Şimdi Ara

MSI GE620DX-800-801-802-822XTR KULLANICILAR KULUBÜ (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.370
Cevap
6
Favori
53.338
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hyprosoft

quote:

Orijinalden alıntı: Slvy

Arkadaşlar 802 modelini kullanıyorum.Merak ediyorum da acaba sizde de aynı şekildemi? sağ alt köşede pilin üzerine geldiğimde ya 99% ya 98 de görünüyor ve prize takılı dolmuyo yazıyor.Bir kere 100% olarak gördüm , sizce normalmi ?

bataryanın ömrünü uzatmak için default ayarlı bir durum endişeye gerek yok

hmm anladım teşekkürler hyprosoft :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Slvy -- 12 Nisan 2012; 15:05:46 >
  • Bende MSI GE620DX-822XTR modelini almış bulunmaktayım, dün elime geçti daha önce 2 pc elimden geçti ama aldığım zamanlarda bile o dönemin teknolojisinin gerisindeydi, kullandığım en hızlı bilgisayar, çok memnunum ,oynamaya hasret kaldığım zamanında kasa kasa oynadığım oyunları yükledim hepsinin acısını çıkarıyorum, bir kaç yıl beni götürür umarım zaten ultra ayar düşkünü birisi de değilim, gta 5 geldiğinde rahat rahat oynayım yeter :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysakay

quote:

Orijinalden alıntı: rocker35

nfs the run high ayarlarda akıcı oynatıyor ultra da akmıyor ama ıdare edıyor 2 yarıs yaptım ultra da akmıyordu high a cektım bıldıgın akıyor oyun :D

tabikide 1920*1080 full hd 59 Hz çözünürlükte :D

60 hz olmuyomu?

60 Hz secenegi yok 1920*1080 59 Hz var onu sectım zaten
  • Bilgisayarın önündeki power tuşunun yanındaki diğer tuşların aktif olması için ne yapmalıyım ? Çalışıyordu şuan çalışmamaya başladı
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerhanZeyli

Bilgisayarın önündeki power tuşunun yanındaki diğer tuşların aktif olması için ne yapmalıyım ? Çalışıyordu şuan çalışmamaya başladı

s-bar programını açmalısın bildiğim kadarıyla.
  • Arkadaşlar konuyla alakasız,Laptopun yanında gelen MSI Gamng sırt çantasını satmak isteyen olursa benimle iletişime geçsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kl_emre_1905

Arkadaşlar konuyla alakasız,Laptopun yanında gelen MSI Gamng sırt çantasını satmak isteyen olursa benimle iletişime geçsin.

yaklaşık fiyatlarını biliyor musunuz. Bizim arkadaşlardan biri kullanmıyor sorabilirim kendisine
  • quote:

Orijinalden alıntı: hacker_127

quote:

Arkadaşlar konuyla alakasız,Laptopun yanında gelen MSI Gamng sırt çantasını satmak isteyen olursa benimle iletişime geçsin.

yaklaşık fiyatlarını biliyor musunuz. Bizim arkadaşlardan biri kullanmıyor sorabilirim kendisine

Hocam pm attım.
  • NFS THE RUN BİTTİ.

cok guzel yapmıslar yaa konusu baya saglam heleki son yarısta metronun ıcınde cok stratejık yerler var :D

ordan gıtmezsen metronun altında kalıyon nfs den bole bı oyun efsane olmus sadece araba kullanmıyosun polisi dovuyon kopeklerden kacıyon sıkısan arabalardan kurtuluyon ve bunlar senın kabılıyetıne kalmıs :D

ozel tuslarla spac enter ya da yon tuslarıyla ozel hareketler yapıyosun ve canını kurtarıyosun :D

cok ıyı yaa :d

toplam da 2 saat 20 dakıka araba kullanmısım :D ama cok ıyı yaa helal olsun

cod mw2 yı dun bıtırmıstım onun muzikleri çok etkilemişti ondan sonra bole bı oyun efsane oldu yaa

sırada hot pursuit var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rocker35 -- 13 Nisan 2012; 4:13:28 >

• quote:

quote:

quote:

Hocam pm attım.

bende satabilirim kullanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hyprosoft

quote:

quote:

quote:

Hocam pm attım.

bende satabilirim kullanmıyorum.

Sizede pm attım.

• quote:

NFS THE RUN BİTTİ.

cok guzel yapmıslar yaa konusu baya saglam heleki son yarısta metronun ıcınde cok stratejık yerler var :D

ordan gıtmezsen metronun altında kalıyon nfs den bole bı oyun efsane olmus sadece araba kullanmıyosun polisi dovuyon kopeklerden kacıyon sıkısan arabalardan kurtuluyon ve bunlar senın kabılıyetıne kalmıs :D

ozel tuslarla spac enter ya da yon tuslarıyla ozel hareketler yapıyosun ve canını kurtarıyosun :D

cod mw2 yı dun bıtırmıstım onun muzikleri çok etkilemişti ondan sonra bole bı oyun efsane oldu yaa

sırada hot pursuit var

sadece the run oyununa özel olmak üzere fps düşüşleri yaşıyorum.high ayarlarda ortalama 25 fps ile oynarken yer yer 13'e düşüyor 3-4 saniyeliğine hararetli bir yarışta sinir bozucu olabiliyor.nasıl çözebilirim sence ?

• Merhaba arkadaşlar ben MSI GE620DX-801XTR almayı düşünüyorum oynadığım oyunlar şunlar;
    mw3, minecraft, gta 4(5 çıkınca 5i de indireceğim), fifa serisi bu tarz oyunlarda medium grafiklerde sıkıntı yaşar mıyım? Teşekkürler.
  • 822xtr aldım ama windows 7 yükleyemiyorum. usb den boot özelliği yok mu bios unda bunun arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dady123

822xtr aldım ama windows 7 yükleyemiyorum. usb den boot özelliği yok mu bios unda bunun arkadaşlar?

delete ile bios a gırdıkten sonra yapabılırsın ama usb yı bootable yapman lazım arastırabılırsın onu
  • eyvallah çözdüm. şimdiki sorun touch pad in tekerlek fonksiyonu çalışmıyor. cd den driver ı kurdum ama değişmedi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dady123

eyvallah çözdüm. şimdiki sorun touch pad in tekerlek fonksiyonu çalışmıyor. cd den driver ı kurdum ama değişmedi?

Bildirimler bölümünde touchpad simgesine sağ tıkla-ayarlar-parmak algılama tablası-yapılandır çıkan menuden ayarları kontrol et kafana göre düzenle.
  • çözdüm, teşekkürler.
  • Arkadaşlar nasil notebooktan memnun musunuz ? Herhangi bir sorun varmi bende alicam birkacgune hayirlisiyla.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NaturaLweeD_

quote:

NFS THE RUN BİTTİ.

sırada hot pursuit var

sadece the run oyununa özel olmak üzere fps düşüşleri yaşıyorum.high ayarlarda ortalama 25 fps ile oynarken yer yer 13'e düşüyor 3-4 saniyeliğine hararetli bir yarışta sinir bozucu olabiliyor.nasıl çözebilirim sence ?

crackte problem olabılır reloaded mı?

mediumda denedin mi bide onu dene duzelmezse kesın cracktedir

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.