Şimdi Ara

Süper ikili iş başında ntv 0-100 cc incelemiş hemde ne inceleme :) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
2
Favori
10.059
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Atlas06

Celal ve Saffet'in programında heran mangal yakacaklarmış gibi bir hava oluyor.

Nerdeyse gel abi kafaları çekelim diyecekler
  • benim aklımda kalan şu söz oldu..
    ''isim vermiycem ama .... ya binersin, yorulmadan inersin..''
    o üç noktadaki marka nedir üstatlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: arjen553

quote:

Orijinalden alıntı: Bugrahan27

Farklı ve yeni tasarımlar

Bide yenilikçi demişler hemşerim hakkaten kafasız bu adamlar

Napsınlar hemşerim ekmek parası çalıştıkları şirketin övmek lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowgeist

quote:

Orijinalden alıntı: deserthawk

Sen kafayı bozmuşsun anket ile. Forumun ne dediği beni zerre ilgilendirmez,

Evet ve sizi zerre ilgilendirmeyen konu kabak gibi gerçek olduğundan söylediklerinizi kimse ciddiye almıyor.
    Ve zaten eleştirdikleri modelle dalga geçer yerden yere vurur konuma geliyorlar.
    Kısacası irite oluyorlar.
    İnsanların CC ye binip binmemeleri değil zaten mevzu.
    Binseniz de sonuç değişmez.Ki bindiğiniz araç bildiğiniz passat.
    İnsan bineceği araca bakıp bir gülümsemek ister her şeyden önce.
    Ve tasarımıyla bu kadar eleştiri alan bir arabaya binip üstüne bir de passat kokpitiyle karşılaşıyorsanız bu arabanın 3 serisiyle karşılaştırmasını daha baştan kaybedersiniz.
    Aktarmayı performansı zaten siz söylemişsiniz benim üzerine eklememe gerek yok.
    CC, premium D segmenti hedeflenerek hazırlanmış fakat bildiğimiz D segmentinin üstüne çıkamamış bir araç olarak kalacak insanların gözünde.
    Bir de Passat kokpitine binerlerse bu kabak gibi gerçeği iyice kanıtlamış oluruz.
    Arabanın led farlarının tasarımı bile Passatla aynı kalkıp 3.20d modeline bu arabayı rakip göstermemizi kimse beklemesin bizden lütfen.
    Gösterdiğimizde de ne olduğunu gördük,her ne kadar sizi zerre ilgilendirmesede :)
    Saffet üçüncü ve celal pir ağabeyler de 0dan 100e değil eldivenden merdivene programı yapsınlar.

CC sürdün mü/yolculuk yaptın mı?

Çok açık bir soru sordum. Bunun cevabını verin de bundan böyle ona göre CC konularında muhattap olalım.

• Size ne laf anlatsak boş,CC nin altyapı olarak bildiğimiz passattan farkı yok.
    İçi de tamamen aynı zaten.
    Kısacası passatla taban tabana aynı olup sadece süslenmişi olan bir arabaya binmemize gerek yok yorum yapmamız için.
  • quote:

Size ne laf anlatsak boş,CC nin altyapı olarak bildiğimiz passattan farkı yok.
    İçi de tamamen aynı zaten.
    Kısacası passatla taban tabana aynı olup sadece süslenmişi olan bir arabaya binmemize gerek yok yorum yapmamız için.

tamam,yani ne bindin ne sürdün ne inceledin.bilelim de ona göre yorum yapalım ya da yapmayalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: deserthawk

tamam,yani ne bindin ne sürdün ne inceledin.bilelim de ona göre yorum yapalım ya da yapmayalım.

Saffet abimizle Celal abimiz incelemişler bizim yerimize.
    Yağı da bol yakmışlar:)
    Yeni passata bindim,CC den hiçbir farkı yok.
    Zaten bakarsanız komple bildiğiniz passat.
    Biraz makyaj alın size CC olmuş.
  • TV'de izledim süper ikiliyi Celal Pir öyle bir anlattı ki CC'yi (özellikle de yakıt tüketimini) biraz daha zorlasa "araç seyir halinde yakıt üretimi" yapıyor diyecekti

Yahu bu adamlar F458 Italia testi yaptı ama öyle kötüydü ki youtube'daki birçok amatör F458 incelemesi bu adamlarınkinden iyidir..Mundar ettiler güzelim aracı
  • apartmanın otoparkında eski passat cc var.ve yolumun üstünde genelde aynı yerde parkedilen yeni cc var.hemen hergün görüyorum ikisini de.
    vw,eski passat cc'yi makyajlayıp biraz daha iyileştirip satışa sunsaydı yeni cc'den çok daha iyi olurdu bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: causeandeffect

apartmanın otoparkında eski passat cc var.ve yolumun üstünde genelde aynı yerde parkedilen yeni cc var.hemen hergün görüyorum ikisini de.
    vw,eski passat cc'yi makyajlayıp biraz daha iyileştirip satışa sunsaydı yeni cc'den çok daha iyi olurdu bence.

biz bunu söyleyince marka düşmanı oluyoruz dikkatli ol:)
  • Şuan NTV'de veriyor.

Adamlar CC'yi bıraktı, VW'yi öve öve bitiremiyorlar.
    E malum VW=>Doğuş, NTV =>Doğuş
  • Turbo lag yokmus. Salla Saffet..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: causeandeffect

apartmanın otoparkında eski passat cc var.ve yolumun üstünde genelde aynı yerde parkedilen yeni cc var.hemen hergün görüyorum ikisini de.

biz bunu söyleyince marka düşmanı oluyoruz dikkatli ol:)

kim ne derse desin şuan alma imkanım olsa,gelmiş geçmiş bütün passat serilerinden ilgileneceğim tek otomobil eski passat cc'dir :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: DursunBey

çak

Yaktın beni ben de bunu yazacaktım. Eksiği tamamlayayım çak-çak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kubilay S.

Şuan NTV'de veriyor.

Adamlar CC'yi bıraktı, VW'yi öve öve bitiremiyorlar.
    E malum VW=>Doğuş, NTV =>Doğuş
    [quo""""""""""

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hakan.. -- 28 Nisan 2012; 20:19:37 >
  • Bu celali sadece tip olarak profilden Dave Mustaine'e benzeten sadece benmiyim.
  • çok antipatikler, izledikçe kıl oluyorum bu ikiliye.
  • yahu hem kimse beğenmiyor ama yinede izliyor. izlemeyin o zaman kardeşim gıcık oluyorsanız.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 19can84 -- 25 Şubat 2013; 20:38:52 >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.