Şimdi Ara

LG 42LM660S almak isteyenler (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.927
Cevap
32
Favori
223.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bugün skype kamera lg an-vc300 aldım ancak tv ye taktığımda usb desteklenmiyor hatası veriyor skype programına da girince an-vc400 bulunamadı diyor ne yapmam gerekiyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: msakraker1912

bugün skype kamera lg an-vc300 aldım ancak tv ye taktığımda usb desteklenmiyor hatası veriyor skype programına da girince an-vc400 bulunamadı diyor ne yapmam gerekiyor ?

Aldığın yerden an-vc400 ile değiştir o zaman!! Ayrıca usb hub yazan girişi denedinizmi?
  • üçünüde denedik çalışmadı usbler çalışıyor kamerada çalışıyor test ettik bu modelide destekliyor alırken bilerek aldık ürünü netten aldık nasıl değiştireyim şak diye alternatif bilgi bekliyorum ?
  • Tv yazılımından olabilir diyecem ama son sürümü yüklemişsinizdir zaten..
  • quote:

Orijinalden alıntı: palasibo

Tv yazılımından olabilir diyecem ama son sürümü yüklemişsinizdir zaten..

aynen son sürüm yüklü acaba forumda tv sinde bu kamerayı kullanan kimse yok mu bakalım bekleyip görcez
  • quote:

quote:

Tv yazılımından olabilir diyecem ama son sürümü yüklemişsinizdir zaten..

aynen son sürüm yüklü acaba forumda tv sinde bu kamerayı kullanan kimse yok mu bakalım bekleyip görcez

Ben de bu kamerayı almayı düşünüyorum çoktan ama kısmet olmadı. Forumdan da bir süre uzak kaldım. Son sürüm kaçtır onu bile bilmiyorum
  • 47 LM 660 S MODELİ
    Yazılım Sürümü: 04.10.23
    Sorun kanal yeri değişikliği, manuel aramada kendiliğinden reset atma. ilginize teşekkürler.

LG 42LM660S almak isteyenler
  • quote:

Orijinalden alıntı: h_sidar

47 LM 660 S MODELİ
    Yazılım Sürümü: 04.10.23
    Sorun kanal yeri değişikliği, manuel aramada kendiliğinden reset atma. ilginize teşekkürler.

LG 42LM660S almak isteyenler

Yazılım güncellemeyi dene istersen sorun o şekilde giderilebilir.
    spas
  • quote:

Orijinalden alıntı: cengiz4335

arkadaşlar netten bazı sitelerde video izlemek istediğimde flaş player yüklenmesini istiyor. bu yüklemeyi yapan var mı. adobe nin sitesine yönlendiriyor. orada da sizin işletim sistemi linux diyor. linux le ilgili 4 tane değişik program dan hangisi sizinkiyse onu indirin diyor. bu işlem yapılması gerekiyor mu

Merhaba, Ben daha önce defalarca internetten film izledim böyle bir sorun yoktu. Bu akşam ben de film izlemek istediğim de Flash player güncelleme uyarsı aldım. Doğrusu ne yapmam gerektiğini bilmiyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kazimyilmaz2009

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kazimyilmaz2009

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DEMİRCİEFE

quote:

merhaba lg 42lm660s model televizyonumu bugün aldım öğreneceğim çok şey olduğunu biliyorum ancak ilk olarak sormak istediğim laptopumun ekran görüntüsünü hdmi kablo olmadan tv ye aktarmak istiyorum wifi screan share özelliği ile bunu yapabilen var mı ? Bu konuda yardımcı olabilecek ya da bilgi verecek kimse var mı ? Bu özelliğin telif hakları nedeniyle tüm tvler de kapatıldığına dair bir yazı okudum onun haricinde bilgi bulamadım yardımcı olursanız sevinirim.

SCREEN SHARE ÖZELLİĞİNİN NE OLDUGU BELLİ DEĞİL.BİLEN DE YOK.ANCAK LAPTOP EKRAN GÖRUNTUSUNU TV YE AKTARMAK İÇİN 3 ŞART VARMIŞ.1 CİSİ LAPTOP WİDİ DESTEKLI OLACAKMIŞ,2.CİSİ EKRAN KARTI MODELİ BİLMEM NE OLACAKMIŞ,3. TAM HATIRLAYAMADIM.GOOGLEE DE SORGULA ORDA BULURSUN.
    ANCAK LAPTPPTAN FİLM VE MUZİK VE RESİMLERİ TV YE AKTARABİLİYORSUN.BEN NEO MEDİA HOME İLE AKTARIYORUM.WİNDOVS MEDİA PLAYER İLE DE OLUYOR.TABİİ WİFİ DE AÇIK OLACAK...

Widi çok kolay bi olay sadece kullandığınız bilgisayar Widi destekli olacak. İntel firmasının Lg ile anlaşması var. Yeni nesil i3 i5 ve i7 işlemciniz widi'yi destekliyorsa intelin sitesinde programı var indirip pcye kuruyosunuz tvden arattığınız zaman ekran görüntünüz tvye aktarılıyor.

Şu an satılan LG laptopların çoğu, hatta %90'ı widi desteklemiyor.
    Benim kullandığım laptop LG marka i5 işlemcili yeni bir cihaz, televizyonum Lg42LM660S ama WIDI çalışmıyor. Neden? Çünkü ekran kartım Nvidia, Wifi kartım intel değil :)
    Çok uğraştım widi için ama cihazın desteklemediği sonucuna ulaştım.

Ekran kartı değilde işlemcin ve wireless kartın widi uyumlu olması gerekiyo yanlış bilmiyorsam. Çünkü ekran kartında 3d oyun oynanabilen tek model nvidia, tvye uyumlu crysis 2 oyununu laptopumu tv'ye bağlayarak tamamen 3d olarak oynadım. Ekran kartımızda intel olursa bu şansı kaybetmiş oluruz ve oyun içinde ayrı bir pc almamız gerekir. İntelin sitesinde wireless display bölümüne girdiğinizde otomatik tarama yapan bir link var. Bilgisayarınızın donanımları bulup widi uyumlu olup olmadığını açıklıyor. Aşağıdaki linkten gerekli taramayı yapabilirsiniz.

http://www.intel.com/p/en_US/support/detect/wireless-display

Dostum maalesef Intel® HD Graphics ekran kartı zorunlu.

O yazılımla tarattım mevcut donanıma ait uyumlu hiç bir yazılım bulamadı.

Aşağıdaki linkte Widi'nin çalışması için sistem gereksinimleri yazılı...

Widi'nin Çalışması İçin Gerekli Sistem Donanım Listesi

Merhaba,
    Ben daha önce bu koyu araştırmıştım ve İntel i3 ün bazı modelleri, i5 ve i7 nin tüm modelleri WI-DI destekliyor diye biliyordum. Eski laptobumla HDMI kablosu ile ekran paylaşımı yapıyorum. Yeni bir laptop almak üzereydim, almayı düşündüğüm laptop linki de aşağıda. Kendimce alacağım laptop ile bağlantıyı artık HDMI kablosuyla değil de kablosuz yapabileceğimi düşünüyordum ki olmaz diyorsunuz. Yani verdiğiniz listede bu cihazın desteklediği yazmıyor.
    Bilgi için teşekkürler

http://www.istanbulbilisim.com.tr/svt13116fx-s-sony-vaio-notebook-en-ucuz-fiyatlari-taksitleri,36117.html#TabPanelStart

• Güncelle ile ilgili düzeltme...
    İnternetten film izlemek istediğimde flah player güncelleme uyarısı alıyordum.
    Ülke seçeneklerinden UK (Birleşik Krallık) yaptım. Sürüm güncelleme bölümünden güncelleme sürümü kontrol et dedim, Yeni güncelleme olarak 04.10.37 önerdi, güncelledim.
    Şimdi Youtube ve diğer film sitelerinde flash player güncelleme uyarısı almadan videoları da full ekran izleyebiliyorum.
  • arkadaşlar acı gerçekle karşılaştım burdan bilgi olsun 2012 ve yeni çıkan modellerde lg için kamera olarak skype an-vc400 modeli almak gerekiyormuş bilginize
  • quote:

arkadaşlar acı gerçekle karşılaştım burdan bilgi olsun 2012 ve yeni çıkan modellerde lg için kamera olarak skype an-vc400 modeli almak gerekiyormuş bilginize

an vc-400 modelini denediniz mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muradi77

quote:

arkadaşlar acı gerçekle karşılaştım burdan bilgi olsun 2012 ve yeni çıkan modellerde lg için kamera olarak skype an-vc400 modeli almak gerekiyormuş bilginize

an vc-400 modelini denediniz mi?

henüz denemedik aldığımız ürünü iade edip o modeli alıp deneyeceğiz uyumlu olan model oymuş
  • quote:

quote:

arkadaşlar netten bazı sitelerde video izlemek istediğimde flaş player yüklenmesini istiyor. bu yüklemeyi yapan var mı. adobe nin sitesine yönlendiriyor. orada da sizin işletim sistemi linux diyor. linux le ilgili 4 tane değişik program dan hangisi sizinkiyse onu indirin diyor. bu işlem yapılması gerekiyor mu

Merhaba, Ben daha önce defalarca internetten film izledim böyle bir sorun yoktu. Bu akşam ben de film izlemek istediğim de Flash player güncelleme uyarsı aldım. Doğrusu ne yapmam gerektiğini bilmiyorum.

şu ana kadar bana yardımcı olan olmadı. bende olduğu gibi bıraktım. çünkü bişey yapmaya çalışırken başka şeylere zarar vermek istemiyorum. öle olduğunda gerçekten sinir bozucu bir durum oluyor.

• merhaba. ben 2 gün önce lg42LM660s model televizyon aldım. televizyondan gayet memnunum ama star tv'yi göstermediği için televizyonu ayarlamaya çalıştım fakat uydu ayarlarını tamamen bozdum tekrar uyduyu nasıl ayarlarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: han2659

merhaba. ben 2 gün önce lg42LM660s model televizyon aldım. televizyondan gayet memnunum ama star tv'yi göstermediği için televizyonu ayarlamaya çalıştım fakat uydu ayarlarını tamamen bozdum tekrar uyduyu nasıl ayarlarım

Cihazi fabrika ayarlarina al. Kanal arama yap. Siramayibistedigin gibi ayarla

• quote:

quote:

quote:

şu ana kadar bana yardımcı olan olmadı. bende olduğu gibi bıraktım. çünkü bişey yapmaya çalışırken başka şeylere zarar vermek istemiyorum. öle olduğunda gerçekten sinir bozucu bir durum oluyor.

Guncelleme kontrolu yap muhtemelen yazilimin eskidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi truvazotti -- 5 Ocak 2013; 16:26:21 >

• quote:

Orijinalden alıntı: truvazotti

quote:

quote:

quote:

Guncelleme kontrolu yap muhtemelen yazilimin eskidir

ok

• quote:

Orijinalden alıntı: han2659

merhaba. ben 2 gün önce lg42LM660s model televizyon aldım. televizyondan gayet memnunum ama star tv'yi göstermediği için televizyonu ayarlamaya çalıştım fakat uydu ayarlarını tamamen bozdum tekrar uyduyu nasıl ayarlarım

aynı dert bende de var star/ntv/ntv spor/cnbc-e/e2 vb. (30000 frekanslı kanallar) gibi kanallar cıkmıyor. star tvnın frekansını (11054 yatay 30000) frekansını elle girdikten sonra eksik kanalların hepsi geliyo. tvyi kapatıp actığımda bu 30000 frekansında olan bütün kanallar siliniyor. bu sorun neden kaynaklanıyor acaba yapmadığım şey kalmadı anten/lnb yönüyle oynadım lnb yi değiştirdim kabloyu değiştirdim fakat sorun halen devam ediyor. yardımcı olacak arkadaşların yardımını bekliyorum..

• 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.