Şimdi Ara

MSI GE620DX-800-801-802-822XTR KULLANICILAR KULUBÜ (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.370
Cevap
6
Favori
53.337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kajmer_55

Arkadaşlar intel rapid depolamayi'yı kaldiriyimmi ne işe yarıyor?

Yok dursun.hdd ile ilgili bisede bilen anlatir
  • quote:

Orijinalden alıntı: hyprosoft

quote:

Orijinalden alıntı: aligulcan7

the run yukledim oyunda surekli takılmalar var.ekran birden donuyor gibi yavaslıyor sonra tekrar hızlanıyor.neden oluyor bilen varmı?oyunda mı sorun var acaba.

aniden fps düşmesi yaşıyorsun. Bende de oldu. Afterburner ile değerleri yükselttim birde Zalman nc3000 soğutucu ile stabil performansı yakaladım

değerleri nasıl yukselteceğim.zarar vermicek şekilde kaç yapmalıyım.bende msiafterburner yukledim ancak değerleri kaç yapmam gerektiğini bilmiyorum.bide sıcaklık 93dereceyi gördü the runda bence cok fazla.
  • arkadaslar ekranın etrafındaki jelatinleri söksem ilk bir ayda sorun cıkınca değişim yaparken jelatinleri yok diye sıkıntı çıkarırlarmı?
  • -i7 işlemcili alanlar memnun mu acaba? aşiri isinma donma gibi sorunlar çikiyor mu oyun esnasinda?

-i5 işlemcili alanlar arasinda keşke i7 alsaymişim diyenler var mi?

-i7 şu siralar 2.300 civarinda geziyor. indirime girer mi acaba?
    Teşekkürler.
  • notebook'u yatak üzerinde falan kullanman lazım o kadar ısınması için.. Hiç normal değil işin sonu servise kadar gidebilir. Değerleri 100'er puan artırmayı deneyin ama defaultta o kadar ısınan değeri yükseldiğinde yanabilir uyarayım. Ben soğutucusuz bile 75 derecede oyun oynuyorum.Dün 11 saat world of warcraft oynadım soğutucuyla birlikte 71-72 dereceydi durum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hyprosoft -- 24 Nisan 2012; 22:24:21 >
  • quote:

notebook'u yatak üzerinde falan kullanman lazım o kadar ısınması için.. Hiç normal değil işin sonu servise kadar gidebilir. Değerleri 100'er puan artırmayı deneyin ama defaultta o kadar ısınan değeri yükseldiğinde yanabilir uyarayım. Ben soğutucusuz bile 75 derecede oyun oynuyorum.Dün 11 saat world of warcraft oynadım soğutucuyla birlikte 71-72 dereceydi durum :)

masada sabit sekilde kullanıyorum.banada hc normal gelmedi.servise versem mi?persembe gunu bir haftasını doldurcak yarın göndersem değişim yapılırmı?
  • quote:

quote:

quote:

the run yukledim oyunda surekli takılmalar var.ekran birden donuyor gibi yavaslıyor sonra tekrar hızlanıyor.neden oluyor bilen varmı?oyunda mı sorun var acaba.

aniden fps düşmesi yaşıyorsun. Bende de oldu. Afterburner ile değerleri yükselttim birde Zalman nc3000 soğutucu ile stabil performansı yakaladım

değerleri nasıl yukselteceğim.zarar vermicek şekilde kaç yapmalıyım.bende msiafterburner yukledim ancak değerleri kaç yapmam gerektiğini bilmiyorum.bide sıcaklık 93dereceyi gördü the runda bence cok fazla.

after burner degerlerinizi kaçar yaptınız gençler patlatmiyim şimdi bunu :)

•  MSI GE620DX-800-801-802-822XTR KULLANICILAR KULUBÜ

ben güzel performans yakaladım bu değerlerde :)
  • quote:

MSI GE620DX-800-801-802-822XTR KULLANICILAR KULUBÜ

yanmaz dimi bu değerlerle

edit:ben uyguladım takılmaları düzeldi ancak sıcaklık degerleri 93lerde geziyor.hiç normal gibi gelmedi servise göndersem mi acaba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aligulcan7 -- 24 Nisan 2012; 22:15:46 >
  • quote:

arkadaslar ekranın etrafındaki jelatinleri söksem ilk bir ayda sorun cıkınca değişim yaparken jelatinleri yok diye sıkıntı çıkarırlarmı?

bununla ilgili fikri olan yokmu arkadaslar?
  • herkese slmlar MSI GE620DX-802XTR Core i5-2450M 6GB 750GB bugün elime geçti sanalmarketimi herkese tavsiye ederim benimde ilk alışverişmdi ama ço kgüzeldi sorunsuz....kendi mousepadlerini yollamışlar :):) evt arkadşalar 3 şeyi yükleyemedim
    webcam
    bluetooth
    wifi

bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim... cd sindeki herşeyi yükledim ama ya eksik yükledim yada başka bi driveri var tşklr şimdiden.............
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpi1981

herkese slmlar MSI GE620DX-802XTR Core i5-2450M 6GB 750GB bugün elime geçti sanalmarketimi herkese tavsiye ederim benimde ilk alışverişmdi ama ço kgüzeldi sorunsuz....kendi mousepadlerini yollamışlar :):) evt arkadşalar 3 şeyi yükleyemedim
    webcam
    bluetooth
    wifi

bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim... cd sindeki herşeyi yükledim ama ya eksik yükledim yada başka bi driveri var tşklr şimdiden.............

FN tuşlarıyla hepsini birer kez enable et onlar yüklü şuan ama disable :)
  • quote:

herkese slmlar MSI GE620DX-802XTR Core i5-2450M 6GB 750GB bugün elime geçti sanalmarketimi herkese tavsiye ederim benimde ilk alışverişmdi ama ço kgüzeldi sorunsuz....kendi mousepadlerini yollamışlar :):) evt arkadşalar 3 şeyi yükleyemedim
    webcam
    bluetooth
    wifi

fn+f6-f9-f8
  • Arkadaşlar karanlıkta ekranlariniza siyah fonda farklı açilarla bakarmisiniz,herhangi bir beyazlık varmı?
  • quote:

Arkadaşlar karanlıkta ekranlariniza siyah fonda farklı açilarla bakarmisiniz,herhangi bir beyazlık varmı?
    Herhangi bir beyazlık göremedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ikarayel -- 25 Nisan 2012; 3:28:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hacker_127

quote:

webcam
    bluetooth
    wifi

fn+f6-f9-f8

çok tşklrrrrrrrrrrrrrrrrr
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysakay

Beyler ssd ile performans sorunum var. Driverlari tek tek kurup denedigimde pc acilisini yavaslatan finger sensitive touch pad oldugunu tespit edip kaldirdim. Pc acilisi ve ssd performansi artiyor. Neyse windowsu guncelledim falan 2 gun once aldigim skorlarin yanina bile yaklasamiyorum nerde hata yapiyorum. Bios guncellemesi falan varmi bildiginiz baska bir yontem?

Ben de 802 modelini kullanıyorum hdd yi cıkartıp 120 gb corsair force taktım malum sata 1 oldugundan yazma/okuma hızı 200 mb/sn lerde ama o da yeter..acılıs kapanısa gelince hersey son guncellemede windows 7 dahil nvidia 296.10 driveri kurulu puanlamalrım gayet normal

cpu 7,1
    bellek 7,4
    hdd 7,9
    aero 5,9
    grafik 6,9

kaspersky internet security-steam-felan yuklu acılısta bu programlarda acılıyor..s-bar kurmadım ..acılısı kapanısı yavaslattıgını dusunuyorum..surekli prizde kullandıgım icin gerek duymadım acıkcası (eco mode turbo battery vs vs )

sanırım bir iki ayar daha cekmek lazım pc acılırken 20 sn gibi surede acılıyor kapanırkende 5-10 sn de kapanan pc bu aralar 20 sn gibi bi surede kapanıyor . o da sanırım facebook ta oyun oynarken direk koseden faceyi kapatım oturumu kapat demem den kaynaklanıyor..cunku her kapanısta programı kapatmaya zorla penceresi cıkıyor geciyor..neden onu anlamadım pek vaktim olmadıgı icin fazla arastıramadım..

• quote:

quote:

MSI GE620DX-800-801-802-822XTR KULLANICILAR KULUBÜ

yanmaz dimi bu değerlerle

edit:ben uyguladım takılmaları düzeldi ancak sıcaklık degerleri 93lerde geziyor.hiç normal gibi gelmedi servise göndersem mi acaba.

zaten normal oc siz 83 lerde geziyor :d bence o degerler normal sen laptopun alt kapagını ac o sekil kullan :D bide sogutucu al tamamdır:D

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hacker_127

quote:

webcam
    bluetooth
    wifi

fn+f6-f9-f8

çok tşklrrrrrrrrrrrrrrrrr

Önemli değil . :(

• quote:

Arkadaşlar karanlıkta ekranlariniza siyah fonda farklı açilarla bakarmisiniz,herhangi bir beyazlık varmı?

Dostum beni arıyorsun galiba. :( arkaya doğru full açtığım zaman parlama yapıyor. Yazılar beyaz oluyor . Birileri daha kontrol edebilir mı acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zn_volkan -- 25 Nisan 2012; 10:01:17 >
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.