Şimdi Ara

DH Tenisçiler Klubü - Toplanıyoruz (16. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.441
Cevap
33
Favori
78.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: tahago

quote:

Orijinalden alıntı: Something

Titreşim önleyici aparatı sürekli kaybediyorum ya bıktım valla.2 günde 7 kez kaybettim. Ve bu kez yarım saat aramama rağmen bulamadım.

Ufacık şey 15-20TL bir de.

hocam raketine tam uyanı bul bir daha çıkara oynarken çıkarsada anında tak neden çıkarıyorsun ki

@tavukjack

evet gerek var hocam maddi durumun el veriyor ise 150-200 arası bir raket öneririm yoksa 120-150 en kötü 100 yoksa başın ağrır konuyu biraz gezersen konuda raket diye ararsan bir sürü öneri bulabilirsin nasıl raket alman gerektiği konusunda

Ya aslında tam uyuyor da şu fastball'un saçma sapan seken toplarına vurayım derken çıkıyor hep, daha önce ayağımın 1-2 metre önüne düşerdi, şimdi baya uzağa gitti hala bulamadım.

Ayrıca hadi Tsonga!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Titreşim önleyici aparatı sürekli kaybediyorum ya bıktım valla.2 günde 7 kez kaybettim. Ve bu kez yarım saat aramama rağmen bulamadım.

hocam raketine tam uyanı bul bir daha çıkara oynarken çıkarsada anında tak neden çıkarıyorsun ki

@tavukjack

evet gerek var hocam maddi durumun el veriyor ise 150-200 arası bir raket öneririm yoksa 120-150 en kötü 100 yoksa başın ağrır konuyu biraz gezersen konuda raket diye ararsan bir sürü öneri bulabilirsin nasıl raket alman gerektiği konusunda

Ya aslında tam uyuyor da şu fastball'un saçma sapan seken toplarına vurayım derken çıkıyor hep, daha önce ayağımın 1-2 metre önüne düşerdi, şimdi baya uzağa gitti hala bulamadım.

Ayrıca hadi Tsonga!

hocam o tenisine zarar cidden ya nerede oynuyorsun bide o kadar önde boşluk nerde buldun ki

bende yeni açtım aynen hadi tsonga bi set daha izliyim
  • quote:

quote:

quote:

quote:

@tavukjack

Ayrıca hadi Tsonga!

hocam o tenisine zarar cidden ya nerede oynuyorsun bide o kadar önde boşluk nerde buldun ki

Bizim evin bahçesinde oynuyorum, bahçe biraz geniş de. Aslında olay zeminde bitiyor, yoksa alet topu attığın hızda ve yönde iletiyor zaten. Ben memnunum valla.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

@tavukjack

Ayrıca hadi Tsonga!

Bizim evin bahçesinde oynuyorum, bahçe biraz geniş de. Aslında olay zeminde bitiyor, yoksa alet topu attığın hızda ve yönde iletiyor zaten. Ben memnunum valla.

Merhaba, bende surekli dusuruyordum titresim onleyiciyi sonunda soyle bi sey aldim, tavsiye ederim,http://www.decathlon.com.tr/TR/vibrakill-194331108/

ayrica fastball nasil, memnunmusunuz? bende alip bi kenera koyayim diyorum, arasira oynarim...
  • 2 hafta oldu başlayalı

Mersin Mezitli'de oturan varsa ve çok iyi oynamıyorsa Penguen'de oynayabiliriz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: fabrikaayarlari

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

@tavukjack

Ayrıca hadi Tsonga!

Merhaba, bende surekli dusuruyordum titresim onleyiciyi sonunda soyle bi sey aldim, tavsiye ederim,http://www.decathlon.com.tr/TR/vibrakill-194331108/

ayrica fastball nasil, memnunmusunuz? bende alip bi kenera koyayim diyorum, arasira oynarim...

Benim kaybettiğimde senin aldığın modeldi.

Fastball'u tavsiye ederim ama güzel bir zeminde oynamak lazım onunla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Something -- 7 Temmuz 2012; 14:19:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

lastik bağlayabilirsin yerine
  • Arkadaşlar bu Fastball(Tenismatik)'u nerden satın alabilirim veya kendim nasıl yapabilirim? Bilen biri varsa; ipi topa nasıl bağlamışlar? İğneyle içinden geçirsem ipi olur mu diye düşünüyorum da. Teşekkürler.
  • pendik/çamlık spor tesislerinde tenis oynayan, kursuna giden var mı birkaç sorum olacaktı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wal-Nut

pendik/çamlık spor tesislerinde tenis oynayan, kursuna giden var mı birkaç sorum olacaktı?

pendikte çamlık tenis kulübümü var hocam orayı bilmiyorum ben pendik tenis kulübüne 1 ay gitmiştim

*

Arkadaşlar fastball'u ısrarla tavsiye ETMİYORUM sonra oyunda topu dağlara taşlara atarsınız topun size nasıl geldiği bile belli değil duvarla oynerken bile top düzgün gelmezse vurmamak tavsiye edilir yapmayın kendinize bunu
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Wal-Nut

pendik/çamlık spor tesislerinde tenis oynayan, kursuna giden var mı birkaç sorum olacaktı?

pendikte çamlık tenis kulübümü var hocam orayı bilmiyorum ben pendik tenis kulübüne 1 ay gitmiştim

*

Arkadaşlar fastball'u ısrarla tavsiye ETMİYORUM sonra oyunda topu dağlara taşlara atarsınız topun size nasıl geldiği bile belli değil duvarla oynerken bile top düzgün gelmezse vurmamak tavsiye edilir yapmayın kendinize bunu

var hem de çok güzel. 3 tane tenis sahası var ışıklandırmalı falan ben de başlamayı düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: bughug

Arkadaşlar bu Fastball(Tenismatik)'u nerden satın alabilirim veya kendim nasıl yapabilirim? Bilen biri varsa; ipi topa nasıl bağlamışlar? İğneyle içinden geçirsem ipi olur mu diye düşünüyorum da. Teşekkürler.

Topa zarar vermemek lazım ipi geçirirken, sistem çok kolay aslında yaptırmaya kalksan 20TL'yi geçmez maliyeti.Bir kaç resim koyayım fikir olsun.

Bu arada @tahago'nun aksine ben tavsiye ederim eğer oynayacağınız zemin düzgün ise.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Something -- 8 Temmuz 2012; 12:38:09 >
  • Onun dışında Titreşim Önleyici Aparatımı bahçenin dışında ana yolda, oynadığım yerin yaklaşık 10-15 metre uzağında buldum.

• Tüm kalbimle Federer'i tutuyorum bakalım ne olacak ben tutuyorsam yenilir gerçi ama

Ama o drive volley i ben bile vururdum Federer ya

@something

10-15 metre mi naptın hocam top yerine onamı vurdun
  • quote:

@something

10-15 metre mi naptın hocam top yerine onamı vurdun

Öyle gözüküyor.
  • Federer yeniden zirvede helal olsun,onun gibi tek el backhand vurabilen yok.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bughug

Arkadaşlar bu Fastball(Tenismatik)'u nerden satın alabilirim veya kendim nasıl yapabilirim? Bilen biri varsa; ipi topa nasıl bağlamışlar? İğneyle içinden geçirsem ipi olur mu diye düşünüyorum da. Teşekkürler.

Topa zarar vermemek lazım ipi geçirirken, sistem çok kolay aslında yaptırmaya kalksan 20TL'yi geçmez maliyeti.Bir kaç resim koyayım fikir olsun.

Bu arada @tahago'nun aksine ben tavsiye ederim eğer oynayacağınız zemin düzgün ise.

Çok teşekkürler.
  • quote:

Onun dışında Titreşim Önleyici Aparatımı bahçenin dışında ana yolda, oynadığım yerin yaklaşık 10-15 metre uzağında buldum.

hadi gozun aydin
  • raket aldım wilson Blade comp(R) 130 tl kavrama konusu iyi, ağırlığı 300grmış(internette öyle yazıyordu) almakla iyi mi yapmışım boyum 167 kilom 55(değişken) grip L3 müş iyi mi benim için iyi değilse değiştirebilirim(belki)
    Not:Yeni başlıyorum
    Edit:ekleme,imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tavukjack -- 9 Temmuz 2012; 13:19:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tavukjack

raket aldım wilson Blade comp(R) 130 tl kavrama konusu iyi, ağırlığı 300grmış(internette öyle yazıyordu) almakla iyi mi yapmışım boyum 167 kilom 55(değişken) grip L3 müş iyi mi benim için iyi değilse değiştirebilirim(belki)
    Not:Yeni başlıyorum
    Edit:ekleme,imla

Raket işi o kadar custom bir olay ki 150tl-200tl lik raketle çok daha rahat eden hocalar var , yani bu tamamen sizin oyun karakterinize , hakimiyetinize , tuşenize bağlı. Boyunuza göre el size ı değerlendiricek olursak biraz kalın bir raket seçmişiniz(tabi eliniz büyükte olabilir :)) , örnek vericek olursak 1,77 boyum var ve L2 size raket kullanıyorum , sizle aynı boylarda bir arkadaşım L1 size kullanıyor , bunun standartı şu şekilde deniyor rakati elinizle kavradığınız zaman(continantal tutuş) arada bir parmak boşluk kalmalı. L3 sizin için biraz kalın gibi duruyor eğer değiştiremezseniz ince grip kullanmanızı tavsiye ederim.

dip not:Eğer bir klüpte ders alıcaksanız raketi alma işini biraz daha erteleyin derim, şu ilk alacağınız rakatin sizin tenis karakterinize uygun olma olasılığı çok düşük, 4-5 ay sonra hem raketler hakkında daha fazla bilgi sahibi olursunuz hemde denediğiniz raketler size referans olur
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.