Şimdi Ara

ORTA-ÜST SEVİYE İCİN KİTAPLAR GEOMETRİ-MAT ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • SLM ARKADASLAR YGS ICIN ORTA VEYA ZOR (BAŞLANGIÇ SEVİYESİ OLMASIN) MATEMATIK -GEOMETRİ KİTAP ALACAM NE ALIYIM.

NOT : MATEMATIK SADECE SORU BANKASI OLACAK (YGS)

NOT : GEOMETRİ BOL ÇÖZÜMLÜ KONU ANLATIMLI KİTAP + SORU BANKASI

SORMUŞKEN SINAVA YÖNELIK . SINAVLA ALAKASIZ SORULARI OLMAYAN GÜZEL BİR TÜRKCE SORU KİTABI DA TAVSİYE EDEBİLİRSİNİZ

CEVAPLAYANLAR İÇİN TEŞEKKÜRLERRRRRRRRRR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IstisnalarKaideyiBozmaz -- 17 Ağustos 2012; 1:24:42 >

• up
  • takip
  • mat -geo için bireyi rahatlıkla alabilirsin.türkçeyi bilmiyorum ama ben dershanenin verdiğiyle yetindim diyebilirim sayısalcı mısın?
  • mat ve geo için birey-femi alabilirsin.piyasadaki tüm türkçe sorulları malasef sınavla alakalı değil gibi.ösym'nin türkçe soruları genelde özgün sorular oluyo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hctppstat

mat -geo için bireyi rahatlıkla alabilirsin.türkçeyi bilmiyorum ama ben dershanenin verdiğiyle yetindim diyebilirim sayısalcı mısın?

teşekkürler. ewed sayısalcıyım türkçe çok kaynak var ama sürekli çözüyorum hız kazanmak için kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: wolf_555

mat ve geo için birey-femi alabilirsin.piyasadaki tüm türkçe sorulları malasef sınavla alakalı değil gibi.ösym'nin türkçe soruları genelde özgün sorular oluyo.

Merhaba bişi soracam bireyin mat ve geo için 2 türlü kitabı var biri kolay A oluyor sanırsam diğeride zor hangisini tavsiye ediyorsunuz . kolay olan cokmu basit ?
  • odtü yayıncılığın mat ve geo kitaplarını kullananlar var mı memnunlar mı
  • mat 1 için final orhan doğukan zordur türkçe için güvender iyidir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.