Şimdi Ara

Renault OYAK Kampanyası Fiyatları (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.106
Cevap
23
Favori
191.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Iconda hem CD calar hem usb mi var ?? süper oyleyse..
  • arkadaşlar yakşamlar ups arkadaşım beyaz fluence icon varsa fotograflayabilirmisin teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ups_2003

megane icon ve touch iç fotoları;

görünenin dışında vereceğim detaylar;
    *icon'da mp3 girişi teyp üstünde,touch'da alt tarafta konsola ayrıca yapıştırılmış.
    *koltuklar icon'da ortada kumaş parça kalan heryer deri,touch'da full kumaş
    *touch'da tek bardaklık vardı ama o benim baktığım arabaya has birşey olabilir.

Renault OYAK Kampanyası Fiyatları

İyi akşamlar; forumda yeniyim modelleri inceledim fakat aklıma takılan bir soru var touch modelinde dijital klima var fakat cruze control yok, ıconda navigasyon göstergesi yok, touch modelinde var, önceki sayfalarda ekipman 1 olarak belirttiğiniz (Joy) paket olduğunu tahmin ediyorum. Manuel viteste cruze control, elektronik kadran ayrıca el freninin altında bir düğme var (Ne olduğu hakkında tahminim yok) Sizden isteğim eğer şayet olursa Megane joy, touch ve ıcon modellerinden iç ve dış fotoğraflarını çekerseniz forumda bulunan diğer arkadaşların aklında soru kalmıyacaktır diye düşünüyorum.

Bu resimlere bakarak benim tahminlerim, bu araçların yurtdışına gidecek olduğu kanısındayım. Uygulanan iyileştirmeler paketlere (Joyi touch ve ıcon) uymuyor.

Herkeze iyi forumlar...

• quote:

Orijinalden alıntı: cbozan

quote:

Orijinalden alıntı: ups_2003

megane icon ve touch iç fotoları;

görünenin dışında vereceğim detaylar;
    *icon'da mp3 girişi teyp üstünde,touch'da alt tarafta konsola ayrıca yapıştırılmış.
    *koltuklar icon'da ortada kumaş parça kalan heryer deri,touch'da full kumaş
    *touch'da tek bardaklık vardı ama o benim baktığım arabaya has birşey olabilir.

İyi akşamlar; forumda yeniyim modelleri inceledim fakat aklıma takılan bir soru var touch modelinde dijital klima var fakat cruze control yok, ıconda navigasyon göstergesi yok, touch modelinde var, önceki sayfalarda ekipman 1 olarak belirttiğiniz (Joy) paket olduğunu tahmin ediyorum. Manuel viteste cruze control, elektronik kadran ayrıca el freninin altında bir düğme var (Ne olduğu hakkında tahminim yok) Sizden isteğim eğer şayet olursa Megane joy, touch ve ıcon modellerinden iç ve dış fotoğraflarını çekerseniz forumda bulunan diğer arkadaşların aklında soru kalmıyacaktır diye düşünüyorum.

Bu resimlere bakarak benim tahminlerim, bu araçların yurtdışına gidecek olduğu kanısındayım. Uygulanan iyileştirmeler paketlere (Joyi touch ve ıcon) uymuyor.

Herkeze iyi forumlar...

Resim lerin olduğu modeller oyak kampanyasi dahil olmayan versiyonları. Yani büyük ihtimalle bayii satisi. Bugün eklenen resimlerden el freni elektronik olan kesinlikle icon modeli. Fakat diğeri de kesinlikle joy. Joy modelinde istenildiğinde navigasyon deri direksiyon digital klima gibi donanım lari sipariş verebilirsiniz ancak joy modeline hız sabitleyici ekletemezsiniz. Bu sebeble resim joy modeli. Touch larda hız sabitleyici direksiyon a entegre. Iyi geceler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Renault Maise mail attım ve cavabı; 2013 model yeri araçlar şubat gibi gelecekler, ancak fiyatlar şuan daha uygun araç alımı düşünürseniz şimdiki fırsatları kullanmanızı tavsiye ederim. Ocak ayı ile birlikte araçlar 2 – 3 bin lira zam gelecek bunu değerlendirmenizi tavsiye ederim iyi günler.
  • arkadaşlar yakşamlar yeni fluence bu resimlerden hangisi olcak acaba bilen varmı?inşallah rengi beyaz olandan olur...

• quote:

Orijinalden alıntı: pilot0018

arkadaşlar yakşamlar yeni fluence bu resimlerden hangisi olcak acaba bilen varmı?inşallah rengi beyaz olandan olur...

• Renault'ların bu yeni amblemi büyük yapma modası bence çok kötü duruyor.Izgara geniş olsa sırıtmaz ama böyle dar ızgara büyük amblem bence çok antipatik duruyor.Clio mesela çok yakışıklı araba olmuş ama işte amblem çok sırıtıyor
  • Arkadaslar, Renault'un kendi sitesinde bizim OYAK'tan siparis verdigimiz araclarin tanitimi ne zaman yapilacak. yani megane ICON vs..
    Fiyat listesi var ama, ozellikler kismi vs.. 2012 meganelarin.

Bilginiz var mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: [escobar]

Arkadaslar, Renault'un kendi sitesinde bizim OYAK'tan siparis verdigimiz araclarin tanitimi ne zaman yapilacak. yani megane ICON vs..
    Fiyat listesi var ama, ozellikler kismi vs.. 2012 meganelarin.

Bilginiz var mi ?

Renault müşteri hizmetlerinin bile haberi yok.
  • Arkadaşlar bu sene araba alan bir oyak üyesi ne kadar zaman sonra arabasını satabilr? seneye yine kampanyadan faydalanabilir mi? Acil cevap bekliyorum teşekkürler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: needacar

Arkadaşlar bu sene araba alan bir oyak üyesi ne kadar zaman sonra arabasını satabilr? seneye yine kampanyadan faydalanabilir mi? Acil cevap bekliyorum teşekkürler..

1 sene sonra tekrar faydalanabilirsiniz kampanyadan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhan3505

quote:

Orijinalden alıntı: needacar

Arkadaşlar bu sene araba alan bir oyak üyesi ne kadar zaman sonra arabasını satabilr? seneye yine kampanyadan faydalanabilir mi? Acil cevap bekliyorum teşekkürler..

1 sene sonra tekrar faydalanabilirsiniz kampanyadan.

Fatura tarihinden itibaren 1 sene yararlanılmaz olduğu için ve fatura tarihiniz en erken 2013 Subat olacağından önümüzdeki senede kasım ayında kampanya olacağından yaralanamazsınız..
    Kısaca sistem al-sata izin vermiyor...
    2014 Kasımda size iyi şanşlar..
  • ups_2003 HABERLERİNİ BEKLİYORUZ
  • bugün megane hb icon cvt siparişi verdim. ocak ilk haftası teslim fiyat 43.700 kredi 48 ay 0.84 (arabanın model yılı 2012 gözüküyor ancak henuz araç gelmedi)
  • quote:

Orijinalden alıntı: erol_fuat

bugün megane hb icon cvt siparişi verdim. ocak ilk haftası teslim fiyat 43.700 kredi 48 ay 0.84 (arabanın model yılı 2012 gözüküyor ancak henuz araç gelmedi)

kardeşim hayırlı uğurlu olsun. cok iyi almişsın. oyakta da 43200 zaten. ama 2013 model tabi. ne kadar kredi çektin peki. bir de emin misin cvt olduğuna.
  • Başlık dikkatimi çekti de kısa bi soru sorayım bende, bilen varsa cevap verirse sevinirim. Ben şu ande asker öğretmenim ve kağıt üzerinde asteğmen görünüyorum aldığım maaştada oyak kesintisi var ve ben bu kampanyadan faydalanabilirmiyim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: style406

Başlık dikkatimi çekti de kısa bi soru sorayım bende, bilen varsa cevap verirse sevinirim. Ben şu ande asker öğretmenim ve kağıt üzerinde asteğmen görünüyorum aldığım maaştada oyak kesintisi var ve ben bu kampanyadan faydalanabilirmiyim :)

sayın asteğmen sorununuz cevabını tamamen bilmiyorum ama kampanya tarihleri bittiğinden zaten artık faydalanamasınız..
    Mantık olarak kesinti varsa faydalananız gerekir..Ama askeriye de mantık omaz faydalanamazsınzı bence..
    Bildiğim kadarıyla asteğmenlik bitiminde kesilen parayı oyaktan talep edebiliyorsunuz..Asteğmenler üye statusu olarakfarklı olabilir..Yararlanamamanız yüksek ihtimal..

• quote:

Orijinalden alıntı: ayslhsyn2861

quote:

Orijinalden alıntı: erol_fuat

bugün megane hb icon cvt siparişi verdim. ocak ilk haftası teslim fiyat 43.700 kredi 48 ay 0.84 (arabanın model yılı 2012 gözüküyor ancak henuz araç gelmedi)

kardeşim hayırlı uğurlu olsun. cok iyi almişsın. oyakta da 43200 zaten. ama 2013 model tabi. ne kadar kredi çektin peki. bir de emin misin cvt olduğuna.

2012 ve cvt icon? bva pr olmasın? Veya 2013 olmasın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: style406

Başlık dikkatimi çekti de kısa bi soru sorayım bende, bilen varsa cevap verirse sevinirim. Ben şu ande asker öğretmenim ve kağıt üzerinde asteğmen görünüyorum aldığım maaştada oyak kesintisi var ve ben bu kampanyadan faydalanabilirmiyim :)

asteğmenler oyak geçici üyesidir, bol bol para kesilir ama ne birikim olur ne de kampanyalardan faydalanabilirler

kesin bilgidir
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.