Şimdi Ara

DALI HOPARLÖR KULLANICILARI BAŞLIĞI (Başka konu açmadan buradan devam edelim lütfen) (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.255
Cevap
47
Favori
115.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -Vegass-

Eyvallah dostum çok teşekkürler. Pikabınla keyifli dinletiler yapman dileğiyle. Ne aldın sorabilir miyim?

Tşklr.iyi dileklerin için.Thorens TD-206

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aydinsakaryali A kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun güzel pikap
    Hayırlı olsun, güzel seçim. Td-209 modelinin extreme bir görüntüsü var, gerçi td209-309'un seveni de çok.

Artık yeni arayışlara yelken açarsınız, kartuş, phono pre, phono cable, Allah kolaylık versin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HI-DEF-MAN

Hayırlı olsun güzel pikap

Tşklr.iyi dilekleriniz için..

• quote:

Orijinalden alıntı: simsek07

Hayırlı olsun, güzel seçim. Td-209 modelinin extreme bir görüntüsü var, gerçi td209-309'un seveni de çok.

Artık yeni arayışlara yelken açarsınız, kartuş, phono pre, phono cable, Allah kolaylık versin.

206 gayet iyi klasik görünümlü.Forumdan sayın Delerium (Yüce)tavsiyesi doğrultusunda haraket ettim,evet dediğiniz gibi 209,309 farklı bir tasarım ama onlarda güzel özellikle kırmızı ve beyaz renk olanları yanlız onların kapakları yok kapaksızlar isterseniz ayrıyaten alıyorsunuz.209 da düşünülebilirdi,309 u şimdilik hiç düşünmedim baya iyi bir rakam çünkü.Dediğiniz gibi şimdi başka dertler başlıyor Pre yine Thorens in 008 var o olabilir yada daha hesaplı Cambridge Audio 651 olabilir.Şimdilik Mm iğne var üzerinde ilerde Mc ye geçeriz falan dert çok olsun güzel uğraşlar bunlar.Tşklr.iyi dilekleriniz için...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydinsakaryali -- 18 Aralık 2015; 15:23:22 >

• Hayırlı olsun güle güle kullan abi. Bir müddet devam et alışma evresinden sonra upgrade'lere başlarsın zaten

Bu arada Sigma (Asım Bey) ile görüştüm kayış için elimde var yedek ama keyfi 2 tane daha sipariş edeceğim bendeki modelin kayışı hala mevcutta üretiliyormuş parça no: ''6800 574' imiş' ve mevcuttaki birçok model de aynı kayış kullanılıyormuş belki seninki de aynıdır..
  • Delerıum kullanıcısına yanıt
    Tşklr.yardımların ve iyi dileklerin için.Banada alalım yedek kayış dursun daha sonra aramayalım.Bende bir bakayım

Güle güle kullan çok hoş duruyor :) Yalnız ben Sigma'nın sayfasındaki fiyat listesinde 206'yı göremedim sanki. Defalarca da kontrol ettim ama yanlış mı bakıyorum? 203, 209, 309 hepsi var ma 206 yok... Stokta mı kalmadı acaba?
  • -Vegass- kullanıcısına yanıt
    Çok tşklr.iyi dilekleriniz için benimde çok hoşuma gitti zaten.Evet maalesef stokta kalmamış şuan için,ama fiyatları 209 ile aynı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydinsakaryali -- 21 Aralık 2015; 10:10:15 >
  • İstanbul'da bu ürünü satan bir yer biliyor musunuz acaba?
  • quote:

İstanbul'da bu ürünü satan bir yer biliyor musunuz acaba?

Hocam bende ilk başta Sigma(Asım Bey)i aradım 206 için dediğiniz gibi stokta yoktu 209 da almak istemedim yamuk yumuk kapaksız ayrı kapak almak falan biraz tip yüzündende extrem bir tipi var.Sonra malum sitede ikinci el ilanlarında Pro-Ject 6.9 buldum onu almaya karar verdim.İş yerime yakın bir arkadaşın ofisinde pikabı var eski Technıchs lerden ara sıra gider dinlerdim.Bu kararımdan sonra ona uğradım dedim böyle böyle oda ne dese beğenirsin.Ya bende evde Thorens 206 var onu sana vereyim ben Retro bir cihaz alacam demezmi.Böyle işte dostum benim Pikap serüveni 700$ a arkadaştan 5-6 aylık cihazı almış oldum..

• güzel bir tesadüf olmuş darısı başıma diyelim araştırmaya devam o zaman

linkini verdiğim bu Rega RP 3 için bir fikriniz var mı acaba?

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-ses-sistemleri-rega-rp-3son-kral-o-artik-orijinal-kutusunda-sifir-sayilir-247767426/detay

• quote:

güzel bir tesadüf olmuş darısı başıma diyelim araştırmaya devam o zaman

linkini verdiğim bu Rega RP 3 için bir fikriniz var mı acaba?

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-ses-sistemleri-rega-rp-3son-kral-o-artik-orijinal-kutusunda-sifir-sayilir-247767426/detay

Hocam banada Forumdan Delerium nickli arkadaş yardım etti onun tavsiyesi doğrultusunda Thorens 206 yı aldım.Pikap konusunda daha size tecrübeli arkadaşlar yanıt verirse daha iyi olur.

Rega pikaplar çok iyidir, gözünüz kapalı alabilirsiniz. Fakat bu linkteki pikap 2. el, sıfır fiyatı 2.400 TL (Pazarlıkla 100-200 TL daha düşme ihtimali var). 1.900 TL Biraz yüksek gibi geldi bana.

Bu ürünün ithalatçısı Timpani. Adnan Bey'de firmanın sahibi, en doğru fiyatı alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simsek07 -- 21 Aralık 2015; 12:34:25 >
  • cevap için teşekkürler simsek07, Thorens'e göre tercih etmeli miyim sence? Thorens'i biraz araştırdım ama aydinsakaryali'nin aldığı ve benim de incelediğim 206 modeli stokta olmayınca bu çarptı gözüme
  • quote:

cevap için teşekkürler simsek07, Thorens'e göre tercih etmeli miyim sence? Thorens'i biraz araştırdım ama aydinsakaryali'nin aldığı ve benim de incelediğim 206 modeli stokta olmayınca bu çarptı gözüme

Thorens de rega da çok iyi markalar. Bütçe karşılıyorsa alındığında asla üzmez.

İkisi de çok iyi markadır. Fiyat olarak hangisi avantajlı ise onu alın bence. Thorens 209 ile 206 aynı zaten (görünüş dışında) üzerinde tp90 kol var ve giriş model mm kartuş.

Eğer bütçe sıkıntınız yok ise, üzerinde tp92 kol olan bir üst model td 309'u almanız daha mantıklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simsek07 -- 21 Aralık 2015; 14:32:00 >
  • Opticon 8 dinledim...

• simsek07 S kullanıcısına yanıt
    Hocam bende 309 baktım ama 5000TL+ fiyatı var.Zaten benim 206 nın kolu üzerine Ortofon takıldı..

Çok artmış yahu fiyatları gerçekten. Eskiden 950 €+ Kdv'ye satılıyordu.

Ne aldınız bilmiyorum ama sizin pikaba ortofon 2m red veya 2m blue yakışır. Özellikle 2m Blue fiyatının çok ötesinde bir kartuş.
  • 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.