Şimdi Ara

Tabletlerde internet bağlantısı kaç şekilde mevcut?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
31.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir tabletle kaç şekilde internete bağlanabiliriz.Bildiğim kadarıyla simkart takılabilen tablet bir tek ipadler var.Eee peki diğerlerinde internete nasıl bağlanılıyor?Misal şu üründe 3G var yazıyor ama nasıl bağlanıyor?
    http://www.indirdik.com/Hi-Level-T701-7-Inch-Tablet-16-GB-Android-4-0-Kapasitif

Bir diğer sorumda tabletler nasıl taşınıyor.Mesela cep telefonumuzu cebimizde taşırız , peki tableti nasıl taşıyıcaz?Yani bir tablet alsam nasıl taşıycam diye düşündüm işin içinden çıkamadım.Elimde taşısam olmaz , sırf onun için çanta taşısam olmaz.

• ramazandeveli kullanıcısına yanıt
    Yurtdışında neler var diye bir ara bakmıştım ben de... Aklımda şu an pek fazla model yok.
    Türkiye'de konuşma özelliği olan 7 inç Huawei Media Pad 7 Youth var. Pili 4100 mAh, tek sorunu bence kendi ahizesi olmaması, kulaklığa ihtiyaç var, aslında ilgili konuda bir arkadaş kulaklıksız da nasıl hoparlörden çıkmadan konuşulur diye bir çözüm önermişti.

Ainol novo 7 Numy ax1 diye bir tablet var çift sim kartlı. Türkiye'de bayram sonrası satışa sunulacak. Tek eksisi 3000 mAh pili ama 4 saat internette dolaşırsın gibime geliyor.

Bir de Cube Talk 79 U55GT diye bir modeli cube Türkiye yakında satışa sunacak. 7.9 inç bir tablet. Siz 7 istiyorsunuz uyar mı bilmiyorum...

Bir de freelander px1 ve px2 diye iki tablet daha var. px1'de android+windows çalışıyor diye hatırlıyorum ama tam emin değilim. Aslında 2 model tıpatıp aynı farkları ne bilmiyorum.
    Şurada ikisinin karşılaştırmasını yapan bir video var. px1 vs px2

• quote:

Orijinalden alıntı: acer_sahibi77

Yurtdışında neler var diye bir ara bakmıştım ben de... Aklımda şu an pek fazla model yok.
    Türkiye'de konuşma özelliği olan 7 inç Huawei Media Pad 7 Youth var. Pili 4100 mAh, tek sorunu bence kendi ahizesi olmaması, kulaklığa ihtiyaç var, aslında ilgili konuda bir arkadaş kulaklıksız da nasıl hoparlörden çıkmadan konuşulur diye bir çözüm önermişti.

Ainol novo 7 Numy ax1 diye bir tablet var çift sim kartlı. Türkiye'de bayram sonrası satışa sunulacak. Tek eksisi 3000 mAh pili ama 4 saat internette dolaşırsın gibime geliyor.

Bir de Cube Talk 79 U55GT diye bir modeli cube Türkiye yakında satışa sunacak. 7.9 inç bir tablet. Siz 7 istiyorsunuz uyar mı bilmiyorum...

Bir de freelander px1 ve px2 diye iki tablet daha var. px1'de android+windows çalışıyor diye hatırlıyorum ama tam emin değilim. Aslında 2 model tıpatıp aynı farkları ne bilmiyorum.
    Şurada ikisinin karşılaştırmasını yapan bir video var. px1 vs px2

http://forum.donanimhaber.com/m_80953173/mpage_3/f_//tm.htm#82489734
    yukarıdaki sayfayı okudum sizin de net ilginiz ve diğer kullanıcıların yorumları ile blur üstadında tavsiyeleri hep aynı eksende ben bu aleti alacağım..cevaplama nezaketi gösterdiniz çok teşekkür ederim.saygılarımla

• ibrahimuzum1 İ kullanıcısına yanıt
    www.ainol.com.tr
    www.ainol.com.tr/Tr/Urunlerimiz.aspx?Urun=Ainol-Numy-3G-AX1
    Ainol Novo Numy AX1 özelliklerini okuyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaliope -- 14 Ekim 2013; 13:48:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.