Şimdi Ara

ASUS Transformer Pad Infinity (TF700T) KULLANICILAR KULÜBÜ ###--ANA KONU--###[ANDROİD 4.2.1 JELLY BEAN] (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
368
Cevap
7
Favori
31.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: OzgurUlupinar

Şubat ayından beri istek videosu yayınlamayi düşünşüyorsunzu sizmiydiniz bilmiyorum ama yine aynı mesajı yazmışlardı biri yayınlasın artık şu videoyu ;)

Evet ben yazdım fakat istek belirtileri yoktu kimseden ses çıkmayınca erteledim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar boşta olan asus tf700t cihazımı satıyorum ilgilenen arkadaşlar pm atsın...vatandan alınma 8 ayını doldurmadı.....
  • Hocam benin android sürümüm 4.0.3 ben bunu 4.2 küsür yapmak istiyorum.fakat asıl yapcağım hakkında bir bilgim yok . kernel kod fakann nedir . asus un sitesinden i indirilip günccelencek biraz yardım edermisinz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Burally

Hocam benin android sürümüm 4.0.3 ben bunu 4.2 küsür yapmak istiyorum.fakat asıl yapcağım hakkında bir bilgim yok . kernel kod fakann nedir . asus un sitesinden i indirilip günccelencek biraz yardım edermisinz

Cihazının ayarlar bölümünden tablet hakkında kısmına gelin.En üstte yazılım güncelleme çıkacaktır. Basarak en son sürümü tabletinize indirebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @CAN@ -- 8 Temmuz 2013; 18:43:06 >
  • Herkese selamlar. Ben bu tableti hiç bir yerde bulamıyorum yahu alacağım ama ne yapacağız

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ctcanbol

Herkese selamlar. Ben bu tableti hiç bir yerde bulamıyorum yahu alacağım ama ne yapacağız

Gold teknoloji mağazasına baktınız mı? Orada vardı bir ara stokta.

• quote:

Orijinalden alıntı: @CAN@

quote:

Orijinalden alıntı: Ctcanbol

Herkese selamlar. Ben bu tableti hiç bir yerde bulamıyorum yahu alacağım ama ne yapacağız

Gold teknoloji mağazasına baktınız mı? Orada vardı bir ara stokta.

Evet hepsine baktım googleda da aradım ancak stokta hiç bir yerde bulamadım. Bilen varsa paylaşabilir mi alabileceğim bir yer

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • alimmm78 kullanıcısına yanıt
    ben yaklaşık 1 hafta 10 gun once aldım acıkcası bekledıgım performansı vermıyor , kasma sorunlarını devam edıyor performans modu bıle pek etkılemıyor
  • bende tf700t yada nexus10 almak istiyorum ama yukarıda arkadaşın dediği gibi ikisini de hiç bir yerde bulamadım sizce hangisi daha iyi olur ve nerede bulabilirim yardımcı olur musunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dctr -- 25 Temmuz 2013; 20:09:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dctr

bende tf700t yada nexus10 almak istiyorum ama yukarıda arkadaşın dediği gibi ikisini de hiç bir yerde bulamadım sizce hangisi daha iyi olur ve nerede bulabilirim yardımcı olur musunuz

Sizin kullanım şeklinize bağlı olarak değişir ama ürünler stokta yok. Asus a mesaj atabilirsiniz. Nexus 10 ilk çıktığında vardı ama şu an tek seçenek internetten sipariş vermek olur.

• Herkese iyi bayramlar.
  • Çok Teşekkürler
  • Arkadaşlar merhaba

Satınalma süresi yaklaşık 8 ay olan TF700 tabletimi satmayı planlıyorum. İlk alırken, hastanede yatacak bir sorunum vardı, orda internete bağlanır, kitap okur gibi düşünceler içindeydim. Ama o süreçten hastaneye yatmadan kurtulunca, Tablet açıkcası hiç işime yaramadan atıl hale geldi. Toplam 7-8 kere şarj edip, internete filan giirmişimdir. Alet tertemiz halde duruyor.Garantisi devam ediyor, hepsiburada dan satın alınmıştı, garantisi filan devam ediyor. bunu satıp, Samsung Mega 6,3 yada Note2 almayı planlıyorum. Bilgilerinize sunulur, herkese kolay gelsin, iyi çalışmalar...
  • evet,dock ünitesi, kılıf, bide kalem hepsi beraber
  • yok, komple satacağım..
  • Merhaba...madem dock u isteyen var..bana da tablet lazım...fiat ne diyorsunuz?? Saygılar.. 5466960032
  • musikisinas M kullanıcısına yanıt
    İşğn en zor kısmı fiyat söylemek :))) bu malzemelerin piyasası nasıl gidiyor inanın fikrim yok, bir şeyler söylerseniz, benimde fikrim olur, konuşuruz :)) iyi akşamlar...
  • isteyen olursa dock + tf700 64 gb - Haziran 2014 te garantisi bitiyor. Türkçe klavye ve Türkiye garantili. Sıfırı şu an 1850 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuncayt -- 14 Ağustos 2013; 17:53:42 >
  • 64 Gb ve klavyeli olanı 1800 TL :) kullanıcı tercihine kalmış bir durum.
  • Evet,arkadaşlar yeni bir güncelleme geldi.Sürüm 4.3 olmasada sanırım tablet ile ilgili.Hala 4.2.1 sürüm.Yenilik varsa mutlaka eklerim.

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.