Şimdi Ara

GRANDE PUNTO (556. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.286
Cevap
31
Favori
884.778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 554555556557558
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yeni GP'lerde bagaj lambası yok malesef.

Torpido lambası ise, hiç bir GP'de olmadı. Evo'nun durumunu bilmiyorum.
  • 3. kez karbüratörün altındaki hortum patladı yine garantiden değişti. bakalım garanti bitince ne olacak? insan bi araştırır bu Fiat bi alem yahu....
  • silecek kolundaki trip yazan düğmeden değerleri görebilirsin activelerde de var
    anlık ort. tüketim, hız değerleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: BIXI MAN

quote:

Orijinalden alıntı: coupant

Yol bilgisayarından yakıt tüketimini göremiyorum. Ayar yerini de bulamadım. Acaba yakıt tüketimini göstermiyor mu dijital ekran?

Active olanlarda yok sanırım ?

silecek kolundaki trip yazan düğmeden değerleri görebilirsin activelerde de var
    anlık ort. tüketim, hız değerleri
  • Arkadaşlar dizel aracını satan yok mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ea85

Beyler merhaba,

Bugün 2008 model LPG'li Grande Punto için 19.500 TL fiyat aldım.

-Araç boyasız / değişeni yok.
    -LPG'li
    -37.000 kilometrede

Sizce uygun mudur ?

fiyat uygun hocam...
  • Araba (1248 cc, multijet) 800 km'ye yaklaştı. 1.000 km için bakıma götürülüyor mu? Yoksa ilk bakım, 5.000 km'de mi?
  • Selam arkadaşlar. Grande Punto 1.3 Mjet arıyorum. verebileceğim rakam maksimum 16.000 TL. Temiz - Pertsiz ve 80.000 km den az olursa iyi olur. Cuma günü nasipse istanbuldayım. İlgilenen arkadaşlar numaralarını Pm atarlarsa döneceğim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: MohikaN10

Selam arkadaşlar. Grande Punto 1.3 Mjet arıyorum. verebileceğim rakam maksimum 16.000 TL. Temiz - Pertsiz ve 80.000 km den az olursa iyi olur. Cuma günü nasipse istanbuldayım. İlgilenen arkadaşlar numaralarını Pm atarlarsa döneceğim...

Dostum senin aradığını ben 20-22 bine kadar arıyorum hala alamadım sen 16 bin diyorsun imkansız ötesinde bir şey bu. Bak bir tane 2006 85 binde araç geldi sahibindene adama yarın bakayım dicem ama telefonu meşgul 1 saattir burdan hesap et artık fiyatı...
  • inanılmaz bir artış var 2.el piyasasında dostum. sahibinden deki ilanlara bakıyorum bende ama ya perti var ya değişeni var yada bana göre türkiyenin diğer ucunda. bakalım nasipse arabayla dönmek istiyorum istanbuldan. benzin olmuş 4.2 lira. tek kişi kullanacağımdan dizel olsun az yaksın istiyorum. ömrüm yollarda geçiyor. param hazır. inşallah temiz bir araba bulurum. galerici değilim , akbaba değilim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MohikaN10

inanılmaz bir artış var 2.el piyasasında dostum. sahibinden deki ilanlara bakıyorum bende ama ya perti var ya değişeni var yada bana göre türkiyenin diğer ucunda. bakalım nasipse arabayla dönmek istiyorum istanbuldan. benzin olmuş 4.2 lira. tek kişi kullanacağımdan dizel olsun az yaksın istiyorum. ömrüm yollarda geçiyor. param hazır. inşallah temiz bir araba bulurum. galerici değilim , akbaba değilim.

Dostum bizim de para hazır çek de çekeyim bankadan o derece temiz hele de 80 bin altı aracı 16'yı bırak 17 bine bile alamazsın diyorum sana (dizel için) 3 aydır istanbulda ne kadar punto varsa şase numaraları dahil neredeyse hepsi var bende ve tek tek kontrol ettim sahibinden satılanları.

Neyse senin tercihin umarım bulursun ama ben bulamayacağını iddia ediyorum ben istanbulda olmama rağmen sahibindende her gelen aracı arayıp teklifimi sunup ortalama 2 günde 1'de araçlara bakmaya gidiyorum 20-22 bin liram olmasına rağmen alamadım sen 16 bine multijet arıyorsun umarım bulursun diyelim.

• Slm arkadaşlar, Uzuuun bir süre takıldığım brava forumundan bugünden itibaren aranıza yatay geçiş yapmış bulunmaktayım. Bugün 2006 model 66 bin km de 1.3 m.jet aktive kırmızı ile aranıza katılmış bulnuyorum. Aldığım araçta 3 parça boya var kazası falan yok 19.bin TL sizce fiyat nasıl. Gerci epeydir bakınıyodum da buşekilde bi aracın fiyatını hiç 20 binden aşağıya bulamadım

Ve hemen ilk sorumu soruyorum, Benim eski bravanın gaz pedalına dokunmam yetiyordu bunda biraz yüklenmek gerekiyor, acaba bunu biraz yumuşatmanın yolu varmıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi esatalemdar -- 20 Mayıs 2011; 21:32:49 >

• 2008 model 1.4 Active 77bg benzinli, titanyum gri, km'si 18 bin küsürlerde, kazası değişeni yok. Tüm bakımları, muayenesi zamanında yapıldı. Şu sıralar tekrar bakım için servise götüreceğim. Bugüne kadar hiç bir sıkıntısını görmedim. Ufak tefek farkedilmeyecek çizikler mevcut, bir de sağ ön lastiğin üst kısmında köpek ısırması nedeniyle lokal boya var. Servisinde yapılmıştı. Alaşımlı jantları 700-800 liralık çelik jantlarla değiştirmiştim. Kışa doğru aracımı satmayı düşünüyorum. O zamana kadar maksimum 20 bin km de olur, oda zor gerçi. Günde 20-30 km belki kullanılıyor. kredisini bile daha dün bitirdim :) Acaba 4-5 ay sonra aracım kaça gider? Üzerine ekleyip Bravo almayı düşünüyorum. Eğer sattığıma değmeyecekse hiç bulaşmayacağım. Sonra grande puntomu özlemek istemiyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OuT-oF-CoNTrOL06 -- 22 Mayıs 2011; 0:39:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: esatalemdar

Slm arkadaşlar, Uzuuun bir süre takıldığım brava forumundan bugünden itibaren aranıza yatay geçiş yapmış bulunmaktayım. Bugün 2006 model 66 bin km de 1.3 m.jet aktive kırmızı ile aranıza katılmış bulnuyorum. Aldığım araçta 3 parça boya var kazası falan yok 19.bin TL sizce fiyat nasıl. Gerci epeydir bakınıyodum da buşekilde bi aracın fiyatını hiç 20 binden aşağıya bulamadım

Ve hemen ilk sorumu soruyorum, Benim eski bravanın gaz pedalına dokunmam yetiyordu bunda biraz yüklenmek gerekiyor, acaba bunu biraz yumuşatmanın yolu varmıdır.

Hayırlı olsun, fiyat mükemmel diyebilirim şuanki piyasaya göre.

O bahsettiğiniz şey dizel araca geçtiğinizden dolayı :) Dizel'de gazı biraz daha yedirmeniz gerekiyor, zamanla alışırsınız..

Dizele alışıp benzinliye binincede benim gibi her rampada kalmışta redline'a sokarsınız aracı

• quote:

Orijinalden alıntı: ~Trabzon61~

quote:

Orijinalden alıntı: esatalemdar

Slm arkadaşlar, Uzuuun bir süre takıldığım brava forumundan bugünden itibaren aranıza yatay geçiş yapmış bulunmaktayım. Bugün 2006 model 66 bin km de 1.3 m.jet aktive kırmızı ile aranıza katılmış bulnuyorum. Aldığım araçta 3 parça boya var kazası falan yok 19.bin TL sizce fiyat nasıl. Gerci epeydir bakınıyodum da buşekilde bi aracın fiyatını hiç 20 binden aşağıya bulamadım

Hayırlı olsun, fiyat mükemmel diyebilirim şuanki piyasaya göre.

O bahsettiğiniz şey dizel araca geçtiğinizden dolayı :) Dizel'de gazı biraz daha yedirmeniz gerekiyor, zamanla alışırsınız..

Dizele alışıp benzinliye binincede benim gibi her rampada kalmışta redline'a sokarsınız aracı

Sen geçenlerde 140 binde aldığın aracı ilan vermiştin sonradan göremedim hayırdır sattın mı?

• Bende 1.3 Multijet Dynamic 6 ileri 90 HP arıyorum.

İzmirdeyim 100 bini devirmiş araçlara 23-24 bin istiyorlar bu rakamlar biraz fazla değil mi arkadaşlar?
  • slm arkadaşlar
    bende bugün 2004 model punto multijet dinamik sahibi oldum.araç 101000 de. 16.000 e aldım. sadece 3 parçada boya var. araç tüm bakımları serwiste yapılmış. daha deneme fırsatım olmadı. ama yolda süper bir araba. BMW den sonra. sizinde yorumlarınızı bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: van_hoijdonk

Sen geçenlerde 140 binde aldığın aracı ilan vermiştin sonradan göremedim hayırdır sattın mı?

Tekrar bakabilirsin
  • Arkadaşlar 2011 model 8500 km'de beyaz grande punto aldım..
  • izlenimlerin neler 5 yılda
  • 
Sayfa: önceki 554555556557558
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.