Şimdi Ara

[PS3] PES 2013 ONLİNE MASTER LİG ANA KONU (427. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.490
Cevap
40
Favori
477.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 425426427428429
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kahramanata-kocaelispor

quote:

Orijinalden alıntı: apparick

quote:

Orijinalden alıntı: erc079

quote:

vavv nezaket derecem AAA oldu
    allaha şükür hile yapmayıda bilmiyorum
    ama karşımdakilerin 10 maçın en aza 2 si kopartıyor demekki o kopartmalar beni etkilemiyormuş
    yoksa aaa olmazdı bence

Kardes tebrıkler.Benımde AA ve AAA olmasını cok ıstıyorum ama daha olmadı.Konamının bu kadar rezıl bır oyun cıkardıgı senede AAA faır play e sahıp olmak benım gozumde onlıne da 1000 puanla 1. olmaktan cok daha ıyı.

teşekkürlerde dün gece gene aa ya düştü bende anlamadım 5 -6 saat sürdü aaa

Dostum A, AA ve AAA ara sıra gidip gidip geliyor :)

ben dün bir maça girdim AA, sonra o maç bitiyor ardından bir maça daha giriyorum A oluyor...

Bu bir kaç defa denk geldi bana...

eee sen AAA için kaç maç yaptın, 2000 oldu mu, çünkü benim A idi 900 maçtan sonra AA oldu birden...

şuan 1170 maç yapmışım ancak fair playde sıkıntı var yada ben göremyorum fair play sayısı hep 0 sıfır gözüküyor
    galibiyet oranı % 52,4
    takım değeri
    1,104,000 euro
    takım gücü 937
    puan 672
    dün messiyide kattım takıma
    messi hakkında söylenenlere katılmıyorum orta sahadan alıp hiç koşmadan ipe diziyor resmen
    o nasıl bir dönüşlerdir anlamadım felaket adam
  • eTLStyLe bak sen ya, ne yüzsüz adam çıktı...

"o hile yapanların sülalesini .............. az önce 11binlik özel maçta kadirjan nickli şerefsiz 2-0 ben öndeyken kopardı bu adam denk gelirse maçı bitirin direk engelliler listesine ekleyin. "

diye yorum yapıyor adam, hemde hile yapıyor ya,

ne yaman çelişki arkadaş...
  • eTLStyLe, hem

"Sonuna kadar haklısın abi bu hileciler bıktırdı beni konaminin acilen bir çözüm yolu bulması lazım."

diyorsun, hemde kendin hile yapıyorsun, ama yabancılara
  • quote:

eTLStyLe, hem

"Sonuna kadar haklısın abi bu hileciler bıktırdı beni konaminin acilen bir çözüm yolu bulması lazım."

bu işin bence yabancısı türkü yok zaten oynadığımızın çoğu yabancı geliyor
    sadece biraz sabır ve saygı gerekli
    hile yapanlara söyliceğim sadece
  • quote:

Orijinalden alıntı: nxplay

arkadaşlar yeni başlayanlar için ucuz ama etkili sağ kanat ve sol kanat söylermisiniz?
    van der mirch gibi ucuz ama etkili.

Biabiany ve mphela'yı almalısın...

Kadronda hep tutarsın zaten...

Bende 600 küsür milyon para var ama hala biabiany kadromda...

Ayrıca doumbia iyi bir alternatif olacaktır...
  • quote:

quote:

eTLStyLe, hem

bu işin bence yabancısı türkü yok zaten oynadığımızın çoğu yabancı geliyor
    sadece biraz sabır ve saygı gerekli
    hile yapanlara söyliceğim sadece

BRAVO
  • quote:

arkadaşlar FİFA ile ilgili bir yorum duymak istemiyorum,

hileyle hurdayla ilgili de bir şey duymak istemiyorum...

burası pes başlığı ve analig online başlığı,

bana taktik önerin, adam önerin,

yeni bir defans tekniği, forvet tekniği önerin,

bilinmedik bir şey önerin...

hocam lütfen bu forumda şöyle şunu duymak istemiyorum, bunu duymak isteemiyorum gibi şeyler söyleme.
    sonra adama derlerki ''sen kimsin?'' derler. biraz antipatik kaçıyo.
    herkez herşeyi konuşabilir. sonuçta konuşuyoruz tartışıyoruz. oyunun çıktğı zaten nerdeyse 6 ay olucak.
    taktikte konuşulur, oyuncuda konuşulur, koparma olayıda konuşulur
    fifa'da hile yok, bizde niye var konuşulmuş. çokmu kötü bişey yapılmış.
    insanlar taktik, oyuncu dışında şikayetlerinide burada birbirleriyle paylaşıyo. gayet normal yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: shark035

quote:

Orijinalden alıntı: W.Shakespeare

quote:

Orijinalden alıntı: shark035

quote:

Orijinalden alıntı: W.Shakespeare

Arkadaşlar, geçen salı günü ana lig online da sıralamaya girdim 15-20 kişi var, sanırım önümüzdeki salı günü bitecek. Büyük ödül falan yazıyor ama nedir bu büyük ödül acaba belli mı?

sanırım r1 e bastığında gösteriyor kaç para vereceği ben 2 haftadır alıyorum :D 6m gibi falan olması lazım

Büyük ödül bölgesinde 3 kullanıcı var. Peki büyük ödül bu üç kişiye mı veriliyor yoksa yalnızca birinciye mi veriliyor. Birinci arayı bayağı açti da:)

sırana göre alıyorsun parayı mesela 1. 6250 2. 5650 3.5250 bunlar büyük ödül bölgesi daha sonrakiler 2.5 tan falan başlıyor
    şuan benım klasmanda 2 kişi büyük ödül alacak inş onlardan biri ben olacağım yine :D

Arkadaş büyük ödül diye kendini kasıp durduğun para 6250€ yani bir 2 maç kazansan zaten bu parayı alıyorsun...

Bir de onca zamanını harcıyorsun... Zaman değerli, oyununu oyna tabiki ama herşey pes değil...
  • quote:

quote:

hocam lütfen bu forumda şöyle şunu duymak istemiyorum, bunu duymak isteemiyorum gibi şeyler söyleme.
    herkez herşeyi konuşabilir. sonuçta konuşuyoruz tartışıyoruz. oyunun çıktğı zaten nerdeyse 6 ay olucak.
    insanlar taktik, oyuncu dışında şikayetlerinide burada birbirleriyle paylaşıyo. gayet normal yani

haklısın hocam,

ama sende biraz hak ver bana bu forma haftada bir girip,

transfer yapan adam alan, taktik arayan, sorununu çözen insanlar var, yada çok acil yardım isteyenler var,

bu arkadaşlara yardım edilmiyor, boş boş PES 2013 ANALİG ONLİNE konu başlığı ile alakasız şeyler sayfalarca tartışılıyor...

ama kimseye ne yapılmaması gerektiğini tabi ki söyleyemem,

benimkisi sadece bir sitemdi...

zaten bundan sonra da bu formda,

"PES 2013 ANALİG ONLİNE" konusu dışındaki hiç bir yazıya yorum yapmıcam, cevap atmıcam,

yok FİFA, yok hile, yok hurda, yok lag, yok küfür hiçbiri beni ilgilendirmiyor.

herkes hak ettiği şeylerle karşılaşır bu hayatta...
  • quote:

quote:

quote:

haklısın hocam,

transfer yapan adam alan, taktik arayan, sorununu çözen insanlar var, yada çok acil yardım isteyenler var,

bu arkadaşlara yardım edilmiyor, boş boş PES 2013 ANALİG ONLİNE konu başlığı ile alakasız şeyler sayfalarca tartışılıyor...

"PES 2013 ANALİG ONLİNE" konusu dışındaki hiç bir yazıya yorum yapmıcam, cevap atmıcam,

Çok güzel diyorsun da;

PES 2013 Ana Lig Online, o duymak istemediğin HİLE yüzünden oynanamaz hale geldi...

Yani o HİLE bu oyunun parçası oldu artık...

İnsanlar keyfinden burada hile hurda konuşmuyor...

Engellemenin yolu nedir, kim hilecidir onu tartışıyor...

Neden peki?

Sırf şu hile denen melanetten kurtulup daha keyifli oyun oynayabilmek için...

Önceden bizim burada tartıştıklarımız, ucuz ama etkili oyuncular, taktikler, taktiksel değerler, oyuncuların özellikleri, hücum defans düzeyleri, oyun içi değişiklikler falandı... Bunları da sırf daha fazla keyif almak için konuşuyorduk...

HİLE o zamanda vardı ama böyle eşleştiklerinin %70'i hileci gelmiyordu... Toplam 1500 maç yapıyordun sene boyu, hepi topu 50 hileci ancak geliyordu... Ama şimdi 1500 maç yapsan 800'ü hileci...

Buna KONAMI müsaade ediyor ve biz KONAMI kullanıcılarına da HİLE konuşmak düşüyor...

Bundan 2 ay öncede burada sunucu sorunları konuşuluyordu... Herkes tekniği taktiği bırakıp sunucuyu konuştu... Neden? Çünkü sunucu sorunu yüzünden oyun oynanamaz haldeydi... Şimdi de hile yüzünden aynı durum var... Ve çare yok...

İnsanlar sorunları neyse onu konuşur, bunu engelleyemezsin, değiştiremezsin...

Haklısın, gönül ister ki burada senin dediklerin konuşulsun sadece ama ortada da bir gerçek var...
  • quote:

Arkadaşım bu forum senin duymak yada okumak istediğin şeyler için değil. Burası herkese açık bir forum. Yorumlarıma bakarsan taktik, ipucu, oyunla ilgili görüşlerim vs. bir çok şey paylaştım. O yüzden biraz daha seviyeli olalım çünkü son günlerde yapılan yorumlar çok gereksiz. Ve forumun tadını kaçırıyor.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: erc079

quote:

vavv nezaket derecem AAA oldu
    allaha şükür hile yapmayıda bilmiyorum
    ama karşımdakilerin 10 maçın en aza 2 si kopartıyor demekki o kopartmalar beni etkilemiyormuş
    yoksa aaa olmazdı bence

Kardes tebrıkler.Benımde AA ve AAA olmasını cok ıstıyorum ama daha olmadı.Konamının bu kadar rezıl bır oyun cıkardıgı senede AAA faır play e sahıp olmak benım gozumde onlıne da 1000 puanla 1. olmaktan cok daha ıyı.

teşekkürlerde dün gece gene aa ya düştü bende anlamadım 5 -6 saat sürdü aaa

Dostum A, AA ve AAA ara sıra gidip gidip geliyor :)

ben dün bir maça girdim AA, sonra o maç bitiyor ardından bir maça daha giriyorum A oluyor...

Bu bir kaç defa denk geldi bana...

eee sen AAA için kaç maç yaptın, 2000 oldu mu, çünkü benim A idi 900 maçtan sonra AA oldu birden...

şuan 1170 maç yapmışım ancak fair playde sıkıntı var yada ben göremyorum fair play sayısı hep 0 sıfır gözüküyor
    galibiyet oranı % 52,4
    takım değeri
    1,104,000 euro
    takım gücü 937
    puan 672
    dün messiyide kattım takıma
    messi hakkında söylenenlere katılmıyorum orta sahadan alıp hiç koşmadan ipe diziyor resmen
    o nasıl bir dönüşlerdir anlamadım felaket adam

messi oyunda çok iyi. ama oynayanların %90'ı uzun top atıp tazı gibi koşmasını bekledikleri için umduklarını bulamıyor. messinin topsuz koşuları yavaş ama top ile tutulması imkansız tabii iyi bir bilek oyuncusu iseniz!
  • herkeze selam

20 gündür ps3 platformunda pes12 oynadım..üstelik aktif kullanıcı sayısı 790 ları yazdıgını gördüm..20 günde 360 mac yapmışım ama pc platformundaki gibi bağlantı kalitesi yüzünden mac oynanmamış sayılmadı hiç hile yapana rastlamadım..forum kullanıcılarını okudukca pes13 de öyle deil heralde ps3 platformunda üşenmeden nasıl hile acıyor millet anlamadım adam aynı anda hem masa üstü yada laptop hem ps3 mü çalıştırıyor yenilirsem müdahale edeyim diye anlamadım...pes13 alcaktım 12 demi kalsam anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zannaks1905 -- 7 Ocak 2013; 14:00:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

haklısın hocam,

en iyisini yaparsın hocam,
    boşver sen taktiğini ver, tüyolarını ver.
    sadece insanlar bazen hile yapıldığı zaman mesela özel maç 12milyon
    bir oyuncu hedeflemişsin alıcaksın. kazanırsan alıyosun. kazanamazsan en az 6,7 maç kazanman lazım. kontratlar geliyo.
    bileğinin hakkıyla yeniyosun pat koparıyo. bütün heyecanın bütün motivasyonun gidiyo.
    bi yarım saat bir saat en az maç yapmıyorum bir daha.
    insan kızıyo paylaşası geliyo. e kime anlatıcaksın içeride annene babana anlatıcak halin yok ya.
    burdaki oyuncularla paylaşıyosun bazen. adı üzerinde forum. paylaşım sitesi
    zaten genelde taktik ve oyuncu hep konuşuluyo. oyzden dedim
    elimde kara liste oluştu resmen kim hileci çoğunu tanıyorum artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: zerk_07

korkmaya başladım o da neyin nesi arkadaş !
  • quote:

Orijinalden alıntı: zannaks1905

herkeze selam

20 gündür ps3 platformunda pes12 oynadım..üstelik aktif kullanıcı sayısı 790 ları yazdıgını gördüm..20 günde 360 mac yapmışım ama pc platformundaki gibi bağlantı kalitesi yüzünden mac oynanmamış sayılmadı hiç hile yapana rastlamadım..forum kullanıcılarını okudukca pes13 de öyle deil heralde ps3 platformunda üşenmeden nasıl hile acıyor millet anlamadım adam aynı anda hem masa üstü yada laptop hem ps3 mü çalıştırıyor yenilirsem müdahale edeyim diye anlamadım...pes13 alcaktım 12 demi kalsam anlamadım

pes12 çok daha zevkliydi kesinlikle hile bu kadar yaygın değildi. geçen yıl uzun top yerine sıfıra inip üç kere ortaya basma modası vardı ama o da bu yılki kadar rahatsız edici değildi. uzun lafın kısası bu yıl konami online'da çuvalladı!

• adam resimde görüldügü gibi gezziyor sahada,cep telden cekdim ama,,bu adam mac boyunca sahanın içinde gezdi..iddalı mac oldugundan iptalde etmedik,90 dkkayı bu adamla,bi okalede bi bu kalede,sagda solda gezerken gördük:)birkaç kezde videosunu cekmişdi serberst vurus 30 mtre ama top penaltıda duruyor:)vurdum gol oldu adam 30 mtre geride bekliyor ama:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: zerk_07

adam resimde görüldügü gibi gezziyor sahada,cep telden cekdim ama,,bu adam mac boyunca sahanın içinde gezdi..iddalı mac oldugundan iptalde etmedik,90 dkkayı bu adamla,bi okalede bi bu kalede,sagda solda gezerken gördük:)birkaç kezde videosunu cekmişdi serberst vurus 30 mtre ama top penaltıda duruyor:)vurdum gol oldu adam 30 mtre geride bekliyor ama:)

çok garip ben daha öncesinde böyle bişey yaşamadım
  • FIFA'da hile oluyor mu sorusunun cevabını FIFA'cıların forumunda aldım ve kahroldum. PS3 platformunda hile olmaz arada bir server'dan kaynaklı kopmalar olurmuş. PSnin çıktığı ilk günden beri şu oyunu oynamıyor olsam dakika düşünmeyeceğim. Ama yılların alışkanlığı var. Ne kadar hile ve hurda olsada bu oyun bir kere kanımıza işlemiş. Önümüzdeki yıl ikisinide alıp arkadaşlarla PES online olarakta FIFAyı deneyeceğim. Çünkü KONAMIye attığım onca mesaja verilen cevaplardan anladığım kadarıyla hileye çözüm bulmak gibi bir düşünceleri yok.
  • 
Sayfa: önceki 425426427428429
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.