Şimdi Ara

Tribes Ascend (2012) [ANA KONU] + Rehber (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
786
Cevap
13
Favori
39.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 250 beleş gold isteyen oyuna kayıt oldukları mail adresini buraya girsinler. sonra kod gelecek onu oyun içinden girince beleşten gold alacaksınız bir miktar. 250 de facebook'tan gold alırsınız 500 eder ve onunla günlük indirimden bir kaç şey kapabilirsiniz

http://promoshq.wildfireapp.com/website/6/contests/284014/invites/coupon

oyun menüsünde store'a girip redeem promotion seçeneğinden kodu girebilirsiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wildlove -- 20 Ağustos 2012; 13:02:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: wildlove

250 beleş gold isteyen oyuna kayıt oldukları mail adresini buraya girsinler. sonra kod gelecek onu oyun içinden girince beleşten gold alacaksınız bir miktar. 250 de facebook'tan gold alırsınız 500 eder ve onunla günlük indirimden bir kaç şey kapabilirsiniz

oyun menüsünde store'a girip redeem promotion seçeneğinden kodu girebilirsiniz..

Hocam verdiğiniz siteyi anlamadım nerden nasıl kod alcaz ?
    Edit:1 günlük bişey miydi yoksa :(((((((((((((((((

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leetnock -- 21 Ağustos 2012; 2:15:03 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Leetnock

quote:

250 beleş gold isteyen oyuna kayıt oldukları mail adresini buraya girsinler. sonra kod gelecek onu oyun içinden girince beleşten gold alacaksınız bir miktar. 250 de facebook'tan gold alırsınız 500 eder ve onunla günlük indirimden bir kaç şey kapabilirsiniz

Hocam verdiğiniz siteyi anlamadım nerden nasıl kod alcaz ?
    Edit:1 günlük bişey miydi yoksa :(((((((((((((((((

süresi geçmiş maalesef çok kapışan oldu..

• bu arada yeni yama ve geleneksel yama videosu yayında..

bu yamada yeni oyun modu ctf blitz, 2 yeni ctf haritası, yeni technician silah ve ekipmanları ile diğer silah dengelemeleri gelmiş.. yine büyük ve iyi bir yama gibi görünüyor, işteyim şu an eve gidince akarım ortamlara..

ayrıca yeni ses paketleri var tonlarca (efsane tribes 2 sesleri bunlar)

5 male voice packs:
    Hero
    Iceman
    Rogue
    Hardcase
    Psycho
    5 female voice packs:
    Heroine
    Professional
    Cadet
    Veteran
    Amazon
    3 BioDerm voice packs
    Warrior
    Monster
    Predator

http://youtu.be/cSqyJJpUBaA

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wildlove -- 22 Ağustos 2012; 17:33:05 >

• Hocam oyunun para sistemi çok kötü geliyor ne olduğu farketmez klasslar dışında bütün itemlar çok pahalı bir item alabilmek için 1 hafta mı 2 hafta mı biriktirmek lağzım yanılıyor muyum ?
  • quote:

Hocam oyunun para sistemi çok kötü geliyor ne olduğu farketmez klasslar dışında bütün itemlar çok pahalı bir item alabilmek için 1 hafta mı 2 hafta mı biriktirmek lağzım yanılıyor muyum ?

bu accelerate yamasından önce daha da beterdi. hem o zaman üst kalite silahlar 100.000xp idi (şimdi 88.000) hem de kasması daha da işkenceydi. ha o silahlar farz değil kazanmak için. sentinel, raider, juggernaut gibi sınıflarda sırayla phase rifle-falcon, grenade launcher-nj5 ve x1lmg-disk açmak tabi sınıflara güç veriyor diğer sınıflarda öyle bir durum yok.. bu adamlar ayda veya 2 ayda bir iki kat xp haftası düzenliyorlar ve o zaman çok rahat xp kasılıyor. ben şahsen ilk döktüğüm 30 dolar paranın bir kısmına boost felan almıştım ve onunla ne var ne yok açmıştım. sonra baktım 400 saati geçiyorum hiç silaha ihtiyacım olmamasına rağmen (her şey mevcut, perkler dahil) sadece destek için bir 30 dolar daha ödedim. şimdi ise 600.000xp birikti çünkü harcayacak yer yoktu, yeni silahlar vs gelmiş bakalım technician'a uyuz olurum gerçi ama açacağım artık ama imkanı olsa da xp'lerimi booster alamayanlara dağıtsam ciddiyim, technician'a o derece uyuz olurum ve oyunun xp ile silah açma sistemi o derece yorucu. en ufak bir gold alışverişinde %50 daha fazla xp veriyor eğer buna boost da eklerseniz 3 kat fazla xp veriyor. maç başına boost ile 3000-4000 civarı alıyordum, double xp haftalarında maç başı aldığım xp 8000'lere kadar çıkıyordu..

eğer gold alma imkanınız varsa (eğer diğer oyunları orjinal alan biriyseniz, genele konuşuyorum tabi) ve tribes ascend'i sevdiyseniz bir miktar gold alıp boost yapın, geri kalan gold ile günlük indirim avlayın (%75'lere düşebiliyor skin harici itemlar, silahlar, perkler vs). benim başta 5 kuruş ödeme düşüncem yoktu ama baktım kendimi alamıyorum oyundan, alıverdim gold paketlerinden.. zerre de pişman değilim hakikaten.. keşke silah açma daha kolay olsa (sınıflar ve diğer itemlar yine o kadar pahalı değil) ama yapacak bir şey yok maalesef.

• quote:

quote:

Hocam oyunun para sistemi çok kötü geliyor ne olduğu farketmez klasslar dışında bütün itemlar çok pahalı bir item alabilmek için 1 hafta mı 2 hafta mı biriktirmek lağzım yanılıyor muyum ?

bu accelerate yamasından önce daha da beterdi. hem o zaman üst kalite silahlar 100.000xp idi (şimdi 88.000) hem de kasması daha da işkenceydi. ha o silahlar farz değil kazanmak için. sentinel, raider, juggernaut gibi sınıflarda sırayla phase rifle-falcon, grenade launcher-nj5 ve x1lmg-disk açmak tabi sınıflara güç veriyor diğer sınıflarda öyle bir durum yok.. bu adamlar ayda veya 2 ayda bir iki kat xp haftası düzenliyorlar ve o zaman çok rahat xp kasılıyor. ben şahsen ilk döktüğüm 30 dolar paranın bir kısmına boost felan almıştım ve onunla ne var ne yok açmıştım. sonra baktım 400 saati geçiyorum hiç silaha ihtiyacım olmamasına rağmen (her şey mevcut, perkler dahil) sadece destek için bir 30 dolar daha ödedim. şimdi ise 600.000xp birikti çünkü harcayacak yer yoktu, yeni silahlar vs gelmiş bakalım technician'a uyuz olurum gerçi ama açacağım artık ama imkanı olsa da xp'lerimi booster alamayanlara dağıtsam ciddiyim, technician'a o derece uyuz olurum ve oyunun xp ile silah açma sistemi o derece yorucu. en ufak bir gold alışverişinde %50 daha fazla xp veriyor eğer buna boost da eklerseniz 3 kat fazla xp veriyor. maç başına boost ile 3000-4000 civarı alıyordum, double xp haftalarında maç başı aldığım xp 8000'lere kadar çıkıyordu..

eğer gold alma imkanınız varsa (eğer diğer oyunları orjinal alan biriyseniz, genele konuşuyorum tabi) ve tribes ascend'i sevdiyseniz bir miktar gold alıp boost yapın, geri kalan gold ile günlük indirim avlayın (%75'lere düşebiliyor skin harici itemlar, silahlar, perkler vs). benim başta 5 kuruş ödeme düşüncem yoktu ama baktım kendimi alamıyorum oyundan, alıverdim gold paketlerinden.. zerre de pişman değilim hakikaten.. keşke silah açma daha kolay olsa (sınıflar ve diğer itemlar yine o kadar pahalı değil) ama yapacak bir şey yok maalesef.

Hocam var mı türkiyeden bayisi ATM den yatırmak için

• quote:

quote:

quote:

Hocam var mı türkiyeden bayisi ATM den yatırmak için

valla bilemiyorum, ben kredi kartıyla almıştım belki paypal felan olabiliyordur ama emin değilim.. steam'den wallet (steam parası deniliyor) alınarak da gold satın alınabilir, sen steam olayına bak öncelikle..

• Soldier olarak oynuyorum , twinfusor(mavi disk Atan yanlis yazmis olabilirim) Ie thumper dx ı actim, perk olarak bounty hunter Ile self damage yu %15 azaltani acmayi dusunuyorum fakat bounty hunter gelen parayimi artiriyor yoksa xp mi ?

Bide genelde karsi takimin generatorunu basiyorum kendi generatorumu koruyorum. Bazen bayrak kapiyorum siz ce soldiers a gore Bu oynayis stili dogrumu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wtrclmx

Soldier olarak oynuyorum , twinfusor(mavi disk Atan yanlis yazmis olabilirim) Ie thumper dx ı actim, perk olarak bounty hunter Ile self damage yu %15 azaltani acmayi dusunuyorum fakat bounty hunter gelen parayimi artiriyor yoksa xp mi ?

Bide genelde karsi takimin generatorunu basiyorum kendi generatorumu koruyorum. Bazen bayrak kapiyorum siz ce soldiers a gore Bu oynayis stili dogrumu.

Hocam en başta anlatmış klassın görevlerini soldier her türlü işi yapar zaten
  • blitz modu güzelmiş
  • quote:

quote:

Soldier olarak oynuyorum , twinfusor(mavi disk Atan yanlis yazmis olabilirim) Ie thumper dx ı actim, perk olarak bounty hunter Ile self damage yu %15 azaltani acmayi dusunuyorum fakat bounty hunter gelen parayimi artiriyor yoksa xp mi ?

Peki perkler konusunda yardimci olabilirmisiniz o kadar para biriktirdik yanlis yatirim yapmayalim.
  • quote:

quote:

quote:

Peki perkler konusunda yardimci olabilirmisiniz o kadar para biriktirdik yanlis yatirim yapmayalim.

wildlove hocama sor valla ben de bilmiyorum yeni sayılırım

• quote:

mavi disk atan spinfusor oluyor twinfusor ikiz, sarı renkte ve düşürülmüş hasarlı disk atar. self damage'ı azaltan perki (egocentric) hızlı gitmek istiyorsan kullanacaksın (disk jump yapıp hızlanırken yediğimiz hasar azalsın diye) soldier'la bayrak kapayım veya kovalayım dersen açabilirsin ama spinfusor-thumper dx ikilisiyle kovalama yapamazsın o ikili daha çok party soldier dediğimiz quick draw perkini kuşanmış soldier'a uyuyor. kovalama veya düşmanı mesafeden öldürmek istiyorsan assault rifle'ı kullan (gast da açabilirsin aşağı yukarı aynı silahlar ama bir tane thumper gibi patlayıcılı silah taşı mutlaka kendini hızlandırmak ve yakın mesafede düşmanı öldürmek için) veya ikincil silahlardan eagle pistol'ü kullanıp birincil olarak spinfusor kullan.. spinfusor ve thumper dx çok iyi silahlar, ben party soldier çok oynadığım için o şekilde takılıyorum, party perklerim de quick draw ile safety third..
    egocentric perkini açarsan pathfinder için de kullanabilirsin keza pth için en önemli perktir ego..

bounty hunter oyun içi skorunu artırır buna bağlı olarak xp de biraz artar ancak daha çok 3,4 ve 5 tuşlarıyla kullandığımız strike'lar ve call in'lere daha çabuk erişmek için önemlidir.. bol bol adam öldürüp tepelerine orbital strike yağdırayım dersen bounty hunter fena seçim değil ama ben pek kullanmam.

generator basma ve koruma ikincil görevlerdir, bayrak olayı en öncelikli görevlerdir. sonuçta bayrak kapan kazanıyor oyunda ve stratejiler ona göre belirleniyor. ama soldier her işi layıkıyla yapabildiği için yaptığın işler tamamen doğru.. maç başında kendine bir görev belirle ve maç sonuna kadar o işi yap. ya üssü koru, ya bayrağın yanında bekle, ya kovala ya da kap, istersen kendi generator odanızda veya düşmanınkinde party yap seçim sana kalmış, rastgele takılma, seçtiğin göreve göre ekipmanını kuşan..

soldier için tavsiye loadoutlarım şöyle:

duel ve genel açık alan savunması için: assault rifle (veya gast rifle), thumper (d veya dx), short fuse frag grenade, utility pack, survivalist perki ile safety third perki (veya looter)

party soldier için: spinfusor, thumper dx, short fuse grenade, utility pack (energy de olur), quick draw ve safety third

kapma için: spinfusor, eagle (veya thumper ), herhangi bir bomba, utility veya energy pack, reach perki ile egocentric perki

kovalama için: assault rifle (gast), thumper d, frag grenade, utility pack, rage perki ve egocentric perki

bayrak savunması (soldier on flag): assault rifle, thumper d, proximity grenade, utility pack veya diğeri, safety third perki ile super heavy perki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wildlove -- 22 Ağustos 2012; 23:09:24 >

• Tesekkurler hocam biz genelde bir arkadasla Skype Dan konusarak oynuyoruz , karsi takimin jenerator odasina cokup gelen tehnician lari indiryoruz , zaten spinfusor Ile iki atista iniyorlar , ve Bu oynayisa gore en iyisi party soldier olmak, tekrar tesekkurler.
  • quote:

Tesekkurler hocam biz genelde bir arkadasla Skype Dan konusarak oynuyoruz , karsi takimin jenerator odasina cokup gelen tehnician lari indiryoruz , zaten spinfusor Ile iki atista iniyorlar , ve Bu oynayisa gore en iyisi party soldier olmak, tekrar tesekkurler.

bir de ip ucu vereyim parti soldier için. şimdi oyundaki silahlarda pasif reload diye bir olay var. şöyle ki, spinfusor ile bir el ateş ettik sonra reload etmesi için biraz beklememiz gerekiyor biz reload beklemeden hemen Q tuşu ile thumper'a geçiyoruz bir el de ondan sıkıyoruz, ardına F ile bir bomba yolluyoruz ve tekrar spinfusor'a geçtiğimizde silahımız reload olmuş oluyor kendiliğinden

veya quick draw da açarsan sırasıyla bir disk ardına 2 thumper atışı sonra tekrar disk şeklinde düşmanı hacamat edebiliyoruz.. eğer party soldier oynayacağım diyorsan quick draw açmanı tavsiye ederim. bu perk diğer sınıflarda da çok işe yarar (parti yapmak istediğinde)

örnek video ki ben bundan öğrenmiştim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wildlove -- 23 Ağustos 2012; 0:33:24 >

• Ovv super taktik bunu ogrendigim Iyi oldu yarin arkadasla deneriz artik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Firefall -- 23 Ağustos 2012; 0:47:14 >
  • Beyler oyunu bir türlü indiremedim 13 mb bir program indiriyoruz sonra kurulumunu yapıyoruz ve patch ekranı çıkıyor ve waiting for download yazıyor. Kaç saat bekledim o yazı hiç değişmedi şimdi Steam'den deneyeceğim bunun çaresi nedir ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Asator

Beyler oyunu bir türlü indiremedim 13 mb bir program indiriyoruz sonra kurulumunu yapıyoruz ve patch ekranı çıkıyor ve waiting for download yazıyor. Kaç saat bekledim o yazı hiç değişmedi şimdi Steam'den deneyeceğim bunun çaresi nedir ?

launcher'da sağ üst köşede çembersi zincir gibi bir şey var ona bas kapatma tuşunun yanında. sonra diagnostic yaptır açılan ekrandan kısa bir süre sonra indirdiğini gösterir, göstermezse o son ekranda restart service'e tıkla..
  • oyun 1.0.1054 e takıldı kaldı validating 0.0 güncelleme kontrol et diyorum hiç bir şey olmuyor kaç kere yeniden indirdim hala olmadı
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.