Şimdi Ara

--PHILIPS 42PFL6877K/12 GENEL KONU-- (70. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.212
Cevap
45
Favori
276.997
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar turuncu var teknosa da bugün ama fiyat sanırım aynı philips modellerinde.. gelişme olursa buradan bilgilendirme yapacağım ama bu fiyatların altına ineceğini pek sanmıyorum inerse de max 100 tl iner bana göre..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: somniferum

@ Jedi-Knight arkadaş birden sustu nedense bende kendisine sormuştum ay sonuna bir gelişme olurmu fiyat açısından diye bu forumda ama cevap alamadım ?
    şimdi 6877 passif 3-D'mi yoksa aktif 3-D mi ?
    aynısı 7007 serisi için passifmi aktivmi ? ikiside gözlük veriyormu ?
    Hadi yoğun şikayetlerden ötürü 6877'den vazgeçtik malesef anca bu seride Amblight 3 var 7007'de bile Amblight 2 mevcut...ama olsun sorun çıkarmasında,biride 7007 muadili Samsung es7000 öneriyor ve diyorki philips 7007'ye göre daha fazla özellikleri varmış,bilgisi olan varmı yada arkadaşın dediğini tastik eden varmı........?

@ Jedi-Knight arkadaş ustaa millet senden hayırlı bir cevap bekliyor ?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hocam bu aralar biraz yogunum kusura bakmayın size donemedim.. bizim magazamizda ürün mevcut sanırım sıfır kapalı kutusu var yani 7007 de var 6877 de 7007 aktif 3d bir tv ve 1 adet gözlük hediyesi var 6877 4 adet pasif 3d teknolojisi kullanıyor ama aktif kadar başarılı bir 3d performansı var. Bana sorarsanız es7000 den daha iyi bir tv 7007 sonuçta tv yi tv yapan en önemli sey görüntü kalitesi ki 7007 gerçekten görüntü olarak piyasadaki en iyi cihazdir su an

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: metinuyar

quote:

Orijinalden alıntı: bunasilisemenike

arkadaşlar 6877 kullanıcısıyım. Dahili uydu alıcısını kullanıyorum tv'nin. HD kanallarda ekrana sığdırma problemi var üstten ve alttan kesiyor. Mesela atvhd logosu yarım. alta gelen yazılar gözükmüyor. Neden kaynaklanıyor olabilir. Son güncellemeyide yükledim çözüm olmadı. Sizce nedendir? Benden başka bu problemi yaşayan varmı?

tv ayarları/görüntü//format ve kenarlar/görüntü formatı/oto.dolduru seçerseniz düzelir sanırım yada diğer seçenekleri deneyebilirsiniz

geniş ekranı seçerse arkadaş çözüme ulaşır

• 55pfl6007k kullanıcısıyım.
    youtube sabah 8 aksam 5 saatleri arasında çalışıyor.onun dışında videolar açılmıyor.
    twitter menüsüne girdiğinde smart tv den çıkıyor
    android telefonuna yüklediğin uzaktan kumanda tv yi bazen görüyor bazen hiç görmüyor
    tv ile pc arasında dosya paylaşımı allaha kalmış.bazen var bazen hiç yok.
    onun dışında tv görüntü kalitesi olarak 3d olarak mükemmel.
    işin ilginç yanı philips müşteri hizmetleri bu saydıklarımı arıza olarak görmüyor.normaldir efendim diyor.
  • birde evinde philips smart tv kullanan arkadaşlardan bir ricam var.social tv diye bir aplikasyon var.tıkladığınızda sizde ne oluyor.bi zahmet yazarmısınız
  • 47pfl7007 de 6877 de olna sorunlar varmı internet yavaşlığı smart tv sorunu you tube açmama sorunu menü geçişleri tam ekran olamama sorunu vs........ gönlüm pfl 6877-7007 den yana ama olumsuzluklar yüzünden es7000 e kaymaya başladı o kadar para döküyoruz tabiki görüntü yanında smartıda kullanacağım yoksa gider iyi bir plazma yada özelliksiz yüksek hz li bir tv alırdım şimdi böyle dedim diye kötü olmuyorumdur inşallah herkes tabiki en iyi tv yi iter herşeyiyle ben de onu istiyorum bu yüzden de çok sıkı dokumak zorundayım bu yüzden ne almalıyım lütfen yardımcı olun bana
  • Bu 6877 hrml5 destekliyor diyorlar ama ben birkaç sayfa girdim olmadı deneyen varmı flash desteklemiyor ama HTML5 sayfalarına girip video izleniyormuş dostlar.
  • quote:

quote:

arkadaşlar 6877 kullanıcısıyım. Dahili uydu alıcısını kullanıyorum tv'nin. HD kanallarda ekrana sığdırma problemi var üstten ve alttan kesiyor. Mesela atvhd logosu yarım. alta gelen yazılar gözükmüyor. Neden kaynaklanıyor olabilir. Son güncellemeyide yükledim çözüm olmadı. Sizce nedendir? Benden başka bu problemi yaşayan varmı?

tv ayarları/görüntü//format ve kenarlar/görüntü formatı/oto.dolduru seçerseniz düzelir sanırım yada diğer seçenekleri deneyebilirsiniz

deneyeceğim akşam. çok teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: M3m0

quote:

quote:

geniş ekranı seçerse arkadaş çözüme ulaşır

zaten geniş ekranda izliyorum. ama akşam eve gidince tekrar kontrol ederim. cevap için tşk ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Başkan2005

2. EGREAT media player ile bir ses uyumsuzluğu ortaya çıktı. TVden sesi gelmiyor. Herşeyi denedim ama düzeltemedim. İlgili forumda bilenlerin bir görüşünü alacağım.

Ben de aynı televizyondan ve Egreat R6S media player kullanıyorum. Benim herhangi bir ses sorunum hiç olmadı. Media playerın ses ayarlarını doğru ayarladığınızdan emin misiniz?
  • philips smart tv kullanan arkadaşlardan bir ricam var.social tv diye bir aplikasyon var.tıkladığınızda sizde ne oluyor.bi zahmet yazarmısınız
  • selam arkadaşlar ben de bu serinin 47 '' liğini aldım dün kuruldu, şuan için memnunum genel olarak ,
    kurcalayıp anlamaya çalışıyorum televizyonu,
    şuna kafam takıldı
    evdeki laptopu wifi den tv ye bağlayabiliyormuşum media connect diye bi program ile ama ben bu programı bi türlü indiremedim cd code diyor ben de cd çıkmadı yani kod falan yok , ne yapabilirim bu konu hakkında yardımcı olursanız çok sevinirim
  • Arkadaşlar merhaba,
    Foruma yeni üye oldum,bir hata yaparsam şimdiden özür dilerim.
    Bende evdeki tüplü TV yi artık değiştirme zamanı geldi diyenlerdenim. Fakat fazla bir bilgim de yok.
    Teknosa da TV leri incelerken yetkili amblight özelliği nedeni ile 6877 önerdi.
    Fakat forumda bu TV için menülerin yavaşlığı gibi bir sorundan bahsediliyor.
    Bu sorun dahili uydu alıcı kullanıldığı için mi oluyor, harici bir uydu cihazı ile bu sorun halledilebilir mi?
    D SMart kullanıyorum,dahili uydu alıcısı yerine bunu kullanabilirmiyim yoksa illaki dahili uydu alıcısını kullanmak zorunlulukmu bu TVde?
    İkinci sorum ise 3D film izlemek için 3D li bir media player mı gerekir?
    Cevaplayanlara şimdiden teşekkür ederim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: taskin57

quote:

Orijinalden alıntı: Başkan2005

2. EGREAT media player ile bir ses uyumsuzluğu ortaya çıktı. TVden sesi gelmiyor. Herşeyi denedim ama düzeltemedim. İlgili forumda bilenlerin bir görüşünü alacağım.

Ben de aynı televizyondan ve Egreat R6S media player kullanıyorum. Benim herhangi bir ses sorunum hiç olmadı. Media playerın ses ayarlarını doğru ayarladığınızdan emin misiniz?

Güncelleme ile bu sorun ortadan kalktı.
  • bu tv de mkv, dts,altyazı desteği varmı? 1080p filmleri problemsiz oynatabiliyor mu?
  • dts desteği ve altyazı sorunu var diye biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: shakman

Arkadaşlar merhaba,
    Foruma yeni üye oldum,bir hata yaparsam şimdiden özür dilerim.
    Bende evdeki tüplü TV yi artık değiştirme zamanı geldi diyenlerdenim. Fakat fazla bir bilgim de yok.
    Teknosa da TV leri incelerken yetkili amblight özelliği nedeni ile 6877 önerdi.
    Fakat forumda bu TV için menülerin yavaşlığı gibi bir sorundan bahsediliyor.
    Bu sorun dahili uydu alıcı kullanıldığı için mi oluyor, harici bir uydu cihazı ile bu sorun halledilebilir mi?
    D SMart kullanıyorum,dahili uydu alıcısı yerine bunu kullanabilirmiyim yoksa illaki dahili uydu alıcısını kullanmak zorunlulukmu bu TVde?
    İkinci sorum ise 3D film izlemek için 3D li bir media player mı gerekir?
    Cevaplayanlara şimdiden teşekkür ederim..

Menü geçişlerinin yavaşlığı güncelleme ile giderildi. Son gücellemeden sonra bence gayet hızlı. 3D filmi direk oynatıyor, internetten indir USB ye kaydet ve tv ye tak gözlüğü tak izle. Ben de Digitürk kullanıyor ve herhangi bir sorun yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: R e d L o c k

Menü geçişlerinin yavaşlığı güncelleme ile giderildi. Son gücellemeden sonra bence gayet hızlı. 3D filmi direk oynatıyor, internetten indir USB ye kaydet ve tv ye tak gözlüğü tak izle. Ben de Digitürk kullanıyor ve herhangi bir sorun yok.

Bak buna sevindim işte çünkü tasarımı ve görüntüsü itibariyle çok iyi bir tv ve bu menü yavaşlığı geri planda bırakıyordu dediğin gibi hızlandıysa sevindirici bir durum. Zaten tv alırsam LG den sonraki seçeneğim Philips olucaktır..
  • vatan bilgisayar da 46pfl7007 3099 tl diyor altta bonusa %8 ind 10 taksit diyor vatan fiyattanmı düşüyor yoksa hediye çeki gibi birşeymi veriyor birde vatanın philip ve samsung garantisi türkiyemi kendisimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: DAKSİL

vatan bilgisayar da 46pfl7007 3099 tl diyor altta bonusa %8 ind 10 taksit diyor vatan fiyattanmı düşüyor yoksa hediye çeki gibi birşeymi veriyor birde vatanın philip ve samsung garantisi türkiyemi kendisimi

Vatanı boşver kliksada aynı tv puan ve iadelerle 2575 lira civarına geliyor.Zira etiketi 2849 lira.200 lira ve 70 lira civarı avantajix iadesiyle 2580 lira civarına geliyor.Bence mükemmel fiyat.Bu arada 55pfl7007 kliksada tükenmiş.Piyasadaki en muhteşem fiyattı.Puan ve iadelerle 3400 liraya geliyordu
    Bu arada dün teknosaya gittim.Bu tv ne zaman inecek diye sordum elemanlar güldüler.DÖzellikle sistemden izmirdeki stoklara baktırdım.İzmirdeki mağazalarda 2 tane 3 tane kalmış görünüyor.Onların içinde teşhir olanlar da var tabi.Sonuç olarak eğer bu ürün bir daha stoklara girmeyecekse benim tv işi başka bahara kaldı.55pfl8007 ye doğru yolculuk başlar artık

• 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.