinti yok ama cogu tabletteki gibi bunda da gameloft problemi var, build.prop dosyasi ayarlarini degistirip halledebilen varsa bize de anlatirlarsa sevinirim,
    -malzeme kalitesi bi ipad degil tabiki ama cin malina gore bence gayet tatmin edici,herhangi bi yerinde yamukluk egrilik yok, baska tabletlerdeki gibi cerceveye bastirinca icine gocme vs de yok.. aslinda simdi dusununce ipad'in kasasisin bundan ne kadar farki var ki:-) evet bunun tuslari basit gozukuyor sadece, biraz daha ince olabilirmis en azindan power tusu..

Bir de kamerasinin autofocus ozelligi yok,varsa da ben bulamadim.. Olsaydi fena olmazdi bence..

Çok teşekkürler ilgine ve cevap veren diğer arkadaşlara..
    Hızlıal sitesinden avea kampayasıyla aldım, kargoya verilmiş...
    Kullandıktan sonra sorusu olan arkadaşlara yardımcı olmaya çalışırım..

• Arkadaslar internet cok iyi cekiyor hatta bende samsung note var ondan bile iyi :-) birde bence bu cokkkkkk onemli
    640 gb lik harddiskimi goruyor ve mkv film izleyebiliyorum super ya takilma yok simdilik sorun yok :-)

• quote:

Orijinalden alıntı: erhan_3535

unutmadan şunuda söyleyeylim lavabo isimli kullanıcıya çok ama çok teşekkür etmek isterim hi level almayıda düşündüm ancak çektiği videolardan baya bilgim oldu ve sürekli şarja takınca sorunlar yaşandığını okudum bilgilendirmeleri için teşekkürü bi borç bilirim kendisine herkese hayırlı forumlar.

Katkım olduysa kendim adıma sevindim ama şunu belirteyimki hi levelle ilgili videoları bilalong arkadaşımız çekmiştir bende diğer kullanıcı arkadaşlara doğru bilgi aktarımı anlamında bilalong un videolarini paylaşma gereği hissettiğimden dolayı videoların bilalong arkadaşımıza ait olduğunu belirterek alıntı yapmıştım.

dolayisiyle teşekkürlerin büyük kısmını bilalong haketmektedir. ben ise hi level cihazla ilgili izlenimlerimi bu videoların yanında elimden geldiğince yazmaya ve diğer arkadaşlara yardımcı olmaya çalıştım yada diğer izlenim ve görüşlerden kendimce faydalanmaya çalıştım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lavaboo -- 11 Aralık 2012; 20:57:07 >

• Bu konuya girince tableti kutusundan çıkarcağım zamanı iple çekiyorum :) Kargom bugün çıkmış yarın alırım inşallah.
  • %45 kaldi Suana kadar 4 saat 15 dk kullanmisim internet hep acikti kurcaliyorum iste anlayin ilk şarj :-)

• hizlial.com sitesinde, TTNET'e abone olanlar da kampanyaya katılabiliyor :)
  • Artes D708 tableti 15 gündür kullanıyordum.Bugün açtığımda android simgesinde donup kaldı ve hiç tepki vermiyor.
    Bu sorunun çözümünü bilen varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrt338

Artes D708 tableti 15 gündür kullanıyordum.Bugün açtığımda android simgesinde donup kaldı ve hiç tepki vermiyor.
    Bu sorunun çözümünü bilen varmı?

Aramıza hoşgeldin. Aynı şey ben ve diğer birçok d708 kullanıcısının başına geldi. Satın aldığın yerle veya Artes firmasıyla iletişime geçersen yardımcı olurlar. Şimdiye kadar bu konuda bir olumsuz yorum görmedim. Ben bizdehesaplıdan almıştım.Değiştirdiler. Yarın yenisi gelecek. Onda da sorun çıkarsa farkını ödeyip D9702 almayı teklif edeceğim firmaya.
  • valla dün dediğim gibi alan pşman olmaz
    çok güzel ekranı var
    sırf bu bile almaya karar vermenize neden olur
    ben dün aldım hala elimden düşürmedim
    uyurken bile yanımda ydı :)
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ehad

quote:

Tableti alan arkadaşlardan rica etsem tabletin performansı, stabilitesi, yazılım desteği, varsa sorunlarından bahsedebilir misiniz?
    Herhangi bir kronik sorunu var mı?
    Takılma, donma mevcut mu?
    İnternet ve video performansı nasıl?
    Googleplay ile ilgili bir sıkıntı yaşadınız mı?
    Malzeme kalitesi nasıl?
    Soruları tam anlamıyla tableti inceleyen arkadaşlar yanıtlarsa sevinirim.
    Benim gibi almayı düşünen arkadaşlara yardımcı olmuş olursunuz.

İlginize şimdiden teşekkürler...

Daha once yazildi zaten bircogu, yine cevaplayalim;
    -kronik sorun yok,
    -takilma-donma yok,
    -internet,video gayet guzel,
    -googleplay de bi sikinti yok ama cogu tabletteki gibi bunda da gameloft problemi var, build.prop dosyasi ayarlarini degistirip halledebilen varsa bize de anlatirlarsa sevinirim,
    -malzeme kalitesi bi ipad degil tabiki ama cin malina gore bence gayet tatmin edici,herhangi bi yerinde yamukluk egrilik yok, baska tabletlerdeki gibi cerceveye bastirinca icine gocme vs de yok.. aslinda simdi dusununce ipad'in kasasisin bundan ne kadar farki var ki:-) evet bunun tuslari basit gozukuyor sadece, biraz daha ince olabilirmis en azindan power tusu..

Bir de kamerasinin autofocus ozelligi yok,varsa da ben bulamadim.. Olsaydi fena olmazdi bence..

Çok teşekkürler ilgine ve cevap veren diğer arkadaşlara..
    Hızlıal sitesinden avea kampayasıyla aldım, kargoya verilmiş...
    Kullandıktan sonra sorusu olan arkadaşlara yardımcı olmaya çalışırım..

Rica ederim, hayirli olsun gule gule kullan..

• bir kullanıcı iu ürünle ilgili bir video çekip koysa çok sevaba girecek gerçekten yaaaaaaa:)
  • Çin'den 10.1" Ramos W30, 10" Cube U30GT, 8" Hyundai Rock x, 9.7" Cube U9GT5, 9.7" Pipo Max M1 ve 9.7" CHUWI V99 modellerinden hangisi getirteyim diye yaklaşık 1 haftadır araştırıp taraştırırken nihayet Artes'in bu modeline yolum düştü. Önümüzdeki günlerde kullanıcı yorumlarını bir görelim ona göre karar veririz artık. Hatta bir de şu konuyu açtım:

http://forum.donanimhaber.com/m_68946420/mpage_1/f_/key_//tm.htm#69043552

Öncelikle kullanıcılara birkaç sorum var. Cevaplayabilirlerse çok memnun olurum:

1) D9702'de Flash Player yüklü mü? Yani mesela zahmet olmazsa, bizim evdeki çocukların sıkça girdiği "www.tipeez.com" adlı oyun sitesine bir girip bakabilir misiniz, oyunlar açılıyor mu? Hepsi rahat oynanıyor mu? Daha önce Ramos W30 için yazıştığım bir yetkili bana, Jelly Bean işletim sisteminde flash olmadığı için tipeez'deki oyunların oynanamayacağını, "Android 4.0 ICS" yüklenmesi gerektiğini söylemişti. Bu uygulamayı bu tablete indirip yüklemek gerekiyor mu?

2) Yine bizim çocuklar diyelimki ödev için internetten word'e bazı şeyler indirdiler. Daha sonra yazıcının kablosunu tablete bağlayıp çıktı alacaklar. Bu mümkün mü? Yani normal usb girişi yok bu tablette. Bu durumda yazıcıyı OTG kablosu ile bağlayınca otomatik olarak yazıcıyı tanır mı? (HP Officejet 4500)

3) 720p veya 1080p HD film seyredeceğiz diyelim. (3D filmleri gösteremiyordur değil mi?) Filmler 16:9 oranında olduğu için, bu tablette aşağıdan-yukarıdan siyah şerit halinde boşluk kalıyor mu? Bir deneyebilir misiniz?

4) Yine film ve oyun sırasında tableti hdmi kablosuyla Lcd'ye bağlasak, bütün görüntü ve ses bu kablo ile olduğu gibi ekrana aynı canlılıkta ve takılma olmaksızın aktarılabiliyor mu?

Ben alırsam şu siteden alacağım, daha önce alışveriş yaptım, bilginiz olsun:
    http://www.webdenal.com/artes-d9702-siyah_500099.html

Yanına da Bimeks'te bizzat elime alıp kontrol ettiğim şu bluetooth lastik klavyeli kılıfı satın alacağım:
    http://www.bimeks.com.tr/urun/125688/greentech-gt-tk07-bluetooth-klavyeli-ipad-kilifi.aspx#specs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi franko -- 12 Aralık 2012; 1:04:38 >

• Arkadaslar ürüne olan yogun ilginizden dolayı öncelikle hepinize cok teşekkür ederiz. Ürünü satinalmak isteyen kullanıcılarımıza acele etmelerini tavsiye ederiz. Çünkü ürünler cok az miktarlarda stokta kaldı yeni ürünler yaklaşık 60 gun sonra stoklarımıza girecek.
    Bu arada ARTES olarak ünlü Fransız markası olan ARCHOS markasının Turkiye Distrubutoru oldugumuzuda sizinle paylaşmak isteriz . Bu ürünler ilgili teknik destekte firmamız tarafından verilecektir

Hepsiburada.com/Archos ilk gelen urunumuz 101xs ürününu inceleyebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Artesteknik -- 12 Aralık 2012; 1:29:05 >

• Şu tabletin aynısının 7" olanı olsaydı da dünyanın sonu gelmeden ben de bir tablet sahibi olaydım keşke :)
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.