Şimdi Ara

BİR SOLUKTA OKUNACAK KİTAP BİLEN !!! (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
228
Cevap
0
Favori
23.666
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dönüşüm

Bıktım kitap okumaktan...................................

Yorumumu geri alıyorum bir anlık sıkıntı içinde yazmıştım.
    Bir çırpıda okuduğum kitaplar nelerdir yazayım.

Metal Fırtına serisi ( Orkun Uçarın yazdıkları -4 kitap-) ( herkes eleştiriyor nedense ama ben çok beğendim )
    Elif Şafak - Aşk ( sakın romantizm felan sanmayın alakası yok Şems ve Mevlananın hikayesi )
    Nietzsche Ağladığında - Irvin Yalom (muhteşem bir kitaptır )
    Cep - Stephen KinG ( bunu okuyun )
    Dijital Kale - Dan Brown ( bu adamı sevmem nedense ama güzel kitap yazıyor )
    Fedailerin Kalesi Alamut - Wladimir Bartol ( 10 numara bir kitap mutlaka okuyun bu arada hammerdown saol )
    İnsan ne ile Yaşar ? - Tolstoy ( Bu adam muhteşem yazıyor )
    Olasılıksız - Adam Fawer ( kitap okumaya muhteşem bir başlangıç )
    Kızıl Nehirler - Jean Cristophie Grange (polisiyeye güzel bir başlangıç )
    Harlan Coben - Asla Vazgeçme ( bu adam çok iyi yazıyor )
    Daha sayamadığım bir sürü kitap...

Kitap okuyan kişi özeldir yaşadığı toplulukta hemen belli eder kendini ama sakın felsefeye fazla girmeyin benim gibi hayatın bir amacı olmadığını düşünürsünüz ve çok sıkılırsınız.Özellikle Oğuz Atay okuyun ama bu muhteşem yazarın kitaplarını okurken psikolojinizin bozulmamasına dikkat edin.

@Burock : O kitap elime geçti ama okuyamadım fırsat bulursam okuyacağım.

• Adam Fawer-Olasılıksız
    Adam Fawer-Empati
    Dan Brown-Da Vinci Şifresi

• Agatha Christie 10 küçük zenci'yi öneririm.
  • Şiddetle greg loomis
  • şu zamana kadar tarih kitapları arasında okuyupta en çok etkilendiğim kitap.İŞGAL VE DİRENİŞ 1919 VE BUGÜN (hulki cevizoğlu).bir solukta okuyacağınız bir kitap. yunanlıların ve diğer işgal kuvvetlerinin yaptıkları zulümleri resimleri ile sunan bir kitap.Bu kitabı okuyunca moraliniz bozulup sinir sisteminiz alt üst olabilir ama bilmediğiniz bir çok şeyi nelere karşı mücadele ettiğimizi öğreneceksiniz.Okumayanlara ŞİDDETLE tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi renegade53 -- 26 Haziran 2010; 14:32:04 >
  • Haçın Şifresi , Ejderha Dövmeli Kız , Duma Adası , Kehribar Odası , Olasılıksız

Özellikle Kehribar Odası ve Haçın Şifresi ' ni tavsiye ediyorum size
  • Ben eskiden çok kitap okurdum ama hikaye kitapları.yeniden kitap okumaya başlayacak birine Nietzsche nasıl gider biraz ağır mı kaçar nedersiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: JamesKırkRobertLars

Ben eskiden çok kitap okurdum ama hikaye kitapları.yeniden kitap okumaya başlayacak birine Nietzsche nasıl gider biraz ağır mı kaçar nedersiniz ?

Hocam Nietzche baya ağır gider o adamın kitaplarını biraz okuma alışkanlığı kazandığında oku.Zaten çoğu sözünü anlamak için 15 kez okuman gerekecek zaman kaybı olabilir.En iyisi Nietzche yi en iyi anlatan kitabı oku oda tabiki : Nietzsche Ağladığında - Irvin Yalom (MUHTEŞEM BİR KİTAP )
  • DAN BROWN SERİSİ
  • Victor Hugo - Sefiller
  • Metal Fırtına serisi Orkun Uçar'ınkini bir solukta okumuştum.Kayıp Naaş'ı özellikle.Bir de Burak Turna'nın serisi var.Onları henüz okumadım.

Yabancı yazarlardan da Tess Gerritsen ve Grange en sürükleyici yazarlardandır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi atakan1914 -- 30 Haziran 2010; 20:28:04 >
  • Jean Christophe GRANGE , Maxime CHATTAM ve Craig RUSSELL ' ın bütün eserleri sürükleyici polisiye/gerilim romanlarıdır
    Tavsiye edilir
  • Murat Menteş - Dublörün Dilemması
  • Serdar Özkan-Kayıp Gül
    Paulo Coelho-Simyacı
  • Paulo Coelho - Simyacı
  • Gogol-Palto .
  • İşgal ve Direniş-Hulki Cevizoğlu
    Şu Çılgın Türkler-Turgut Özakman
    Metal fırtına serisi-Orkun Uçar
    The Türkler-Yalçın Pekşen
    Tüh!-Metin Uca
  • İşaret , tarzına uyar mı bilmem ama 2 günümü aldı okuması
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harry Jazz

İşaret , tarzına uyar mı bilmem ama 2 günümü aldı okuması

arkadaşlar 4 yıldan beri bi konuyu nasıl açık tutmuşsunuz bilmem ama ben de yorum yazayım arkadaşın dediği işaret öyle çok ahım şahım olmasa da çok akıcı ayrıca harry potter serisi
  • Metal Fırtına - 3. Dünya Savaşı
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.